Kategórie
Anjeli

Tajemství vašeho anděla strážného …

 

Váš anděl je jeden z nejvzácnějších darů, které jste od Boha dostali.

Proč tedy tohoto daru nevyužít?

Váš anděl strážný existuje jenom pro vás a chce vám pomáhat v každé oblasti vašeho života. Kdybychom si jenom dokázali uvědomit, jak moc nám anděl dokáže pomoci, život by byl mnohem snazší. Jestliže váš anděl už je aktivní součástí vašeho života, je to báječné, ale navíc můžete svého anděla požádat o mnoho věcí. Jestliže jste ho o pomoc ještě nežádali, udělejte to hned. Jenom ho poproste – je to úplně jednoduché. I když jste skeptičtí vůčipředstavě, že máte anděla, můžete snad něco ztratit? Když svého anděla poprosíte, poskytne mu to sílu k pomoci. O něco dále v této kapitole vám ukážu, jak můžete prohloubit komunikaci s ním.

Andělé strážní nám pomáhají nejrůznějšími způsoby.Když je někdo smutný nebo deprimovaný, často vidím anděla strážného, jak dotyčného obejme křídly, aby ho utěšil. Jednou jsem při procházce parkem uviděla, jak nějaký anděl natáhl zpoza svého chráněnce paži a pomalu před ním rozevřel dlaň. Z jeho ruky se vzneslo světlo velikosti asi golfového míčku, a když anděl ruku odtáhl, dál se tam vznášelo a jasně zářilo. Anděl se na mě usmál a řekl, že to je světélko naděje. Podobné světýlko vídám v blízkosti lidí, kteří jsou v depresi.

To světlo může být maličké jako mince nebo velké jako tenisový míček, vznáší se přímo před člověkem buď vepředu, nebo po jedné či druhé straně, vždy ve výši očí, a nepohybuje se. Nikdy jsem před nikým neviděla víc než jedno světýlko naděje. Vím, že ta osoba světýlko nevidí, ale taky vím, že jí pomáhá k obnově spojení s nadějí, kterou má uvnitř.

Existují miliony nevyužitých andělů, kteří právě nemají co na práci, a váš anděl je může přivolat na pomoc. Andělé učitelé dokážou pomoct při učení čehokoliv pod sluncem a je i spousta dalších druhů andělů. Stačí, když si budete pamatovat, že máte poprosit svého anděla, aby je přivolal na pomoc. Je to velmi prosté: mluvte se svým andělem strážným, jako byste mluvili s přítelem, a poproste ho o pomoc. Poproste ho, aby vám poslal anděla učitele, když budete potřebovat pomoci s něčím, co vám dělá starosti.

Můžete například říct něco jako: „Anděli strážný, prosím tě, pošli mi anděla učitele, aby mi pomohl stát se lepším řidičem.“

Bůh vybral vašeho anděla strážného speciálně pro vás. Váš anděl se na tuto zem dostane pouze s vámi. Bůh pověřil vašeho anděla úkolem provést vás lidským životem a váš anděl nikdy nebyl na zemi s jinou duší ani se jindy s žádnou jinou na zem už nedostane. Také díky tomu je vztah mezi vámi a vaším andělem strážným tak zvláštní a jedinečný.

Z knihy Tajemství vašeho anděla strážného Lorna-Byrne

2 replies on “Tajemství vašeho anděla strážného …”

Dobrý deň, kniha Schody do neba vyzerá byť naozaj zaujímavá a určite sa na ňu pozriem. Vlastne by som sa Vás chcela opýtať na pár otázok. V poslednom čase ma uchvátila tematika anjelov a na niektorej stránke som čítala, že anjelov je možné dokonca vidieť presne tak ako aury len si musíme vycibriť náš vnútorný zrak. Myslíte, že je to možné a ak áno ako na to? Ako sa môžem svojmu anjelovi prihovoriť a vidieť ho? Dokáže mi odpovedať na modlitbu? Ak máte niekto nejaké skúsenosti čo sa týka anjelov, prosím poraďte mi. Vopred ďakujem.

Páči sa mi

Monča…vidieť anjelov nie je výsadou každého. Niekto vyššie bytosti vidí ako stĺp svetla, niekedy sa ukážu v astrálnej podobe ako ľudské bytosti v žiare svetla. Zväčša tí, čo ich môžu vidieť ,vidia aj iné bytosti, vrátane duchov. Niekto ich vidí vnútorným zrakom, niekto fyzickým. Záleží , ako má rozvinuté jasnovidenie. Treba začať vnímať energie, ale nič netreba robiť nasilu, aby si si neotvorila niečo, na čo nie si pripravená.

Bytostiam pri sebe sa môžeš prihovárať vlastnými modlitbami a občas môžeš pocítiť pri sebe chvenie, či hladenie vo vlasoch, alebo príjemné vibrácie, či stav pokoja a lásky, ktorý do teba vnesú. Odpovede na ktoré sa pýtame nám bývajú vnuknuté náhodnými myšlienkami, pocitmi, , obrazmi, či vnemami. Preto je dobré učiť sa utíšiť svoju myseľ, aby si mohla vnímať vnútro, ktoré sa ti prihovára cez vyššiu časť teba.

Ak sa naučíš komunikovať so svojim vnútrom, riadiť sa cez intuíciu, tie signály a zdelenia budú častejšie.

Všetko záleží od tvojej čistoty srdca, ducha a vibračného vyladenia, lebo podľa toho si aj priťahuješ bytosti k sebe.

Pekný večer ti prajem.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.