Kategórie
aura Energia Liečenie

Farby aury…osvietené farby

Boží duchovní energie se projevují celou řadou barev a odstínů, které jsou zářivé a jasné . Naše bytost je naplněna barvami. Každá barva a odstín aury má svůj vlastní význam. Když jsem začala vidět auru, nevěděla jsem, co jednotlivé barvy znamenají. Věděla jsem jen, že mě někteří lidé přitahují a jiní odpuzují na základě barev, jež vyzařují. Když mi bylo jedenáct let, poznala jsem ženu, která se zabývala výkladem aury a viděla ji velmi podrobně. Mnoho mě toho naučila, především výklad duchovních barev. Zjistila jsem, že tyto výklady jsou až neuvěřitelně přesné. Poznáte sami, že aura nelže. Ať je ve vaší auře jakákoli energie, ukazuje přesně, kde právě jste ve svém vědomí.

Zatímco čtete tato slova, vyzařujete energii, jež se projevuje různými barvami a odstíny podle kvality vašich myšlenek a pocitů. Aura je naštěstí aktivní a dynamická, což znamená, že ji vždy můžete zlepšit. Zjistíte, že aura má dva základní druhy energie: osvícenou a neosvícenou. Osvícená energie je boží světlo, které je čisté a prostoupené boží podstatou. Neosvícené energie jsou ty, jež byly narušeny nesprávným použitím a ztratily svou duchovní sílu.

Osvícené barvy

Modrá
Safírově modrá je energie léčení. Vidím ji kolem orgánů, když procházejí procesem léčení. Safírově modrá ukazuje přirozený proces léčení, který probíhá, i když o něj nežádáte. Vidím tuto modrou, jak vyzařuje i z čaker, když daná osoba prochází léčbou. Královská modrá značí čestnost, oddanost, odevzdání a odhodlání.

Červená
Červená je barva životní síly. Vídám ji nejčastěji jako nádhernou karafiátovou červeň nebo zářivou, tmavší rubínově červenou. Vidím, jak rubínově červená vyzařuje z konečků prstů, když je daná osoba plná elánu a energie. Je to velmi fyzická energie. Vidím ji také, jak proudí krevním řečištěm, a nalezneme ji i v mnoha zdravých orgánech. Červená je hlavní barva kořenové čakry a čaker dlaní. Je také kolem celého těla člověka, který je zcela zdravý. Pokud člověku chybí životní síla, červená je stále přítomná, ale vybledlá. V takovém stavu člověk musí ve svém vědomí vybudovat tok životní energie.

Oranžová
Jasně oranžová je také velmi energická barva, ačkoli její životní síly nevydrží tak dlouho jako u červených energií. Je to báječná motivující energie. Lidé s oranžovou barvou ve své auře jsou motivovaní, nadšení a ukáznění. Vidím tuto energii v hermetickém centru (srdeční čakře), kde vyjadřuje ctižádost. Je to základní barva sleziny, která dodává tělu energii. Vídám ji kolem zdravých orgánů a také v krevním řečišti.

Zelená
Smaragdově zelená je energie rovnováhy a harmonie. Přináší mysli, tělu i duši soulad, jenž je nezbytný pro léčení. Pomáhá při udržování rovnováhy v tělesné chemii. Existuje také světle zelená, která je velmi uklidňující. Smaragdově zelenou vídám často v hermetickém centru. Když se člověk celkově těší dobrému zdraví, vidím kolem jeho těla asi 1,5 cm silný pás smaragdově zeleného světla. Zelené světlo naštěstí vídám často, neboť člověk musí být velmi nemocný, aby zelená v jeho auře chyběla. Kromě toho se navrací, jakmile se člověk uzdraví.

Růžová
Tmavě růžová je barva lásky. A žádné léčení nemůže být kompletní bez velkého množství lásky. Láska je hlavní přísada zdraví, protože nás spojuje se zdrojem lásky – s Bohem. Člověk může velmi snadno onemocnět, postrádá-li lásku. Vidím tmavě růžovou, jak září kolem obrysu těla a také orgánů, čímž naznačuje dobrý zdravotní stav. Tmavě růžová energie je velmi důležitá pro udržení zdravého vědomí.

Žlutá
Jiskrná citronově žlutá je velmi mocná duševní energie, kterou obvykle můžeme vidět kolem mentálního a hermetického centra. Ukazuje sílu koncentrace a je jednou z nejzákladnějších energií, jež  voří auru. Světlejší bledě žlutou můžeme často vidět v těle. Také tato barva dodává energii, ale ve srovnání s červenými a oranžovými energie zahrnuje méně životní síly. Vídám ji kolem lidí, kteří jsou zdraví, ale mohli by výrazně posílit svou energii. Opět ji naleznete především v orgánech a kolem obrysů těla. Do jisté míry jí můžete říkat výstražná žlutá energie jako na semaforu. Je to stále ještě pozitivní energie, ale zároveň vám sděluje, že byste se možná měl trochu více zaměřit na posílení svých energetických rovin.

Nachová
Nachová je energie klidu a míru. Její přítomnost v auře ukazuje na klidnou, rozvážnou osobu, která nechává věci plynout přirozeným způsobem a vládu nad nimi přenechává Bohu. Tato energie je vynikající pro zklidnění stresujících situací. Občas ji vídám kolem orgánů, zejména jater. Spolu s růžovou je to velmi přitažlivá barva. Světle fialový odstín je velmi užitečný při léčení orgánů. Fialovou vídám v nervové soustavě, když jsou nervy klidné.

Zlatá
Ze všech energií přítomných v auře je zlatá nejdynamičtější. Nejčastěji ji vídám kolem hlavy a srdečního centra. Zlatá ukazuje moudrost, sebedůvěru, odvahu, sílu, dynamickou sílu vůle a víru. Je to také vůbec nejsilnější ochranná energie, jaká existuje. Spolu s růžovou je jednou z energií, jejichž přítomnost v auře je nejdůležitější. Zlatá může napomáhat tomu, aby bylo tělo silnější, a je potřebná k udržení vašeho vědomí zdraví. Společně s bílou je velmi užitečná k tomu, abychom byli schopni prohlásit, že jsme zdraví, a dokázali si zdraví představit.

Stříbrná
Stříbrná je barva rozumu. Je zvlášť potřebná v mozkových buňkách, stejně jako v buňkách celého těla. Stříbrná je základní energie v čarách zdraví, které představují jeden z hlavních podpůrných systémů tělesného zdraví. Stříbřitě bílé světlo proudí čarami zdraví do těla.

Průzračné bílé světlo
Průzračné bílé světlo je vynikající povzbuzující a obnovující energie, jež je znakem vyspělé duše. V auře je můžeme vidět téměř kdekoli. Je to zároveň hlavní energie z pohledu jasnovidectví. Bílé světlo můžeme vidět v mnoha částech těla. Je to podpůrná a čisticí energie. Zároveň vidím výměnu bílého světla mezi centry a jim odpovídajícími částmi těla. Spolu se stříbrnou je to základní energie čar zdraví.

Z knihy Léčivá síla aury Martin Barbara Y. 

Pokračovanie…  Farby aury – neosvietené farby

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.