Kategórie
Duchovné učenie

Otevírání cesty k jádru…

Teď věnujte několik okamžiků přenesení svého vědomí do fyzického středu těla, kde se asi tak čtyři centimetry nad pupkem na středové linii těla nachází sídlo hvězdy jádra. Za chvíli se uklidníte, začnete se cítit uvolněně, plní světla a síly a vnímání vašeho Já bude větší. Otevření vyššího smyslového vnímání na úrovni hvězdy středu je překrásný zážitek. Nejdříve asi budete vidět svou vlastní hvězdu v celé její nádherné zářivosti. Později, když se ocitnete v místnosti plné lidí, budete vidět místnost plnou hvězd – každá z nich bude jiná, zářivá a dokonalá. Zdá se vám, jako kdyby hvězdy v prostoru naplněném světlem Bytí, které je známo také jako Bůh všemohoucí, nádherně zpívaly .

Jestliže budete pár minut denně (už 5 minut má účinek) věnovat zaměření své pozornosti na toto jádro středu Bytí, váš život se změní. Začne cesta vědomé změny vašeho života, která vás dovede na místa, na která jste se vždycky toužili dostat.

Možná se dostanete vysoko k úžasným spirituálním prožitkům. Také se otevřou věci, kterým jste se, možná po celý život, vyhýbali a nechtěli jim pohlédnout do tváře. Dostanou se do popředí, abyste je mohli prožít a uzdravit se. Začnete ve svém životě vytvářet věci, po kterých jste vždy toužili, ale zatím se vám je nepodařilo uskutečnit.

Otevřením vnitřní cesty ke svému jádru dovolíte lásce, pravdě a odvaze ve vašem nitru, aby vystoupily na povrch. To je podstatné při uzdravování.

Otevřením tohoto vnitřního koridoru léčivá energie automaticky stoupá přes všechny čtyři dimenze a proudí dál, aby mohla sloužit pro uzdravování vás samých i ostatních lidí. Léčivá energie proudí automaticky z každého, jehož vnitřní koridor mezi hvězdou jádra a vnější osobností je otevřen. Když se nacházíte v přítomnosti takovéto osoby,  je velmi lehké to rozpoznat. Cítíte klid, jste uvolnění, připadáte si v bezpečí a máte pocit naplnění.

Spojení vaší osobnosti s jádrem děláte automaticky prostřednictvím vyššího Já. Většina lidí pociťuje ostych před bytím ve vyšším Já. Připadají si nechránění a odhalení. Věnujte nějaký čas tomu, abyste poznali své vyšší Já. Které části vás jsou jiţ jasné, čisté a milující ? Když si lépe uvědomíte, o které části se jedná, můžete je lépe vyjádřit. Naučíte se vyjadřovat svou lásku a péči o ostatní bez přílišného ostychu.

Hvězda našeho středu je zdrojem Boha v nás. Otevření vnitřní cesty k božskému zdroji nás také automaticky spojí s vnějším božským zdrojem lásky a energie všude kolem nás – s tím, co já nazývám univerzálním Bohem.

Tím, že přijmeme individuálního Boha umístěného ve svém nitru, dostaneme se k poznání Boha univerzálního. Jinak řečeno, otevření vnitřního koridoru k Bohu vytváří vnější cestu k němu. Nebo naopak, odevzdáním se Bohu, který je nad námi, pod námi a všude okolo nás, se dostaneme k božskému v našem nitru – k Bohu v nás. Jedno bez druhého není možné.

Všechno, co děláme, včetně našich pozitivních záměrů, pochází z hvězdy našeho jádra. Radost je motivační silou a přináší do života potěšení a naplnění.

Teď vás seznámím s cestou, kterou se naše esence dostává do manifestovaného světa. Když naše tvořivá síla stoupá z hvězdy jádra, naplňuje nás to velkou radostí. Jak se esence na cestě do fyzického světa objevuje v dimenzi hara, proudí do centra tří důležitých bodů ležících na linii hara. Jestliže jsou body správně rozmístěny a sladěny linií, je sladěn i náš záměr s tím nejlepším, co v sobě máme, a jsme synchronizovaní s Božím záměrem. Jinými slovy Boží vůle s naší vůlí jsou zajedno. Když potom dovolíme esenci jádra proudit do tohoto Božího záměru, vyjadřujeme zároveň naši individuální esenci prostřednictvím svého záměru a smyslu života – vyjadřujeme individualizovaný Boží smysl života.

Jak stoupá esence našeho Bytí do aurické úrovně, proudí do středů čaker, odtud se rozšiřuje do celého aurického pole a prostupuje ho esencí toho, kdo vlastně jsme. Tak vyjadřujeme Božskou esenci svou osobností.

Když se esence dostane až do fyzické úrovně, proudí do jádra každé buňky, do DNA. Prostoupí celé naše tělo, až Boží světlo začne svítit tak jasně, že doslova vyzařuje naší pokožkou. Záře, která z nás vychází, vyjadřuje naši Božskou esenci prostřednictvím našeho fyzického těla. Naplní celou místnost, ve které se nacházíme, a každý, kdo je přítomen, ji může prožít a radovat se z ní.

Teď uvedu meditaci, kterou jsem získala od Heyoana a která slouží k tomu, abychom přinesli svou esenci do každé úrovně svého bytí….

Pokračovanie… HVĚZDA STŘEDU NAŠEHO BYTÍ, NAŠEHO JÁDRA – MEDITACE

Z knihy Zjavenie svetla Barbara Brennan

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.