Kategórie
Info okienko

2012 – Konec lžím a úsvit nového lidstva…

Nový rok začal naprosto dokonale. Proroctví, která pro rok 2012 slibovala odhalení utajovaných pravd, se začínají naplňovat. Jsem nadšený z toho, že se ony dlouho utajované pravdy dostávají i do hlavních sdělovacích prostředků do tzv. mainstream medií. Už to začalo. Už brzy všichni zjistíme, že nám byly celý život podsouvány lži. Fyzika – lži, medicína – lži, lidské tělo – lži, elektřina – lži, energie – lži… vlastně všechno s čím se běžně v životě setkáváme bylo podrobeno manipulaci. Z jednoho prostého důvodu. Někomu velmi záleželo na tom, aby lidstvo nikdy nepoznalo pravdu a svou skutečnou moc. Jde o největší manipulaci v novodobých dějinách Země. A nyní na hladinu života začínají vyplouvat pravdy, které změní celý svět.

Zatím nejvíce mě oslovilo téma lidí, tzv. breathariánů, kteří po určitou dobu (lékařskou obcí považovanou za nemožnou) nejí žádné jídlo a někteří ani nepijí. Většinou jde o roky. Ne že bych ze dne na den chtěl přestat jíst a ani si nemyslím, že by lidstvo mělo přestat do týdne jíst. Jde hlavně o tu lež. O zatajenou skutečnost, že lidské tělo nepotřebuje čerpat energii z jídla. Že to dokáže i jinak. Breathariání získávají energii ze slunce. Či z prány, qi (čchi), éteru, orgonu. Tvrdí o sobě, že naučili buňky svého těla čerpat energii jinak. Když se nad tím zamyslím, tak je to logické. Když jíme jablko tak jíme pouze metabolizované sluneční světlo. Protože, co potřebuje strom ke svému růstu? Slunce… a vodu. A pouze z těchto esencí za pomoci fotosyntézy dokáže vyrůst strom obsypaný jablky. V jablku vlastně jíme sluneční světlo. Tak proč nevypustit jeden krok? Pomiňme nyní prohlášení vědců a lékařů, jejichž pravda je založena na knihách, které napsal někdo, kdo se mohl mýlit (ať už záměrně či nevědomě). Pokud jste stále na vážkách, doporučuji filmový dokument Na počátku bylo světlo… Či tento rozhovor s Henri Monfortem.

Když bychom totiž uvěřili, že to tak ve skutečnosti je, že lidské tělo k životu nepotřebuje jídlo, co by se stalo? Nemuseli bychom si kupovat jídlo. Důsledek? Nemuseli bychom trávit tolik času v práci! Důsledek? Měli bychom více času! Důsledek? Byli bychom svobodnější!

Hlad a potřeba jíst je obrovská lež, která je po tisíciletí vštěpována lidstvu, aby bylo lépe ovládatelné a manipulovatelné. Hladového člověka snadněji donutíte k práci než sytého. Je to tak zrůdná manipulace, že se tomu ani nechce věřit a to je teprve začátek.

Další, pro mě nová informace se týká elektřiny a Nikoly Tesly. Jenom pro zajímavost na začátek uvedu, že Alaje tvrdí, že duše Nikoly Tesly na Zemi přišla z Venuše. To se perfektně doplňuje s informací, že Tesla během svého života prohlašoval, že komunikuje s mimozemskými civilizacemi. Není nezajímavé, že Teslův vynález komunikace s mimozemskými civilizacemi pomocí radiových vln (ve své době samozřejmě zesměšňován) se v dnešní době bezostyšně využívá pro komunikaci s orbitálními stanicemi a posádkami (a pevně věřím, že i s mimozemskými civilizacemi).

Podstatnější je ale vynález Teslovy cívky. Její princip jako laik chápu následovně (bylo mi potvrzeno ing, že správně). Teslova cívka umožňuje snížit proud a naopak zvýšit napětí elektřiny, díky čemuž lze elektřinu šířit vzduchem. Jako názorný příklad uvedu pokus, kdy v místnosti s Teslovou cívkou je věděc, který drží v ruce nezapojenou zářivku. Po zapnutí Teslovy cívky se objeví blesk, který končí na zářivce a tu následně rozsvítí. Zářivka svítí, vědec je živý. Jednoduché a očividně bezpečné. Doporučuji dokument Šílená elektřina Nikoly Tesly. Teslovým neuskutečněným projektem bylo napumpovat zemskou atmosféru elektřinou, čímž by se ze Země stala jedna obří zásuvka. Což by znamenalo volnou (rozuměj „zdarma“) elektřinu pro celý svět! Žádné stožáry, žádné kabely… představte si, že by k vašemu počítači nevedly žádné dráty. Pouze byste stiskli tlačítko a váš PC by fungoval. A s ním i vše ostatní na elektřinu. Představte si elektromobily bez nutnosti akumulátorů a přípojných míst. Představte si solární elektrárny na zemské polokouli, kde je zrovna den, vyrábějící ze slunce elektřinu pro celou zeměkouli včetně té části, kde je zrovna noc. A za dvanáct hodin by se výrobce a spotřebitel vyměnili. Non-stop elektřina bez potřeby rozvodné sítě a šílených akumulátorů… Nejsem elektrikář odborník ale tohle mi dává smysl…

A proč už něco podobného dávno neexistuje? Odpověď je víceméně stejná jako v předešlém případě. Peníze a moc. Volnou elektřinu v atmosféře nelze nijak kontrolovat. Nevíte, kdo kolik spotřeboval. Nemůžete nic změřit. Nemůžete chtít po nikom peníze.

Lze ale jít ještě o krok dále, protože jsem nezmínil volnou energii, svatý grál všech free energistů na celém světě (s níž Tesla také pracoval a dostal se k velmi zajímavým výsledkům). Volná energie, prána, qi (čchi), éter, orgon… Ty výrazy jste už určitě slyšeli. Ano… Přesně tak. Zapadá to. Lidské tělo breathariánů je vlastně transormátor volné energie. Žijí z prány (říkejte tomu jak chcete). Pokud by všichni konzervativní vědci konečně otevřeli oči a hlavy vytáhly ze svých zadků, pokud by se konečně probudili z té své fikce, jíž jejich život bezpochyby je a věnovali své síly na popsání a zachycení procesu fungování prány v lidském těle lidí žijících ze světla, možná bychom nebyli daleko ode dne, kdy bychom konečně přestali být závislí na psychotických rozmarech energetických monopolů a byli bychom zase o trochu svobodnější.

Pravděpodobně už jsme „zralí“ pro zpracování nových, byť sebeneuvěřitelnějších informací. Potopený ledovec pravdy pomalu vynořuje svoji špičku. Buďme připraveni na informace připomínající nám naše nejfantasknější sny či nejodvážnější sci-fi filmy. Buďme ale připraveni i na protiakce momentálních vládců Země, kteří se nebudou chtít vzdát jen tak bez boje. Manipulace a lži mohou mít i duchovní či éterickou podobu (viz. BlueBeam) a to buď za účelem získání moci nad probouzející se masou, či za účelem zesměšnění či znevážení pravd vyplouvajících na povrch.

Lze se orientovat v množství nových informací. Vaše srdce budiž pro vás nejlepším rádcem. Naučte se jej poslouchat a dát mu prostor. Pokud v nové informaci naleznete strach, podrobte ji důkladnějšímu přezkoumání. Pokud naplní vaše nitro radostí a štěstím, tak ji prozkoumejte ještě důkladněji. Pokuste se čerpat informace z co největšího množství zdrojů (pozor na přebírání a kopírování informací – jděte po původních zdrojích). Neulpívejte na jediné informaci. Hledejte dál. Pátrejte, zkoumejte, studujte. Vytvořte si vlastní názor.

Zároveň je potřeba mít se na pozoru před utopením se ve velkém množství různých informací. Vybírejte pouze ty, které vás osloví a využijte je k vlastnímu duchovnímu růstu.

Protože ten je podstatný.

Lencher Falprea     

Zdroj: http://probuzeni.blogspot.com/

2 replies on “2012 – Konec lžím a úsvit nového lidstva…”

Konečne to, niekto pochopil, že sme slobodní. 😉 Ak by sa ľudia viac zahĺbili do podstaty energie a jeho využitie, dnes by sme už cestovali ekologickejšie – preniesť vlastnú energiu napr. na iný kontinent alebo na inú planétu. Dá sa to, len sa čaká na totálny úpadok, aby si to uvedomili viacerí. 🙂 Vytvoriť si dvojníka tiež nie je zlé, ak máte byť v tom istom čase na rôznych miestach – to sa mi podarilo – čas a priestor vytvára obmedzenosť, ale energia nepozná čas a priestor, pretože stále JE.

Páči sa mi

Toto je to, čo sa mi potvrdzuje, moje predstavy o dvojníkovi, vznášadlách, levitácii a iných veciach, ktoré cítim, že nie su až tak veľmi vzdialené a sú možné. Občas som mala pocit, že som hádam z inej planéty,kde tieto veci boli bežné.

A posledné vety to vystihujú najlepšie…. ktoré som si vybrala k srdcu:

Zároveň je potřeba mít se na pozoru před utopením se ve velkém množství různých informací. Vybírejte pouze ty, které vás osloví a využijte je k vlastnímu duchovnímu růstu.

Protože ten je podstatný. 😉

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.