Kategórie
Energia

Moc a vzťahy…

Když milujete druhé, vy povedete úchvatný život. Když milujete druhé, vy získáte život, jaký si zasloužíte. Dávejte lásku druhým laskavostí, povzbuzováním, podporou a vděčností. Vrátí se to k vám znásobené.

Vztahy – nejde o druhého. Nemůžete síle lásky říct: Budu dávat lásku, jenom když ten druhý ji bude dávat zase mně. V životě nemůžete nic dostat, pokud sami nejdřív nedáte. Cokoli vydáte, to obdržíte, proto vůbec nejde o toho druhého člověka: Jde jenom o vás, o to, co dáváte Vy. Jakýkoli vztah můžete okamžitě změnit, když se zaměříte na to, co milujete, oceňujete a za co jste u daného člověka vděční. Když se rozhodnete soustředit se na věci, které máte rádi, než si všímat negativního, dojde k zázraku.

Nenávist nelze překonat nenávistí. Nenávist se překonává láskou. To je věčný zákon.

Kdykoli mě někdo urazí, snažím se pozvednout svou duši tak vysoko, aby se mne ta urážka nemohla dotknout. Představte si druhé lidi jako své „osobní trenéry emocí“, jejich úkolem je naučit vás volit si vždy lásku.

Nikdo vám nemůže vstoupit do života a negativně na vás působit, pokud už sami na stejné negativní frekvenci nejste. Jestliže jste na pocitové frekvenci lásky, je jedno nakolik je ten druhý tvrdý nebo negativní, vás to ovlivnit nemůže.

Zákon přitažlivosti funguje. Když se radujete ze štěstí někoho druhého, jeho štěstí přitahujete k sobě. Když obdivujete nebo oceňujete na druhém nějaký rys, přitahujete tu kvalitu i k sobě. Ale když si o někom jiném myslíte něco negativního nebo o něm mluvíte špatně, přitahujete k sobě i ty negativní záležitosti a uvádíte je do vlastního života.

Když dáváte nějakou nálepku člověku, okolnosti nebo události života, dáváte tu nálepku ve skutečnosti sobě a přesně to se vám také vrátí.

Můžete k sobě přitáhnout všechno, co milujete a chcete, když to budete hledat u druhých a vítat je s otevřeným srdcem. Všímat si všeho, co milujete u druhých lidí je pak prací na celý úvazek. Ale je to také nejsnadnější a nejlepší způsob, jak změnit svůj život. Stačí se jenom zaměřit u druhých na to, co máte rádi, a odvracet se od věcí, které rádi nemáte, nevěnovat jim žádné city.

Přitahujete i klepy. Když mluvíte s někým z rodiny nebo přítelem a říkáte mu o něčem negativním, co někdo prohlásil nebo udělal, tak klevetíte a vydáváte negativitu. Když takové věci posloucháte, rovněž vydáváte
negativitu.

Musíte si tedy dávat pozor na to, abyste nestrkali nos do cizích věcí, protože ty cizí věci tím postrkáváte k sobě. Volíte svou reakcí – život vám přivádí každého člověka a každou okolnost a vy si můžete vybrat, co máte rádi a co rádi nemáte. Když na něco reagujete – reagujete svými pocity a tím si také vybíráte. Vaše reakce, ať dobrá nebo špatná se vás drží, a vy tak signalizujete, že toho chcete ještě víc.

Kritizování, obviňování, stěžování, popichování a hledání chyb na druhém neznamená dávat lásku.

Musíte být šťastní, aby se k vám jiní lidé dostávali ve šťastné podobě. Láska pro vás dokáže udělat všechno. Stačí dávat lásku tím, že se cítíte dobře a jakákoli negativita ve vašich vztazích se rozplyne.

Když zjistíte, že ve vás vztah nedokáže vyvolávat dobrý pocit, milujte všechno kolem sebe a přestaňte si všímat toho negativního, co ve vztahu je.

Z knihy Moc – Rhonda Byrne.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.