Kategórie
Energia

Duchovia… ako ich odhalíte?

Za celá léta jsem zjistila několik převažujících a odhalujících známek, které poukazují na přítomnost duchů v domovech mých pacientů.

PODIVNÉ CHOVÁNÍ ZVÍŘAT

Zvířecí miláčkové rodiny mohou být obzvláště citliví na bytosti připoutané k zemi. Můžeme zjistit, že se ježí a zírají na něco, co nevidíme. Váš pes může vrčet, cenit zuby, štěkat nebo běhat s ocasem staženým mezi nohy. Vaše kočka může prskat, mít chlupy naježené a ocas nahoru. Když jsou v domě duchové, zvíře může odmítat vejít do pokoje, nebo se plíží do rohů a očichává si, zda je vše v pořádku.

Pamätám si ako náš pes večer pozeral do stropu a štekal stále na jedno miesto. 😆

POHYBUJÍCÍ SE VĚCI A JINÉ NEZVYKLÉ ÚKAZY

Duchové zpravidla nedokáží hýbat těžkými předměty, ale někdy dokáží posunovat malými. Jeden člověk se zmiňovalo tom, že každé ráno nachází u dřezu stejný šálek a lžičku. Snad si v noci místní duch dával čaj? Nebojte se, pokud uvidíte věc, která se vznáší ve vzduchu nebo se hýbe. Může se jednat o bytost, která se snaží upoutat vaši pozornost. Některé zoufale hledají pomoc. Potřebují, abyste věděli, že tu jsou.

Jedna přítelkyně mi vyprávěla o tom, jak se vyděsila v noci na Dušičky. Vrátila se domů do bytu pozdě v noci ze seance, kterou pořádají jednou za rok kouzelníci. Když se odličovala, její rtěnka se začala pohybovat sem tam po nočním stolku. Nejprve si myslela, že je zemětřesení, ale hned si uvědomila, že se nic jiného nehýbe. Potom pocítila přítomnost nezvaného hosta. Pomohlo jí, že zatelefonovala příteli – kouzelníkovi, který vysvětil, že duch je neškodný a po­třebuje osvobodit. Když zavěsila, modlila se o pomoc a už nikdy nebyla vyrušena.

Jiná pacientka s obrovským nadáním média, která byla zatížena problematickými duchy, mi vyprávěla o trýznivém zážitku, který se jí přihodil od našeho posledního terapeutického sezení. Když se podruhé vracela do kuchyně od auta, obtížená nákupem, uklouzla po střepině skla. Když se podívala dolů, spatřila střepiny velkého svítidla, které bylo sraženo ze stropu a rozbilo se na stole vedle její první tašky s potravinami. Roztříštilo se na tisíc kousíčků. Vzhledem k tomu, kdy k události došlo, považovala za zřejmé, že bytost na sebe chtěla pouze upoutat pozornost, ale nechtěla ji zranit.

Zjistily jsme, že tato bytost, prostitutka, byla rozzuřená od doby, kdy byla ubodána v pokoji v motelu, když chtěla, aby jí zákazník zaplatil předem. Z dalších hovorů s touto bytostí a po troše detektivního pátrání jsme zjistily, že její vyprávění se shoduje s nedávnou událostí, která zaplnila první stránky tisku. Jednalo se o jednu z mnoha prostitutek, které zavraždil bývalý policista a jejichž těla ukrýval v naftových barelech. A ona se chtěla pomstít! Nakonec jsme ji přesvědčily, aby odešla se svými bližními.

Při jiné příležitosti mi tato pacientka vyprávěla, jak jí cosi shazovalo květiny ze stolu v obý­vacím pokoji a jak se rozsvěcela a zhášela světla a televize. Zajímavý případ se týkal ducha nezbedného mladíka, který žil s dětmi jedné rodiny, do­provázel je do bytu jejich kamarádů, a potom se rozhodl, že tam zůstane. Dalšího dne odešel s otcem do práce a způsobil tam pozdvižení tím, že zapínal a vypínal spínače a ohrožoval životy. Trvalo to několik dní, až nakonec šéf tohoto svého zaměstnance požádal, aby si nechal svého „nohsleda“ doma – jinak běda! Naštěstí to bytost pochopila. Je zcela běžné, že bytosti manipulují s osvětlením, televizí a rozhlasem, aby na sebe záměrně upoutaly pozornost nebo ostatní zastrašily.

KLEPÁNÍ A ŤUKÁNÍ

Duchové klepají na stěny a jiné předměty, aby vám dali najevo svoji přítomnost. Někdy hláskují vzkazy, často svoje jména, a používají kódů: jedno klepnutí znamená A, dvě B, tři C apod.; nebo jedno klepnutí pro „ano“, dvě pro „ne“ a tři pro „možná“ či „nevím“. Často se jedná o prosbu o pomoc, ale občas jde o hravý nebo dokonce zlovolný pokus o zastrašení obyvatel vzájemně sdíleného domova.

Tak aj tohoto som bola v detstve svedkom ako u susedov niekto púšťal vodu a otváral skrinky. V tom čase u nich však nik nebol doma. 🙄

RŮZNÉ NEZVYKLÉ ÚKAZY

Navštíví-li vás duchové, může docházet k mnoha nezvyklým věcem. Mizí knihy, klíče nebo jiné věci, a později se zase vynoří. Následující vyprávění je jedno z nejpodivnějších, s jakým jsem se kdy setkala. Jedna z mých pacientek popisovala událost, která, kdyby nevěděla o duších, by vrhala pochybnost na její příčetnost.

Když se dívala na zprávy v jedenáct, uslyšela ve svém domě silný výbuch a pocítila i mírné chvění. Rychle procházela jednu místnost za druhou a hledala zdroj hluku. Protože všechno bylo tak, jak má být, zostražitěla. Potom slyšela, jak „crčí“ voda. Napadlo ji, že praskla trubka, ale pak si vzpomněla, že výbuch nezněl, jako kdyby přicházel zpoza zdi. Zkontrolovala dřez v kuchyni a koupelnu – ale nezjistila nic, co by bylo v nepořádku. Napadlo ji, že se podívá do koupelny pro hosty, kterou využívala jen zřídka.

Ke své hrůze spatřila, jak se klepe skleněná zástěna u sprchy.

A klepala se dál – celých čtyřicet minut! To, co považovala za crčení vody, bylo chvění zástěny. Uvědomila si, že nic „normálního“ to nemohlo způsobit, a hned ji napadlo, že to mo­hou být duchové. Potom se uklidnila – veškeré obavy z ní hned spadly. Obklopila se Bílým Světlem a odešla do ložnice. Přehrála si pásek na osvobození, který jsem pro ni připravila, a klidně usnula.

Sešla jsem se s ní na pravidelné schůzce následujícího dne. Když jsem pro ni udělala pásek (viz přepis v následující části), který si může přehrávat v koupelně, nebo kdekoliv bude třeba, uvedla jsem ji do hypnózy a zeptala se jí na ducha.

Popsala ho jako příjemného muže s pískovými vlasy, ve věku čtyřiatřiceti let. Třásl zástěnou u sprchy, protože to byl jeho jediný projev, který si nedokázala jinak vysvětlit. Napadlo ji, že se snaží na sebe upoutat pozornost, aby si zajistil její pomoc. Kromě toho předpokládala, že přišel s jejím bývalým manželem, který u ní byl odpoledne na návštěvě. Protože se necítil dobře, přehrála mu svůj relaxační pásek. V tu chvíli se od něj bytost odpoutala a stala se nezvaným hostem v jejím domě.

Mne napríklad zmizol počas noci vankúš a objavil sa za mesiac v maminej skrini, dodnes som si to nemohla vysvetliť. 🙄

STUDENÁ MÍSTA

Studená místa ve vašem domově mohou také určovat přítomnost duchů. Některá zůstávají nehybná, jiná se posunují.

Uff… nepríjemné, ak sa vám duch schováva za chrbtom, to chladenie je desivé. 😆

KDYŽ VIDÍTE DUCHY

Pacienti popisovali, že spatřili stíny nebo osoby, které vypadaly velice skutečně. Někdy k tomu docházelo pouze tehdy, když byli sami, ale jindy duchy vidělo několik lidí. Jiní hovořili o tom, že se probudili a v nohách postele spatřili postavu. I když v ní poznali zemřelého bližního, byli v mnoha případech tak vystrašeni, že mu hrubě rozkázali, aby okamžitě odešel. Pokud se rušitel tvářil zlověstně, bylo to obzvlášť strašidelné.

Jedna pacientka se zmínila o tom, že se s trhnutím probudila a spatřila, jak na ni zírá muž černého, uhelnatého obličeje. Zpanikařila a zaječela – a on zmizel. Později si se sestrou zre­konstruovaly, že se jedná o někoho, s kým se seznámily, když navštívily umírajícího tatínka v nemocnici. Utěšovaly tehdy rodinu mladého muže, který byl v kómatu, protože se velice popálil a smrtelně zranil při nehodě na motorce. Po své smrti zřejmě doprovázel moji pacientku domů. Jakmile si uvědomila, o koho se jedná, pochopila, že panikařila zbytečně. Promluvila s ním a on odešel.

Tak takéto tiene občas hrajú so mnou hru na schovávačku. Ak ich zaregistrujem pomaly zmiznú. 😕

KDYŽ SE VÁS DUCHOVÉ DOTÝKAJÍ

Duchové se mohou lidí dotýkat. Pociťovali jste někdy něco jako pavučinu přes obličej? Nebo studené pohlazení? Někdy jsou tyto doteky tak silné, že mohou být považovány za postr­čení nebo lehké uhození. Neznepokojujte se. Mějte na paměti, že vám nemůžou ublížit. Mohlo by se jednat o milovanou bytost, která se snaží upozornit vás na svoji přítomnost. Všimněte si, jak často se dotýkají živí lidé jeden druhého, dokonce se občas přátelsky pošťuchují.

Občas cítim ako ma niekto vo vlasoch šteklí ,ale nepríjemné je ak do vás duch narazí. 🙄

KDYŽ SLYŠÍTE DUCHY

Před lety jsem se probrala z hlubokého spánku a slyšela jsem, jak mě někdo volá jménem. Znělo to jako hlas v místnosti, určitě ne jako pouhá myšlenka v hlavě. Od té doby mi vyprávěli i mojí přátelé a pacienti o tom, že slyší hlasy – obvykle je oslovují jménem, vyřizují vzkazy nebo žádají o pomoc.

Pokud máte podezření, že je ve vašem domě duch, můžete si trochu zahrát na detektiva a na­stražit magnetofon s volným páskem a časovým spínačem nastaveným na dobu pozdě v noci, a příštího rána třeba najdete vzkaz. Pokud lze magnetofon aktivovat hlasem, je to ještě lepší. Duchy se podařilo nahrát; odkazy na to najdete v bibliografii.

KDYŽ CÍTÍTE DUCHY

Někdy lze duchy zaznamenat podle vůní. Nejčastěji je to parfém, voda po holení, cigarety, doutníky a dýmkový tabák. Tyto pachy často pomáhají lidem rozpoznat jejich „hosty“. Pokud je např. vaše maminka „na onom světě“ a vy ucítíte její oblíbenou vůni, může to znamenat, že vás buď navštívila nebo je uvězněna ve fyzickém světě bez těla. Bytosti, které nejsou připoutány k zemi, ale pouze se stavily na návštěvu, si mohou vědomě s sebou přinést určující vůni, podle které je můžete rozpoznat.

Ovšem i diskarnáty, kteří neopustili pozemskou rovinu, mohou někdy doprovázet vůně. Pacienti mluvili o pachu medicíny, např. o pachu, který jim připomínal nemocniční pokoj jejich rodičů. Jiní popisovali, že cítili vůni otcova oblíbeného tabáku nebo maminčiny kolínské.

Jak provádět osvobození nájdete v kapitole 14.

Z knihy Tajemství zbloudilých duší Dr. Edith Fioreová

16 replies on “Duchovia… ako ich odhalíte?”

ahoj aj ja mam urcite kontakty s duchmi no viacmenej v robote sa mi to stava ,,v starych skladoch,,pocula som spievat ako keby uspavanku presne o 12,00 na obed coz je premna tak trochu divne od tej doby sa toho stalo viac,,aj v druhom sklade ,vydeli sme s koleginou ducha tien ako sa pohybuje po stene plechove a pozera sa na nas vstrede sa zastavil a obratil hlavu smerom k nam ja som mu zakyvala,,lebo som chcela aby videl zaho registrujem ,,moja kolegina je medium,,,potom v klude odysiel,,niekto mi v tej hale o niekolko dni pohladkal chrbat bolo velmi jemne ale citelne ,,,nebojim sa no bolo to pre mna trochu strasidelne,,,ale dnes uz viem ze nechceli mi ublizit aspon dufam,,,

Páči sa mi

Duchovia sú rôzny..videla som vyžarujúci lásku a nehu, bojazlivých, ale aj suverénnych, ktorí dávali najavo svoju silu, tak isto takých, čo sa radi zahrávali a naháňali strach….oni žijú vo svete bez-času..Možno je to žena, ktorá zomrela a prišla o dieťa a uspávala ho na obed…duchovia žijú svojimi závislosťami a tým, čo ich pripútalo ostať tu na zemi..Niektorí, ako som čítala, vraj ani netušia, že zomreli, nevideli svoje telo a žijú vedomím že stále sú v hmote.

Páči sa mi

Dobrí deň chcem sa opýtať už takmer 2 a pol roku sa mi dejú v dome aj na dvore divne veci a neviem si ich sám vysvetliť začalo to zhruba pred 2 a pol rokom sedel som sám doma v obývačke pozeral som televízor keď som sa rozhodol ze idem spať vypol som ho išiel som do kúpeľne ako každý deň až na to ze zrazu som počul silnú ránu z obývačky nechápal som keď som uvidel na zemi televízor najskôr som si myslel ze spadol sám od seba no svoj názor som zmenil hneď ako som uvidel že stojan s televízora bol stále na stolíku ani sa nepohol televízor bol nový nikdy pred tým sa nič podobné nestalo ešte viac ma zarazilo keď som sa bližšie pozrel na ten stojan zodvihol som ho a bol okolo neho dokonalý obdlznik presne v tvare stojana od usadeného prachu došlo mi ze stým stojanom nikto nepohol potom som si všimol že šroby ktoré spájali stojan s televízorom boli s televízora vytrhnuté ostali na stojane nevedel som si to vysvetliť tak som to nechal tak o asi pol roka znovu v obývačke pri obede som si všimol ako sa ku mne prísunula šálka s kávou myslel som si ze sa mi to zdalo tak som ju posunul ďalej ale v zapeti sa to opakovalo niekoľko krát vredy som začal tušiť že niečo je inak ako ma byt keďže som ale nechcel vyzerať ako paranoik neriešil som to opakuje sa to dodnes už to videlo aj par mojich známich lenže tieto úkazy sa menia nedávno som sedel doma v izbe vzhľadom na počasie už kúrime sedel som v tričku keď náhle som cítil ochladenie o niekoľko stúpnou bolo mi to divne lebo ochladenie išlo od dverí čakal by som to od balkónu ale išlo to z druhej strany po behal som dom či niekde nemám otvorené okno no všetky boli zavreté a v ďalších miestnostiach bola teplota rovnaká a najnovšie pribudlo tukanie na dvere na veci v izbe vždy keď si idem ľahnúť. Moja otázka znie znamenajú tieto úkazy pritomnost ducha alebo je to len súlad niekoľkých nepochopiteľných náhodných veci za odpoveď ďakujem.

Páči sa mi

Fúú ie o ducha zo silnou mentálnou energiou, lebo nie každý dokáže hýbať vecami…že by duch-telekinetik?
Známy mi raz vravel že jeho známeho, ako mu po byte lietali knihy, zhadzovali sa veci, ale on tam mal silnú démonickú bytosť a riešil to exorcistom.
Už len chlad na chrbte ukazuje na to, že tam máte nejakého ducha a buď na seba len upozorňuje, alebo vás cche vyhnať z bytu, lebo kedysi tam žil on…neviem čo tam bolo, komu patril ten byt. Oni niekedy su v domienke, že stále žijú..nevideli svoje telo zomrieť a berú svoj život ako reál..treba im dať najavo, že tu nemajú čo robiť a mali by odísť do svetla, lebo tu strádajú a ak si minú svoju energiu…esenciu od Boha..berú ju nám ľuďom.

Ak poznáte niekoho, kto sa venuje duchom a posiela ich do svetla, oslovte ho.

Pamätám, si ako mi na chodbe strhol obraz…jedna časť visela na hrebíčku a zvyšná bola rozbitá na zemi…potom som tam nalepila mandalu na drevotreske a aj tú olepil a hodil na zem…ako mi v trámoch večne pukalo, v stenách, v oknách…proste všade, kde som bola ja.Chladenie, mrtvolné zápachy, cigarety, alebo vône…takto sa prejavujú. ..takto na seba upozorňujú.

Neviem čo ten váš chce…duchovia sú ako ľudia…bojazliví, hraví, nepriateľskí, láskaví…podľa toho , akým človekom ten duch bol. Vnútorne sa mu prihovorte , povedzte nech prosí Boha aby mu ukázal cestu k nemu a mohol odísť do sfér Bytia a znova sa mohol inkarnovať a stretnúť sa s milovanými bytosťami. Veľa duchov sa bojí pekla, lebo cirkev nás silno zastrašuje hriechmi a preto nechcú odísť a pútajú sa to na tento život, alebo rodinu.

Knihy o duchoch
Tajemství-zbloudilých-duší

Edith-Fioreová—1996-Tajemství-zbloudilých-duší

Hádam sa vám podarí odprevadiť tohoto nájomníka….

Páči sa mi

Anitram, ach odpusť prosím, no o tom že aj to peklo naozaj existuje, máme tiež skoro podobne veľa svedectiev ako o tej existencii duchov. Preto nie je odveci minimálne to brať trošku do úvahy, aj keď sa to niekomu nechce veriť. A než to popierať, je oveľa lepšie umierajúcim, prípadne i tým, čo už sú za prahom smrti, poradiť aby ľutovali svoje hriechy (zlé skutky) a poprosili Boha, Ježiša o odpustenie a zľutovanie, A k tomu sa aj my za nich pomodliť, aby im Boh odpustil a vzal si tie duše k sebe. To je najlepšia cesta. Boh je milosrdný k tým, čo ho prosia, a to aj vtedy, keď sa jedná o nejakých zločincov.

Prajem všetkým všetko dobré

Páči sa mi

Peter…..to že som napísala, že cirkev nás zastrašuje a zastrašovala neznamená, že spochybňujem peklo. Riešila som raz jedného ducha muža, čo skočil pod vlak a tam som to videla.

Viem, že sú aj temné sféry, kde sa duchovia kajajú za svoje činy, ale každý má nárok, aby sa mohol odtiaľ odpútať, len si musia uvedomiť, kým sú a prosiť Boha o odpustenie a novú šancu. Boh nikoho netrestá… Duch sám seba viní z toho, čo vykonal, lebo v očiach Boha sa cíti pošpinený a aby sa mohol k nemu čo najviac priblížiť sa snaží o očistu.

Aj desatoro božích prikázaní má svoj význam a uvedomelý človek sa už tým riadi…nie preto, že to káže cirkev, ale preto, že to cíti z vnútra duše. Aj ja sa prihováram za iných a viem, že to je pre tú dušu akési plus, ak sa za ňu iný prihovoria. V závere súhlasím s vami a všetko je to o tom, aby sme si uvedomili, kým vlastne sme., konali z čistotou Ducha láskou srdca-duše.

Pekný večer prajem.

Páči sa mi

Dobre. Tak prosím pekne ešte odpusť, ale Cirkev tiež peklom nestraší. Obzvlášť nie v súčasnosti. Tam je dokonca značná časť klerikov a teológov, čo dokonca odmietajú, žeby niekto mohol ísť do pekla. Ich heslom je – Máme nádej, že peklo je prázdne.

Toto, že cirkev vraj straší peklom o nej dookola takto nepravdivo vravia tí, čo práve o nej najmenej vedia, sú od nej tak ďaleko, že ani len netušia ako to v súčasnosti v cirkvi vyzerá a aké teologické názory sa v nej šíria. Pre nás, čo vidíme to dianie v cirkvi sú až smiešni, lebo je to naopak, v cirkvi sa v poslednom polstoročí práveže hodne rozšírilo zrovná to odmietanie pekla, respektíve možnosti ísť tam. Takže v cirkvi sa dnes nie len že peklom nestraší, ale dokonca naopak, je práveže veľmi často až popierané.

Maj sa pekne, milá Anitram. Ahoj.

Páči sa mi

Peter..vsetko su to stare programy do na vryte..ktore rokmi sme nazbierali a zastrasovali nas nimi…cirkev mala silny vplyv na ludi..a ak.sa nechodili modlit ci neboli poslusni…uz ich strasili hnevom Boha a ze upadnu do hriechu .A tymto boli ludia vychovavani cele genetacie.v stachu.Takto som yo.myslela….minulost je v nas silno zakorenena…a preto vela ludi aj odmieta nabozenstvo. Nevravim o terajsich hlasaniach cirkvy…ale o minulisti…ktora je v nas obsiahnuta ci chceme..alebo.nie.
Hadam sme sa uz pochopili Peter…pekny den prajem..😊

Páči sa mi

whow 🙂
…som rád , že sa na teba toho toľko nalepilo.:-) ….. napísala si to veľmi pekne a výstižne….. som na teba HRDÝ !!! .-)
,,,pohodový zvyšok dňa a pokojné Dušičky…….
( P..S: Boh nie je sudca , ale OBHAJCA ……. paradox , lebo omša sa začína vyznaním hriechov a tým aký sme zlý i keď sme nič zlé neurobili….. Maťka vo vašom kraji našli azyl HABÁNI – to sú novokrstenci z Nemecka a tí používali podobné postupy.a vedomosti……Boh nepotrebuje otrokov , strach a krutosti tohto sveta……novodobí templári a križiaci,,,,, , och aká úbohosť , ale každého si všetko nájde a je iba na ňom kam sa vydá,,,, )

…raz darmo


Věřím v Pána Boha
Stvořitele nebe a země
Věříme v Ježíše Krista, jeho jediného syna
Náš Pán
Zrozen Duchem Svatým

V noci přišli zabijáci s křížem

Ze země války a moru
Přišli proroci osudu
A slovo Boží bylo dlouho opuštěno
Na kameni nad hrobem
Vyprávěla sláva odvážných
A jejich odkaz byl dlouho zapomenut
Seslán rukami z nebes
Přijď bojovat a bránit
Slovem chválíme svaté jméno

V noci přišli zabijáci s křížem
Ve světle měsíce, když jsou naše životy ztraceny
Ve tmě, když tvá krev volá
V soumraku, když horečka se plíží
V noci přišli zabijáci s křížem

Z osudu se probudili
Přinesli pokrytectví a nenávist
A země Boží byla dlouho rozdělena
Stojme na na našem místě ve jménu nebes
Za milost a za bolest
Za úsvitu pozvedneme plamen slávy

Ve světle měsíce, když jsou naše životy ztraceny
Ve tmě, když tvá krev volá
V soumraku, když horečka se plíží
V noci přišli zabijáci s křížem

V noci přišli zabijáci s křížem
Ve světle měsíce, když jsou naše životy ztraceny
Ve tmě, když tvá krev volá
V soumraku, když horečka se plíží
V noci přišli zabijáci s křížem

V noci přišli zabijáci s křížem
Ve světle měsíce, když jsou naše životy ztraceny
Ve tmě, když tvá krev volá
V soumraku, když horečka se plíží
Přišel o život díky zabijákům s křížem
V noci přišli zabijáci s křížem
Ve světle měsíce, když jsou naše životy ztraceny
Ve tmě, když tvá krev volá
V soumraku, když horečka se plíží
V noci přišli zabijáci s křížem

Liked by 1 person

Drahý Rado, isteže, Ježiš ja aj naším obhajcom, áno, ale tiež nám môže odpustiť tie hriechy, očistiť nás od nich. A preto sa na začiatku omše vyznávame. A ono sa skoro vždy nejaká naša drobná chyba nájde, napr. si sa niekde k niekomu zachoval trošku nepekne, nevhodne (aj na nete), čím si mu možno ublížil, zranil ho, pričom často si to vtedy ani neuvedomíš… Aj mne sa to stáva… A myslím, že aj k teba som sa niekedy v minulosti tak zachoval. Preto tiež mi odpusť, prosím. Týmto sa ti ospravedlňujem. Prajem ti len všetko dobré. Ahoj.

Liked by 1 person

Čawko Peťo.
Hmmm, ja som Ježiša nespomínal…..Písal som o Bohu .-) ……a neviem prečo by som sa mal na teba hnevať 🙂 …. To že máš iný názor a ja iný , neznamená , že ťa neznášam , alebo ti prajem dačo zlé….. Už dávno som ti písal , že mám priateľov i ortodoxných katolíkov , ale vážime si jeden druhého i cez rozdielne videnie Sveta…..nie je dôležité v čo veríme , ale ako konáme…… Žiadna viera nestojí za to aby sme si ubližovali…….Maj sa fajn a nech sa darí. R


(neskutočné videjko a potešilo ma koľko už má pozretí 🙂 )

Liked by 1 person

“ja som Ježiša nespomínal…..Písal som o Bohu .-)”

Nuž, to vieš, pre mňa je to v podstate to isté. Boh Otec, Boh Syn (Ježiš), Boh Duch Svätý = Jeden Boh vo viacerých osobách… Ďakujem. Ahoj.

Páči sa mi

RADKO dakujem…potesil si.na a ver mi..ze si pamatam.tvoje slova..ktore si mi vravel o tvojom.zazitku s klinickou smrtou a prezitok. Natratila som.na to.aj v knihach a nieco aj zazila.
Habanov mam.kusok od seba a dokonca rodina mojho muza pochadza od nich. Pekny dnik aj tebe.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.