Kategórie
aura Energia

Druhý energetický útok…

Včera bol deň ako každý iný. Rozhodla som sa , že začnem zo stravy vylučovať veci, ktoré mi škodia. Obmedzila som už sladkosti a včera aj kávu. Po obede sa dostavil dopyt po káve. Bol to len návyk,  vždy som ju pila, ale zvládla som to. Lenže prišla náhle únava a zívalo sa mi strašne.

Nemali sme tam šéfa, tak sme si s kolegyňou dali chvíľku oddychu. Zavrela som oči v kresle a už som seba vnímala že spím. Prebudila som sa. Potom som znova zavrela oči a v stave bdenie som vnímala, že ma niečo ťahá cez tretie oko a vyžaduje si moju pozornosť. Keď to začalo byť nepríjemné, tak som otvorila oči a snažila sa prebrať. Mala som slabý tlak uprostred čela a trocha som cítila divné pocity v bruchu. Občas sa tlak v hlave stupňoval ,občas prešiel, že som to vôbec nevnímala.

Domov som prišla v pohode a začala upratovať. Počúvala som pritom Paula Colliera. Tlak v hlave sa náhle zväčšoval. Sadla som si a skúšala zisťovať z čoho bolesť vychádza. Lenže zo žalúdkom sa mi to nespájalo, skorej s močovým mechúrom. Keď som išla po dráhe bolesti zo stredu čela znova som bola navedená na tretie oko. Urobila som to viac krát a stále to isté. 🙄

Raz som takto skúšala energiu človeka. Išla som po energetických väzbách, ktoré sa ku mne tiahli od toho človeka a videla som dotyčného energiu. Urobila som to na viacerých ľuďoch a presne mi to sedelo akí tí ľudia sú. Pri niektorých som videla aj nejaké bytosti.

Skúšala som sa aj Reiki energiou  poliečiť, ale bolesť neprestávala. Bolo to niečo silnejšie. Za chvíľu som utekala na WC, lebo môj žalúdok bol ako na vlnách. Vracala som asi 6x a tie posledné razy som mala pocit, že niečo chce obrátiť môj žalúdok hore nohami von. Nikdy som takéto podráždenie žalúdka nemala a to som si počas tehotenstiev riadne odskúšala.

Uvedomila som si, že toto nie je žiadna viróza, alebo pokazený žalúdok s jedla, či migréna. Bolesť v hlave bola neznáma, nikdy som takú nemala. Pripomenulo mi to obdobia, kedy mi tie bytosti pri mne vyvolávali tiež bolesti neznáme môjmu telu. A viem, že s týmto oni nemali nič spoločné, lebo už dlhší čas sú v kľude a ich energia je už slabá. Spomenula som si na myšlienky niekoho, ktoré som predtým čítala a snažila sa ho pochopiť. Neviem či to malo súvis, ale vždy ako som si na to spomenula moja bolesť v strede čela sa vystupňovala a spôsobovala dráždenie CNS.

Predstavila som si seba, tak ako to robím pri nahliadaní keď kontrolujem éterické telo, či tam mám nejaké bloky, ale dostala som sa len od hlavy po krk, ďalej ma to nepustilo, akoby mi niečo na chrbte a krku bolo nacucnuté. Spozorovala som aj krčný stavec že je bolestivý, tak som sa to tlakom snažila odstrániť. Orgonit pomáhal len trocha, ale keď som zaspávala tak som sa cítila ok. Len ako ma zobudil mobil, bolesť sa znova vracala.

Spomenula som si na kolegyňu ako prišla za mnou , že ju začala hrozne bolieť hlava a ja som počas uhladzovania aury okolo hlavy cítila hustú energiu a keď som ju odstránila kolegyňa povedala, že už ju nič nebolí. Sami neviete, kde sa na vás môže nalepiť negatívna energia a vy len pocítite ťažbu , únavu a bolesť hlavy. Občas to zmizne, lebo energia nie ja taká silná a občas to skončí, že vy bojujete s bolesťou a únavou a odíde to na druhý deň. Už som takýto blok zažila, ale do večera som sa ho zbavila.

V mojom prípade stále cítim, že u mňa parazituje. Dala som si Lápis lazuli na seba a pokúsim sa poliečiť znova Reiki energiou a prežiariť svetlom. Dúfam, že viac takýchto  skúseností už mať nebudem. Neprajem ich nikomu.

Pekný slniečkový deň všetkým. 😉

JAK SE ZBAVIT ÚTOKŮ „PŘIVTĚLOVÁNÍ DUŠÍ

 

18 replies on “Druhý energetický útok…”

Vieš, čo je divné? Ja som včera poobede dostala migrénu a nezabrali na ňu nijaké prášky, ani tie, čo zaberajú vždy (a robia zo mňa dementa 😦 ). No a dnes ráno to pokračuje. Jediné miesto, kde ju necítim, je vonku, tak som si myslela, že už som chytila vyhorenie. Ale teraz začínam rozmýšľať, či v tom nebude nejaká nepriaznivá všeobecná vibrácia či čo, keď aj ty máš presne tie isté problémy ako ja (aj s tým vracaním a spol.)…

Páči sa mi

Bolo to silné, lebo tiež nič nezaberalo a stále cítim za krkom, akoby som dostala kladivom po hlave. Ale tiež som mala myšlienku ísť von a nechať sa slniečkom prežiariť, tak dovarím a idem. 😉 Ostala som doma, ani som nešla do práce, lebo som nevedela ako mi bude cez deň.
Neviem čo prúdi , ale dúfam že to prežiaria vyššie vibrácie.
Tak sa daj o poriadku Heli. 😉

Páči sa mi

chce to srdce dievčence, srdce… 🙂
negatívní energie “parazité” se drží hlavy,
pokud mají možnost a podmínky se uchytit,
uchytí se… 🙂

toliko nemysleme… buďte moudří a žijme více srdcem…
“kde nic není ani smrt(nemoc) nebere”

… 🙂 …

přeji pohodou naplněný den… 🙂

Páči sa mi

Nitram aj to som skúšala ladiť sa energiu srdca, chvíľu bolo ok, lenže ak je v tele parazit uchytený ,nedá sa len tak sa ho zbaviť. Vtedy je človek oslabený. Viem, ale ako ste to mysleli. Ak je človek vo svojom strede, jeho vibrácie sú silné a nič cez tento žiarivý obal neprenikne.
Aj na vás som nahliadala a mali ste krásne svetlo okolo seba. 😳

Páči sa mi

a když se nyní podívám zpetně… na Vás martinko… nedivím se…

# Druhý energetický útok…
# Honba za stínem…
# Paul Collier hudba na meditáciu…
# Rakovina…
# Pleiadian Alaje Czech Sub 5-10
# CHICO XAVIER – film o slavném brazilskem duchovnim médiu a světci…
# Hladiny lásky… S.N. Lazarev
# Článok na želanie… Solfeggio frekvencie

vždyť to je takový rozptyl, že jde z toho jednomu hlava kolem…
což není myšleno ve zlém, pouhé konstatování…
čím více jsme rozptýlení, tím je naše energetické pole oslabenější…

samozřejmě vědomí jedinci jsou schopni své energetické pole pozvolna rozšiřovat,
bez následků a újmy na zdraví,
neb tyto energie přímo z nitra čerpají… 🙂

strach nemám Martinka, Vy to zvládnete… i ty bolesti hlavy k tomu patří… 🙂

takže hupky šupky ven a procházet se, korzovat poparku, mít radost ze života, že jsem… 🙂
PS: a i tu kávu a nějakou tu sladkost si dopřejte, nemělo by to být násilné, odpírat si(popírání sebe samé), postupem času samo příjde, že Vás daná chuť již neosloví… poté přestat je v pořádku… 🙂

Páči sa mi

hmm takto spätne som sa na to nepozerala aké články dávam. 😳

A čo sa týka tej kávy a sladkosti, moje telo samo dáva najavo, že to nie je dobré pre mňa. Takže to také násilné nie je. Tak krásny prežiarený deň želám aj vám. 😉

Páči sa mi

Je mozne ze dake divne energie sa potuluju 🙂 . Moj Kubo je uz dva dni neobycajne nervny a vymysla si neskutocne dovody na to aby mohol plakat a zurit. Su aj objektivne priciny, je po chorobe, znudeny, vcera sme boli prvy krat vonku a to jedine na neho zbera. Dnes sme uz boli na dlhsie a vidim to na zajtra na riadny vylet 🙂

Páči sa mi

Baby tak teraz odpadnete!!! aj ja som skoro odpadla!!! 😀 Dnes nam cesta na ihrisko trvala asi pol hodinu. Kubko viezol na trojkolke 3 plysove medvede a museli sme kazde dva metre stat, lebo plysaky grcali!!! 😆 tak ja fakt neviem, nieco je stopro vo vzduchu! 🙂

Páči sa mi

Nie neskúšala, viem že si mi raz ten popis poskytol, ale som ho akosi nepochopila. 😆
Ale keď k tebe príde nejaká negácia, veža ti je asi k ničomu. Ešte včera večer som tú negáciu vnímala v treťom oku.

Páči sa mi

Hm tak treba inú ochranu vymyslieť. 🙂 Neviem ja som vyzbrojený sviečkami, soľou, plánujem zaobstarať bielu šalviu a vydymovať čo sa bude dať.
Alebo si napusti plnú vaňu vody a naprogramuj ju na ochranu a ponor sa tam. Alebo skús zjesť cesnak. 😛 Ešte existuje také, že si spravíš náramok z červenej nitky (neviem ako ďalej, treba pohľadať návod alebo sa spýtaj aniela 🙂 ) a ten chráni proti útokom.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.