Kategórie
Duchovné učenie

Bože, pomoz mi …

Modlitba pro stvořitele
Stvořiteli, pomoz mi tvořit můj životní příběh tak krásně, jako ty tvoříš celý vesmír. Pomoz mi obnovit mou víru v pravdu, v tichý hlas mé integrity. Bože, pomoz mi projevovat tvou lásku každým slovem, které vyřknu, každým činem, který udělám. Pomoz mi učinit z každé činnosti obřad lásky a radosti. Dovol mi používat lásku jako materiál pro tvorbu toho nejkrásnějšího příběhu o tvém světě.

Bože, moje srdce je naplněno vděkem za dar života. Děkuji ti, že tvoříš jen dokonalost;protože jsi mě stvořil, věřím ve svou vlastní dokonalost. Bože, pomoz mi bezpodmínečně milovat sám sebe, abych mohl sdílet svou lásku s ostatními lidmi a se všemi tvory na této krásné planetě. Pomoz mi vytvořit můj vlastní sen o nebi pro věčné štěstí lidstva. Amen.

Modlitba pro anděla
Stvořiteli, pomoz mi uvědomovat si svou přirozenost, jíž je láska a štěstí. Pomoz mi stát se tím, čím opravdu jsem. Pomoz mi vidět každého člověka jako tvého posla. Pomoz mi vidět tě v duši každého člověka, za všemi maskami a přetvářkou. Pomoz mi předat poselství mé integrity té části mého já, která neustále odsuzuje. Bože, pomoz mi zbavit se mých sklonů k odsuzování, pomoz mi zbavit se falešných poselství, jež předávám sám sobě a všem lidem kolem sebe.

Pomoz mi uvědomit si, že jsem anděl, a dovol mi použít tohoto vědomí k rozšiřování tvého poselství života, radosti a lásky. Dovol mi vyjádřit krásu mého ducha a srdce v největším uměleckém díle lidstva: ve snu mého života. Amen.

Z knihy  Hlas poznání don Miguel Ruiz a Janet Mills

One reply on “Bože, pomoz mi …”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.