Kategórie
Anjeli Energia

BAREVNÁ ANDĚLSKÁ OCHRANA

imagesVytvořit si ochranný energetický štít znamená, že jste obaleni neproniknutelnou vrstvou světla. Světlo je andělskou substancí. Je to živoucí, milující entita, obdařená inteligencí, která vás obejme a chrání, jestliže ji zavoláte na pomoc. Není třeba mít obavy. Toto světlo je vždy božským Světlem našeho Stvořitele. Temné síly k tomuto světlu nemají přístup, a proto s ním nemohou jakkoliv nakládat (kromě toho, i kdyby mohly, tak by nechtěli). To znamená, že se nemůže stát, že byste nešťastnou náhodou na svou ochranu přivolali nízké síly. Můžete zvolit různé barvy světla podle toho, proti čemu se chcete chránit. Znovu zdůrazňuji, že vám ochrana nebude nikdy odepřena. Kdokoliv o ochranu požádá, bude mu poskytnuta. Bez výjimky. Pokud by vám někdo tvrdil opak, mluví z něj ego a ješitnost a proto takové hlasy neposlouchejte.

Ke své ochraně můžete používat následující barvy světla:

Bílé světlo: přivolává anděly, kteří vás obklopí a bdí nad vámi. Skrze jejich ochranu k vám nemůže nic zlého proniknout.

Růžové světlo: byste si měli zavolat na pomoc, kdykoliv jste s negativním člověkem, který je posedlý svými problémy. Růžové světlo šíří vibraci lásky vůči všem, s nimiž mluvíte a současně naplňuje touto milující energií i vaše nitro. Ochranným štítem růžového světla nepronikne nic jiného, než pozitivní myšlenky a láskyplná energie.

Smaragdově zelené světlo: představte si, že jste obklopení smaragdově zeleným světlem, kdykoliv cítíte, že ve vašem fyzickém těle nastala nerovnováha. Toto světlo má na tělo léčivý účinek.

Fialovo-červené světlo: představte si, jak jste obklopeni fialovo-červeným světlem, které zvyšuje duchovní vibrace duše. Pomůže vám nejen pozvednout se nad problémy, které vás tíží, ale i navázat spojení s božským vedením ve vaší duši. Světlo této barvy také odráží všechny druhy nízké energie, odpuzuje nízké bytosti a duše z astrálního světa.

Duhové světlo: představujte si, že jste oděni do pláště z pruhů duhy. Tato vizualizace podpoří vaši schopnost uzdravovat sebe sama I druhé. K ochraně můžete použít i několik barevných vrstev světla současně, abyste využili všech blahodárných účinků ochrany najednou.

Takto můžete chránit i své blízké, svůj domov, svůj automobil nebo dopravní prostředek, kterým právě jedete, své město, zemi nebo celý svět. Postup je stejný, jen si při něm místo sebe představíte osobu nebo věc, místo či oblast, kterou do léčivého světla chcete zahalit.

Andělé jsou nádherné bytosti lásky, které nám chtějí pomáhat nalézt krásné vztahy, zdraví i materiální dostatek. Mají však velmi omezené možnosti pomáhat nám účinně pracovat s našimi pocity a myšlenkami.

Vše, co člověk vysílá, se mu vrací. Negativní myšlenky vytvářejí negativní shody náhod a pozitivní myšlenky zase pozitivní shody náhod. Andělé mohou do tohoto procesu částečně zasahovat a pomáhat, ovšem jejich pravomoci jsou velmi omezené, pokud člověk nežádá o pomoc vědomě. A i potom často pomoci nemohou, pokud si duše člověka potřebuje prožít něco nepříjemného, aby pochopila, kudy cesta nevede. Mají však možnost učit nás, pokud si o to požádáme.

Jsou ochotni nás vědomě vést životem a naučit nás všechny vesmírné zákony. Takové vědomé učení je mnohonásobně účinnější než pouhé proplouvání životem systémem pokus – omyl. Potřebují k tomu však naši spolupráci a vědomé propojení jejich energií s čakrami našeho těla. Pak mohou na požádání vytvářet změny pocitů, mohou pracovat s našimi myšlenkami a tím nám pomáhat vytvářet lásku i ve vztazích, kde již dávno vymizela. Není to sice ze dne na den, ovšem tímto způsobem je možné zharmonizovat jakýkoliv vztah nebo vyléčit jakoukoliv nemoc, protože andělé nás velmi rádi vedou vědomým hledáním příčin nemoci a vědomou změnou postoje, který nemoc vyvolal.

Propojit jejich energii s našimi čakrami v plné výši však představuje dost velký zásah do energetického systému těla. Vibrace energie andělů života je vibrací bytostí světla a lásky, která v energetickém systému okamžitě po jejich naplnění odstraňuje psychické bloky, a to může vyvolat prudké očistné reakce, jak energetických duchovních těl aury, tak fyzického těla. Proto je nutné tělo předem na takový zásah připravit. Jako příprava pro přijetí andělské energie v plné výši se osvědčila aktivní práce s energií reiki.

Reiki je často prezentována jako technika pro léčení druhých lidí. Dnes však již mnoho lidí ví a většina reiki mistrů vyučuje, že reiki je hlavně možností, jak se léčit sami.

Již méně lidí se však zabývá otázkou použití reiki pro svůj růst. Energie reiki je přitom nádhernou možností, jak velmi jednoduchým způsobem uvádět své tělo do relaxace, v níž probíhají všechny ozdravné procesy těla. Stačí projít iniciačním obřadem na kterémkoliv reiki semináři a člověk získá schopnost naplňovat se kdykoliv vesmírnou energií z okolního prostoru. Inteligence těla pak již sama zařídí, aby se všechny energie v těle zharmonizovaly a léčebný proces probíhal.

Z knihyAndelske-Reiki

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.