Kategórie
Energia Meditácia

Liečenie pomocou odpustenia podľa Heyoana…

Vnímejte sloup světla ve svém nitru. Prociťte zářící hvězdu ve svém středu, umístěnou těsně nad pupkem. Přesně do této chvíle svého života jste se dostali z vlastního úmyslu vycházejícího z hluboké a posvátné touhy, kterou nosíte ve svém srdci. Čím více budete svou touhu ctít, tím rychleji se ocitnete přímo na své cestě, v životě naplňujícím a radostném, v životě, který je tvúrčí a umí odpouštět.

Rád bych, kdybyste si vybrali jednoho člověka, s nímž máte problémy, a začali pracovat a modlit se, abyste byli schopni se naladit na odpouštění a léčení. Léčení vyžaduje, abyste odpustili vy i ten druhý. Jak možná víte, léčení zahrnuje život jako celek, tj. všechny naše pozemské životy i to, co je nad nimi. Existujete v daleko větším světě než je fyzický, definovaný časem a prostorem.

Čas a prostor jsou pouze produkty omezení, které jste umístili do této školní třídy, které jste si okolo sebe vytvořili, abyste se v nich mohli učit. Vy sami vytváříte své lekce, svou školní třídu, své učitele v ní a vy sami jste Mistrem, který to vše stvořil. Přicházíte na zem s vlastním záměrem, který si přinášíte ve své posvátné touze.

A teď se ptám, jak jste ve vztahu k osobě, kterou jste si vybrali, zradili tuto touhu, a tedy vytvořili situaci, v níž je třeba odpustit sám sobě ? Jistě nebude lehké najít odpověď a možná se vám to nepodaří okamžitě. Ale když se na to zaměříte, budete se modlit a spojíte to s prací na léčení, začnete chápat.

Prostřednictvím životních zkušeností a hlubšího porozumění tomu, co zde bylo řečeno, vytryskne poznání z pramene života ve vašem nitru.

Ano, je to opravdu tak, že si vytváříte sami své životní zkušenosti a prožitky. Je to váš plán. Vaše nejvyšší vnitřní moudrost ho takto stanovila. Jestliže se tam nalézá bolest, ptejte se, co vám tato bolest má říci, protože ona povstává ze zapomínání na to, kdo jsme. Vyrústá z přesvědčení, že stínová realita je opravdová. Dúsledkem zapomínání na to, kdo vlastně jsme, je stínová realita, založená na přesvědčení, že jsme odděleni od sebe i od Boha. Chci vám, drazí moji, říci, že toto zapomínání má za následek všechna onemocnění, bez ohledu na formu, v jaké se projevují. Vracíte se sem, do zemského plánu, abyste si vzpomněli. Neberte to jako břemeno, které je pro vás přílišné. Nasměrujte svou životní sílu k rozpomínání, a jak se bude obraz vyjasňovat, naleznete části své duše trpící ve stínu a plné bolesti.

Když  je osvětlíte Božím světlem, které existuje v každé buňce vaší bytosti, jeho paprsky zaplaví stín a stín se začne rozpomínat. Pomocí světla znovu spojíte části sebe a svého těla, které byly oddělené, a tedy nemocné. Je to nový začátek. Ano, budete prožívat bolest, ale je to bolest, která léčí. Slzy umyjí a vyčistí vaši duši jako jarní deštík. Váš nářek ve vás osvobodí, co bylo po staletí drženo a čekalo na vysvobození.

Všechny bloky, o kterých jsme mluvili, se uvolní a naplní novým životem. Budete cítit, že máte mnohem více energie.

Váš život začne být tvořivý a plný radosti. Budete naplněni přirozeným rytmem, ve kterém budete tančit životem se vším kolem vás i s Vesmírem. Vyžaduje to však odpuštění. Nejdříve musíte odpustit sami sobě.

Cože si budete muset přestat mít za zlé ?

Věnujte pět minut tomu, abyste všechny tyto položky zapsali do seznamu. Zjistíte, že je dost obsáhlý. Ale nebude to až tak těžké. Když budete několikrát za den na každý bod seznamu pár minut meditovat a odpustíte si, břemeno tížicí vaše srdce bude o hodně lehčí. Odpuštění přichází z Boží jiskry ve vás. Pomocí motlitby a prožitku odpuštění se s Bohem v sobě dostanete do spojení. Stanete se jím.

Další otázka je tato: Jak se každá položka, kterou sami sobě odpustíte, projeví ve vaší duši a v těle ? Jak změní aurické pole ?

Sledujte to ve všech sedmi úrovních. Na kterém místě se ve vašem těle uložila bolest spojená s neodpouštějícím postojem, který máte vůči sobě a který pomáhá udržovat negativní spojení s určitou osobou, které je vám zatěžko odpustit ? Víte, léčení začíná vždy doma. Ve vašem nitru, asi 4 cm nad pupkem, je překrásná hvězda, hvězda jádra, hvězda vašeho středu. Je to esence vaší individuality. Je to centrum vašeho Bytí. Je to váš střed – místo, kde v úplném míru naleznete, kdo jste v prúběhu všech životú, které jste prožili na vaší matce Zemi, před i nad nimi všemi. Prociťte to místo. Existovali jste před tímto životem. Existovali jste před vším tím chaosem, bolestí a boji na této zemi a budete existovat i nadále.

Centrum vašeho Bytí je centrem Boží jiskry ve vás. V tomto místě jste středem celého Vesmíru.

Z tohoto místa budete léčit. Připomenete si, kdo jste, a pomúžete i ostatním, aby si to uvědomili. Toto místo, ze kterého vzejdou všechny vaše činy. Jakmile se vaše činy odpojí od centra vašeho Bytí, přestanete jednat v souladu s Božím záměrem. Takové činy vytvářejí bolest a nemoc. Proto se, milí moji, soustřeďte na své jádro. Z něho vzejde veškeré odpuštění. Teď bych byl rád, abyste si vzali první položku, kterou jste napsali do svého seznamu, a vstoupili s ní do svého středu. Pokud potřebujete odpouštět, problém, který se objevil, nemohl vzniknout jinak, než že jste se v dané době od svého středu odpojili. Odpojení se od centra Bytí, když něco vytváříte, znamená ,že vaše dílo nebude v souladu s Božím záměrem a směřuje, možná velmi jemně, ke stínu a zapomínání. Kdyžvezmete to, co je předmětem vašeho odpuštění, do hvězdy svého středu a pouze tam setrváte, obklopíte a naplníte jej láskou, ona vám pomúže vrátit se s ním ke Světlu.

Naleznete púvodní záměr, který z jádra Bytí pochází. Jakmile se s ním ztotožníte, múžete znovu vytvořit púvodní dílo.

A když ho obklopíte a naplníte láskou a světlem, naleznete v sobě odpuštění. Nechám vás chvíli, abyste si to vyzkoušeli a mohli dojít k odpuštění pomocí popsaného zpúsobu. Jakmile toto sebeodpuštění zaplaví vaši bytost, zjistíte, že automaticky odpouštíte i ostatním, kterých se tato konkrétní situace týkala.

Z knihy Zjevení světla Barbara Ann Brennan

2 replies on “Liečenie pomocou odpustenia podľa Heyoana…”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.