Kategórie
Duša Energia

Spoj sa so svojím “Ja”…

Veľa vecí robíme intuitívne a ani nevieme prečo. Pôsobia na nás prirodzene a hlavne málokedy si uvedomujeme ako sa nás hlboko dotýkajú.. Ak sa nás niekto opýta, či som to bol ja, ukážeme do stredu hrude s otázkou „Ja?“

Stred hrude je  miesto, kde sa v skutočnosti nachádzame. Volám ho éterické srdce, lebo tak to cítim ak sa v ňom ukotvujem a chcem precítiť svoje duševné telo. Jeho hudba má veľa tónov od slabších vibrácii po tie najsilnejšie, ktoré vám vženú slzy šťastia do očí a rozochvejú vaše srdce teplým prílivom lásky.

Naučte sa vnímať toto miesto, pošúchajte si dlane a priložte si ich do stredu hrude.  Zatvorte oči a len vnímajte ako vám teplo preniká do vnútra. Preneste pozornosť z hlavy do stredu hrude. Pomôžte takto zobudiť svoje duševné Ja, svoju Dušičku, ktorá čaká na vaše prebudenie. Odvďačí sa vám krásnym pocitom vnútorného pokoja a lásky. Rozochveje vás a časom už nebude potrebné prikladať si ruky. Naučíte sa ukotvovať v svojom strede a preciťovať tak samých seba.

Zo všetkého najskôr sa musíte otvoriť láske a múdrosti vašej Duše. Keď potom v strede vášho srdca začne táto láska rásť, stane sa čosi čarovného: brána k vášmu srdcu sa otvorí a svätá láska, ktorá je tu uložená, začne pretekať vašou telesnou schránkou, zvlášť  vaším čakrovým kanálom.

Začnete si uvedomovať, že ste božská iskra nášho Otca / Matky Boha, že si zaslúžite lásku a uznanie aj všetku radosť, krásu a hojnosť Stvorenia. Láska vysielaná smerom von zo stredu srdca vedie k trvalému prúdu sebaistoty a sebaprijatia.

Človek, ktorý je ukotvený vo svojom svätom srdci sa snaží prijímať i vysielať stále viac toho nádherného pocitu jednoty a harmónie. Tento vzácny pocit sa stáva neoddeliteľnou súčasťou vášho Bytia, hneď získate prístup k rieke života …lásky…Svetla a vaším srdcom bude  prechádzať stály tok Svetla Stvoriteľa.

Krásny dník prežiarený svetlom duše vám želám . 😉

12 replies on “Spoj sa so svojím “Ja”…”

Začni zo šamanskými cestami do vnútra. Včera som čítala nejaký článok a bolo v ňom, aby sme si predstavili ako stojíme pred bránami do krajšieho sveta. Brána je otvorená a ty držíš za ruku svoje vnútorné dieťa. Za bránou je svet nádherný, plný zelene pokoja a lásky. Ako reaguje tvoje vnútorné dieťa je natešené, nedočkavé, alebo zdráha sa a nechce ísť ďalej? Uvedom si jeho ruku a vykroč vpred. Tvoje vnútorné dieťa sa prejaví a ukáže ti smer. Vyskúšaj to a napíš mi , čo si videl a vnímal. Potom ti napíšem svoj zážitok, nech ťa neovplyvním. 😉

Zaujímavý článok čo som včera našla je aj tento, ak chceš mrkni naň. http://www.vzostup.sk/archandel-michael-skryte-tajemstvi-veku
Reagoval si na tento článok, tak sa ukotvuj v sdrci, ale častejšie ako doteraz. Zmení to tvoje vnímanie. Jeseň ti prinesie veľa nového, tak budeš aspoň pripravený. 😉
Pekný dník Duško.

Páči sa mi

jaj, vidím… 🙂
v súčasnej dobe, slzavé udolie, ktoré slno suší,
na mou duši, duša-novi uši,
neb koulí smutné oči jako pes… 🙂

smiech lieči, uvolňuje čakry,
srdce napři ,
dej průchod citu,
jenž je králem světů,
projdi bolest,
projdi žal,
projdi smutek,
projdi dál,
jen skrze prožité,
lásku probouzíš,
netrap se a jdi,
kráčej,
vždyť máš kam jít… 🙂

již kráčím,
do svého nitra,
milá má,
vcházím,
brána dokořán,
pokoj a klid,
pocestného,
touhou znaveného,
vítá…

pojď,
jen pojď,
čekala jsem,
věděla jsem,
jsi krásný,
miluji Tě,
vroucně,
upřímně,
čistě,
jak jen láska srdce může mít …

prosím pojď,
ulehneme pospolu,
bok po boku,
jeden v druhém,
spočineme,
duchovní světy propojíme,
necháme vykvést,
v nás rostoucí,
necháme vykvést,
v nás sílící,
to,
jež nazýváno jest,
…Láska…

krásný den přeji Všem… 🙂

PS: pre dušu, duša-na

Páči sa mi

………..zostal si v slučke.Želal si si niečo a Boh ti dáva znovu a znovu možnosť prežiť tie isté okolnosti,ale u teba CELÉ ZLE , lebo to čo si želáš nevieš i prežiť.Klasická zápletka……….Hľadaj chybu v sebe.Držím palec.R

Páči sa mi

zkus hledat v dětství cos miloval…..co Tě naplňovalo…možná to Tě probudí a ukáže Ti cestu…přeji Ti ať ji co nejdříve najdeš příteli….VĚŘ KRÁSNÝM SNŮM ❤

Páči sa mi

áno, asi je to naozaj tak. ja som chcela poukázať len na ten iný uhol pohľadu, o ktorom si písala aj ty..prečo je to možno tak..niekto by sa možno veľmi rád nie len pozrel ale aj vošiel dnu, no nie je mu to umožnené..jeden má možno pocit, že to okno predsa stále otvára ale výsledok sa nedostavuje..no ten druhý môže mať zároveň pocit, že práve pred ním jediným to okno zostáva stále zatvorené, tak ako má vojsť dnu?..môže to cítiť aj napriek všetkým tým nádherným slovám a ubezpečeniam, ktoré počuje..lebo možno aj on si nesie to svoje z minulosti..? možno som tým len chcela povedať, že keď naše slová a naše skutky sú v súlade..vždy dosiahneme, čo chceme. možno to okno/dvere stačí naozaj otvoriť ale len tomu, koho chceme naozaj vpustiť dnu..

Páči sa mi

Zmeny musia nastať vo vnútri, inak veci budeme vidieť stále rovnako. Každý má šancu a je mu umožnené, len možno nevie ako. Ak sa človek sám k sebe správa zle, nevníma svoje vnútro, neverí si a považuje sa za nikoho a vidí všetko čierno , potom aj jeho vnútro je zatemnené a niet v ňom svetla. Vnútro odráža vonkajšok.

Treba zo svojho vnútra začať konať, vravieť si aký je úžasný, silný ,krásny , šťastný v tomto momente a všetko dosiahne. Nastaviť svoje podvedomie na iný ,krajší systém, každý deň sa povzbudzovať a tým si dávať silu, zaspávať s vďačnosťou za všetko , čo v živote má, žehnať veciam a dávať im takto silu. Myšlienky sú mocné nástroje a dajú sa využívať aj pre dobro.

Presvetliť minulosť odpustiť si všetko zlé a žiť prítomnosťou pre krajšiiu budúcnosť. Snažiť sa naplniť každý deň niečim zaujímavým, niekoho potešiť, pomôcť mu, či vytvoriť len sám pre seba a vlastné potešenie.

To okno otvárame preto, aby sme ním nazerali akú krásu máme v sebe, ale aj okolo nás.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.