Kategórie
Meditácia

MEDITACE podle Heyoana

HVĚZDA STŘEDU NAŠEHO BYTÍ, NAŠEHO JÁDRA

První stupeň: Sladění dimenze hara

Přeneste své vědomí k bodu tan tien, který je umístěn asi čtyři centimetry nad pupkem na středové linii těla. Prociťujte sílu a teplo, které se tam nacházejí. Vnímejte, že teplo je stejné jako teplo rozžhaveného zemského jádra. Je v harmonii se zvukem, který z jádra země vychází. Zústaňte tak až do doby, než budete cítit, jak je bod horký.

Přeneste vědomí do oblasti horní části hrudníku asi šest centimetrú pod jamku mezi klíčními kostmi. Tady leží na harické úrovni sídlo vaší duše, které vypadá jako světlo rozptýlené kolem plamene svíce. Zde kraluje toužení vaší duše, píseň vaší duše. Nejedná se o srdeční čakru. Spojení se s tímto místem lze někdy vnímat, jako kdyby se vám v hrudi nafouknul velmi jasný, kulatý balon.

V něm jsou toužení vaší duše.

Teď se zaměřte na linii podobnou laserovému paprsku, která vede ze sídla duše, umístěného v hrudi, dolž přes bod tan tien, který leží v břiše, až do středu země. Prociťujte sílu a klid v místnosti, který nastane, když se vaše individuální a skupinové záměry dostanou do synchronicity.

Přeneste své vědomí do bodu nad hlavou. Narovnejte páteř. Nezapomeňte na hlavu – nenechte ji svěšenou. Představte si, že vrškem vaší hlavy vede jemná nit. Jestliže se vám to nedaří, uchopte se za pramínek vlasú, které vám rostou přesně na vršku hlavy, a jemně za něj zatahejte, jako kdyby to byl provázek, na kterém je pověšená vaše hlava. Pomocí vnitřního vidění se zvedněte k drobnému vstupnímu otvoru asi sedmdesát pět centimetrú nad hlavou. Pokud je vaše vnitřní slyšení otevřené, uslyšíte velmi vysoký zvuk. Pokud se vám podaří, aby laserová linie prošla tímto otvorem, zvuk se bude podobat bouchnutí korkové zátky při otevírání láhve šampaňského. Najít tento bod není lehké. Vypadá jako malá nálevka. Když ho naleznete, dostanete se do úplně jiné reality, která je nad vámi. Budete v Božské přirozenosti, nerozlišené realitě. K tomu, aby se vám to podařilo, musíte mít úplně srovnané fyzické tělo.

Vnímejte velmi úzký laserový paprsek o síle asi poloviny malíčku, jak vámi prochází z Boží přirozenosti až do tekutého jádra země. Prociťujte píseň své duše v hrudi a svou sílu v bodě tan tien. Zároveň s tím vnímejte celou dráhu linie až dolú do žhavého zemského jádra.

Je to most, prostřednictvím kterého se srovnáváte se svým životním úkolem. Jste to vy – most mezi nebesy a zemí.

Teď se zaměřte na sjednocení záměru v místnosti. Stejná linie prochází středem místnosti – je to skupinová linie hara. Prožijte spojení mezi svým a skupinovým bodem tan tien, který se nachází na zmíněné hara linii skupiny.

Toto je úroveň, na níž se synchronizuje váš úkol s úkolem větší skupiny, které jste členem, úkol této skupiny s úkolem většího společenství. Ten se potom bude dostávat do souladu s úkoly státu, kontinentu a země. Je to zpúsob, jak se spojit se silou a pravdou systému, který je uvnitř většího systému a ten zase uvnitř ještě většího. Je to klíč k holografickému univerzálnímu vyrovnání, sladění se. Není potřeba bojovat, ani se obávat,že váš úkol je příliš těžký. Není. Když se srovnáte na všech úrovních – úrovni hvězdy jádra, aurické, harické a fyzického těla, potom se dostanete do synchronicity s celým světem, se vším kolem vás, stejně tak jako sami se sebou.

Druhý stupeň: Světlo se vynořuje z hvězdy jádra

Přesuňte své vědomí ke hvězdě jádra, ke středu svého Bytí. Zde, nad časem, prostorem, tožádnou bolest. Jsme tvúrci. Když jako tvúrci vystoupíme z jádra své esence, abychom tvořili, přineseme tvořivou energie nejdříve do úrovně hara, k našemu Božskému úkolu. Z harické úrovně přineseme energii do úrovně aurické vytvářejíce svou osobnost, předlohu pro fyzický svět. Potom energie stoupá do fyzična, aby se život zformoval do fyzického těla.

Tvořivá síla stoupá z jednoho (hvězda jádra) přes trojici (představovanou bodem nad hlavou, bodem v hrudi a bodem uvnitř tan tienu na harické úrovni), přes úroveň sedmi (sedm vrstev aurického pole) a do mnohočetnosti forem trojrozměrného světa. Když dokončíme jeden plán tvoření, uvolníme ze svého jádra více esence do trojice, prostřednictvím které bude vyzařovat náš záměr, náš cíl.

Dovolte teď své esenci, aby vší silou proudila z hvězdy vašeho jádra, ze středu vašeho Bytí přes harickou úroveň do úrovně aury. Dovolte esenci, aby prostupovala postupně všemi úrovněmi vašeho energetického pole. Každá vrstva představuje stav bytí či lidského údělu. Přineste esenci bytí do každé úrovně lidské bytosti. Potom pokračujte dál do fyzického těla a nechte ji proudit každou buňkou. Až esence vytvoří zdraví, radost a potěšení ve vašem fyzickém životě a při práci na životním úkolu. Vždyť vaše tělo, vaše osobnost a váš život jsou vyjádřením vaší božské esence.

A tak se jedno stává trojím, trojice se změní na sedm, a když budete vstupovat do sedmi vrstev, poznáte Boha v nitru lidské bytosti.

V jádru každé buňky naleznete uspořádání velmi podobné vaší hvězdě jádra – bod světla vyzařující esenci vašeho bytí z každé buňky vašeho fyzického těla. Uzdravování potom znamená pomoc při spojení se s pravdou svého bytí. Nic víc než toto.

Tam, kde objevíte bolest nebo nemoc, hněv či strach, kde naleznete podezřívavost nebo chamtivost, kde zapomínáte, tam je třeba si vzpomenout na své jádro. Dovolte světlu uvnitř vás, aby se vynořilo. V každé buňce vašeho těla je světlo, které září. Připomeňte si ho. Připojte oddělené části ke světlu svého těla, k oltáři jeho formy. Toto světlo je světlem hvězdy vašeho středu, vaší esence jádra, Boha, kterého nosíte v sobě.

Váš úkol nevzešel z bolesti. Vyrostl z touhy tvořit. Vychází z proudu lásky ze středu vašeho Bytí. Při pohybu vzhúru jste se ale od jádra odpojili a zapomněli jste, kdo jste. Teď se musíte znovu spojit.

Vaším životním úkolem je znovu si vzpomenout na ten púvodní tvořivý impulz a tvúrčí akt dokončit, aby mohl z vašeho vnitřního zdroje vyprýštit další.

Nechte esenci toho, kdo doopravdy jste, spočívající ve hvězdě jádra, zářit všemi úrovněmi svého bytí. Dovolte púvodnímu impulzu kreativity, aby vás vedl životem.

Z knihy Zjavenie svetla Barbara Brennan

2 replies on “MEDITACE podle Heyoana”

toto ja nadherny clanok k meditacii a hladani v seb e samom a uvedomenie si kym sme a co potrebujeme a aj ako zijeme, ake tuzby v sebe este mame a ako aj pracujeme na ich dosiahnuti 🙂
mne sa velmi paci ako je napisany 🙂
vela ludi nevie ako meditovat a ako sa otvorit a co v sebe najst a akym smerom sa v sebe vydat a co tie vsetky obrazce znamenaju co zrazu v sebe vidi svojim vnutornym zrakom
pekny den martinka 🙂

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.