Kategórie
Duchovné učenie

Modlitba uzdravující…

Vymodli si zdraví sám! Nejlepší pomocí pro tvé zdraví je životní síla, jsou pozitivní, ušlechtilé pocity a myšlenky. Čím ušlechtilejší a čistší je tvé smýšlení, tím více uzdravující a životní síly probouzíš. Kristus, jiskra života v tobe, je uzdravující a životní silou tvé duše a také tvého tela. Otevřeš-li spasitelskou silou Krista Vnitřní bránu ke království Božímu tím, že budeš přitakávat spáse, spásu přinášejícím silám, a že budeš naplňovat Svaté zákony, pak budeš také přijímat. Vymodli si zdraví sám! Snaž se, aby každý tvůj pocit, každá tvoje myšlenka a také každé tvé slovo se stalo modlitbou! Pak se otevře brána k životu a budeš naplnen silou, moudrostí, láskou a zdravím.

Stojí psáno: “Pros, a bude ti dáno.”

Prosba by však nemela být pouze výrazem vnejšího přitakávání, volání nebo jen modlitby rtů. Prosba by mela vycházet z naplňování Svatých zákonů, z přitakávání Vnitřní síle ušlechtilým myšlením a chtením.

Z původu zdroje nepřetržite proudí večná životní energie. Pokud ji ochotne přijímáme tím, že plníme zákony, přijímáme tuto léčivou a životodárnou sílu bytostním jádrem své duše. Tento přítok léčivé a životní síly můžeme mnohonásobne zesílit, když temto životním silám přitakáváme a v denním živote je naplňujeme, neboť jsou to zákony života. Klepeme-li na bránu večného života tím, že pozvedáme své srdce k Bohu, brána se otevře a bude nám dáno.

Vnitřní modlení k Vnitřnímu lékaři a uzdravovateli předpokládá silnou víru a hlubokou důveru k Tomu, který všechno může, který všechno je.

Vyléčit se znamená: uzdravit se silou Vnitřního lékaře a uzdravovatele. Duch Boží nezná žádnou nemoc a podle svého původu jsme čisté bytosti, které v sobe ukrývají všechny síly zdraví. Jako bytosti svetla nejsme nemocní. Jsme nemocní svým špatným myšlením, cítením a chtením, porušováním zákonů. Kristem nám však je dána možnost oslovovat Vnitřní síly, aktivovat je a vést je také k dotyčným nemocným nebo chorým orgánům, neboť jsme svým původem deti Boží.

Protože jsme deti večného života, synové a dcery Boží, je nám také dáno pravým modlením a oslovováním orgánů přivádet každému orgánu, každému svalu, celému našemu organismu léčivé a životní síly. Každý z nás může se svými buňkami a orgány mluvit, protože se v každé buňce nachází duchovní síla. Čím intenzivneji Vnitřní síle přitakáváme silnou vírou a plnou důverou, pozitivními myšlenkami, ušlechtilými pocity, naplňováním Svatých zákonů, tím více budeme přijímat.

Vedomým vnitřním modlením, pozitivními pocity a myšlenkami jsou naše buňky a orgány a celý náš organizmus podnecovány k tomu, aby se probudily. Pokud bez ustání přitakáváme vnitřním silám, uzdravujícím a životním silám, svým rozvinutým vedomím, to znamená plne, pak v nás dojde ke zmene. Pak se zesílí aktivita našeho vnitřního lékaře a uzdravovatele, Ducha Kristova.

Večná síla, Kristus, čeká jen na to, až budeme ochotni otevřít s Ním vnitřní bránu silou pravého modlení, pravé vůle, abychom se tak odevzdali proudu večného božského potenciálu vlévajícího se do nitra.

Jsme buňkami na Kristove tele. Naše telesné buňky jsou nemocné jen proto, že jsme je oslabili špatným myšlením, cítením a chtením, a tím jsme umožnili přístup určitým nemocem. Posíláme-li našim buňkám, orgánům, tkáním a svalům, hormónům a žlázám pozitivní, zdravé, svetlé myšlenky, budeme také podle našeho odevzdání se přijímat z večného zdroje života.

Nejlepší pomocí tvému zdraví jsou tedy pozitivní, nezištné myšlenky, jsou stavebním materiálem pro zdravé telo. Přitakáváme-li denne zdraví svého tela, nenajde k nám žádná nemoc přístup, protože v nás není žádná odpovídající shoda, leda že by nemoc byla podmínena karmicky.

Onemocníme-li, je nám uzdravení souzeno vždy tehdy, když je to dobré pro naší duši. Otevřeme-li s Kristem Vnitřní bránu k životu bohumilým, pozitivním životem, pak přijímáme, neboť v nás sídlí Vnitřní lékař a uzdravovatel. Čeká na naše zavolání, na naše odevzdání se, na uskutečňování a plnení zákonů, neboť pak se otevře brána a život jí proudem protéká do našeho tela, přináší nám ulehčení a uzdravení.

Láska Boží ke Svému díteti je stálá. Ne On, všemohoucí láska, nám posílá utrpení a bídu. Jejich důvodem je pouze všepůsobící a pro všechno platící zákon příčiny a účinku, zákon spravedlnosti. V tomto nebo nekterém z předešlých životů jsme vytvořili příčiny, provinili jsme se proti zákonu. To, čím jsme se provinili, musíme přijmout a nést, abychom mohli znovu nastoupit cestu zpátky k svetlému, večnému původu, do večné vlasti.

Duševní vina, která podle neúprosných zákonů vytéká behem našeho života a přináší nám nemoc, bídu, starosti či rány osudu, však může být podle intenzity karmy vyléčena nebo zmírnena.

Jak dalece ji lze odčinit, záleží jen a jen na nás samých, jak se oddáme Vnitřnímu lékaři a uzdravovateli, Duchu Kristovu, zda s plnou důverou a s plnou vírou v Neho, Všemohoucího, nebo s pochybnostmi, zda je nám vůbec schopen pomoci a uzdravit nás. Každá pochybnost je v našem živote krokem zpet. Zavírá a zazdívá nám bránu, která vede k Vnitřnímu lékaři a uzdravovateli. K úspechu vedou pozitivní, vedomé, účelné myšlenky na Boha.

Stav našeho tela je výrazem naší duše, našeho nynejšího nebo dřívejšího pociťování, myšlení, cítení a chtení. Co dnes myslíme, to jsme v nitru, to je naše podstata, to jsme vpravili svými myšlenkami v tomto nebo v nekterém z minulých životů. Tak jsme v sobe vytvořili odpovídající shodu, zatížení své duše.

Žádná nemoc nepřichází sama od sebe, vždy jsme ji zavinili my. Tak zvané chronické choroby jsou rovnež viditelnými projevy našich dřívejších nebo nynejších negativních myšlenek. Chceme-li způsobit zmenu, meli bychom se myslí obracet na Vnitřního lékaře a uzdravovatele a s důverou se Mu odevzdat tím, že budeme vytrvale a vedome pozitivne myslet a mobilizovat tím Vnitřní síly.

Uzdravující modlitby jsou vetšinou modlitbami prosebnými. Mely by vycházet z hloubi našeho vedomí, pak budou léčivé a plné síly.

Viac nájdete na stránke Vnitřní modlení.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.