Kategórie
Energia

Moc a vy…

Sami musíme být změnou, kterou chceme ve světě zaznamenat. Všechno má svou frekvenci – všechno! Ať cítíte cokoli, přinášíte si do života vše, co je na podobné frekvenci jako vy.

Život na vás reaguje. Život s vámi komunikuje. Všechno co vidíte –každé znamení, každá barva, osoba i každý předmět; všechno co slyšíte, každá okolnost a událost je na vaší frekvenci.

Já a láska spolu něco máme a je to ten nejzázračnější a nejvíc vzrušující vztah, jaký se dá zažít.

Chci se s vámi podělit o to, jak každý den s tímto vědomím žiju. Když se ráno probudím, jsem vděčná za to, že jsem naživu, a za všechny a všechno, co v životě mám.

Patnáct minut každé ráno prociťuji lásku a vysílám ji světu. Představím si, jaký budu mít den – láskyplně si představím a procítím den, který se vydaří. Do čehokoli, co dělám, vyšlu napřed sílu lásky tak, že tu lásku nejprve procítím v sobě.

Neotvírám emaily, nevyřizuji důležité telefonáty, nedělám nic důležitého, dokud se necítím dobře. Když se ráno oblékám, cítím obrovskou vděčnost ke svým šatům. (Co je pro dnešek nejdokonalejší oblečení – představím si, jak se budu cítit, když bude všechno, co si obléknu výtečné – pak si položím otázku Co si dneska obléknu? A s úžasem zírám, jak dobře to moje oblečení vypadá a jak báječně se v něm cítím).

Když jdu ulicí, zůstávám pozorná a všímám si lidí kolem sebe. K co největšímu počtu osob vysílám myšlenky a pocity lásky. Dívám se lidem do tváře, cítím v sobě lásku a představuji si, jak ji lidé dostávají. V restauraci vysílám lásku k lidem i k jídlu.

Když jsem v autě, představuji si, jak přijíždím domů šťastná a v pořádku a řeknu: Děkuji. Když se chystám sednou za volant, zeptám se: Která cesta bude nejlepší? Kdykoli vyjdu ven nebo se vrátím domů, poděkuji svému domu. Když nakupuji v supermarketu, ptám se: Co ještě potřebuji? Mám všechno? A vždycky dostanu odpověď. Každý den si kladu spousty otázek.

Jak se dneska mám? Co mám v té situaci dělat? Co je nejlepší?

Jak vyřešit tenhle problém. Je ta osoba nebo ta společnost správná? Jak můžu pozvednout svoje pocity? Kde musím dnes dávat lásku? Za co z toho, co vidím, můžu být vděčná? Když si položíte otázku, tu otázku dáváte, proto musíte dostat odpověď. Někdy mi život vrhne do cesty překážku, ale já vím, že jsem si ji v takovém případě přitáhla sama. Vždycky se zeptám, jak jsem si ten problém přilákala, abych se z toho mohla poučit – a neudělala to znovu. Na oplátku za všechno, co dostávám, se snažím vysílat do světa co nejvíce lásky. Hledám ve všem a ve všech dobro. Jsem za všechno vděčná.

Jak vaše síla posílí, zjistíte, že už nepotřebujete mít nad vším kontrolu, že věci se dějí tak, jak mají, a že vy se dějete s nimi, ke svému velkému potěšení a prospěchu.

Nic není dobré či špatné, to zařídí až naše hlava. Když je srdce nastaveno správně, život člověka se lepší. Když se život člověka lepší, jeho domácnost se upravuje. Když se domácnost upravuje, život národa je v pořádku. A když je v pořádku život národa, je svět v míru.  Síla lásky nemá opak. V životě není jiná síla než láska. Všechny negativní věci, které vidíte ve světě, jsou vždy jenom nedostatkem lásky.

Z knihy Moc – Rhonda Byrne.

2 replies on “Moc a vy…”

Jak vaše síla posílí, zjistíte, že už nepotřebujete mít nad vším kontrolu, že věci se dějí tak, jak mají, a že vy se dějete s nimi, ke svému velkému potěšení a prospěchu.

toto je vec na ktoru som prisla sama, ako svet do seba zapada a ako v nom funguju vsetky vesmirne zakony a zakonitosti 🙂 je to neuveritelne akym silnym magnetom dokaze clovek byt a co vsetko si do svojeho sveta pritiahnut z lasky nie len k sebe ale aj k ostatnym

je to krasny clanok martinka,prajem nech sa dari dneska 🙂

Páči sa mi

Tiež som si overila ako si veci do života priťahujem aj tie dobré aj zlé. Pochopila som, že tie zlé boli potrebné, aby som mohla ísť inou cestou, svojou vlastnou – cestou srdca.
Tiež sa občas pozerám na ľudí a málo z nich ich vidím skutočne šťastných.
Veľa slniečka želám aj v dušičke Eli.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.