Kategórie
aura Energia

Farby aury – neosvietené farby…

Když lidem říkám o neosvícených energiích, mnozí zneklidní. Je pravda, že není příjemné mít tyto barvy v auře, ale nevyhnutelnou součást našeho duchovním růstu představuje skutečnost, že vytvoříme některé z těchto temných energií. Jsou součástí všech onemocnění. Neosvícené energie jsou duchovní energie, jež byly nějak narušeny. Netvoří součást duchovní reality života. Naštěstí nad námi nemají žádnou skutečnou moc, pokud jim to nedovolíme, a nemají žádný vliv na přítomnost božího světla. Když směřujeme do těchto neosvícených oblastí našeho života boží světlo, světlo může tyto temné vibrace rozptýlit.

Šedá
Šedá je v auře barva nemoci. Šedou – především mdlou kovově šedou – vídám častěji než jakoukoli jinou energii u nemocných osob. Setkáme se s ní v orgánech a kolem nich, stejně jako kdekoli jinde v auře a v těle. Šedá přináší strach a obavy, jež se obvykle projevují, když máme fyzické obtíže.

Zakalená červená
Zakalená červená je barva chtíče a hněvu. Je to tmavá kaštanově červená. Vídám ji v kořenové čakře u výrazně živočišných, vášnivých osob. Nesouvisí úzce se zdravím, ale vídám ji u duševních onemocnění, především pokud je nemoc způsobena trvalým hněvem.

Avokádově zelená
Avokádově zelená je tmavě zelená energie, jejíž přítomnost v auře značí zákeřnost a žárlivost. Tato energie má výrazně destabilizující vliv. V auře druhých lidí jsem ji už viděla až příliš často. Projevuje se jako energie nemocí a je na pohled velmi nepříjemná.

Hořčičně žlutá
Hořčičně žlutá je smetanová, nečistá energie otupělosti a nepořádku. Vídám ji nejčastěji v oblasti hlavy. Může být přítomná u lidí, které jejich nemoc zasáhla po duševní stránce nebo kteří nevědí, jak se s ní vypořádat, a také u těch, kdo jsou kvůli nemoci neteční a pomalí.

Hnědá
Kakaově hnědá v auře ukazuje na krutou, podlou či malichernou osobnost. Vidím, jak tato energie vyzařuje z energetických center, když je daná osoba ve stavu vědomí. Kakaově hnědá energie může oslabovat hmotné tělo. Vídám ji kolem velmi zatvrzelých lidí, především tehdy, když za své vlastní zdraví odmítají převzít zodpovědnost.

Černá
Spolu s šedou je černá energií, která se nejčastěji vyskytuje v souvislosti s onemocněním. Zatímco šedá se objevuje u většiny onemocnění, černou vídám, jen pokud je situace velmi vážná. Je to energie, jež  je zcela zbavena zdraví, a odpovídá jí vůbec nejnižší vibrace. Černá přináší nenávist a vražedný vztek, a proto je to energie, které se snažíme za každou cenu vyhnout.

Z knihy Léčivá síla aury Martin Barbara Y. 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.