Kategórie
Energia

Zbav sa svojho trápenia…

Včera na FB som objavila milé posolstvo. Občas nás trápia veci, ktorých sa nevieme zbaviť a stále nám zaťažujú naše hlávky. Občas pomôže, ak sa niekomu posťažujeme a on nás vypočuje, vtedy sa nám uľaví. No občas pri nás nik nie je a my sme sami zo svojim trápením…. Čo potom  s tým?

Milované bytosti, vaše starosti jsou příliš těžké na to, abyste je nesli sami. Představte si před sebou velké bílé hedvábné prostěradlo a položte na ně všechny své starosti. Pak ho zabalte a odevzdejte nám ho. Až se tak stane, všimněte si, jak se cítíte lehce. My vaše starosti odneseme do nebes. Jakmile dosáhnou vyšší úrovně bytí, váš pohled se rozjasní. Tato nová perspektiva vám umožní myslet jasně a tvůrčím způsobem, díky čemuž budete do svého života moci vnést všechno to dobré, po kterém toužíte.

Místo abyste se starostmi a obavami, které vám zatemňují mysl, bojovali, odevzdejte je nám. Nikdy nemůžeme jít proti vaší vůli. S vámi tvoříme tým – máte nás neustále po svém boku. Můžeme vám pomoci, abyste naplňovali své nejvyšší ideály.

Ať je tento den tím posledním, kdy jste zbytečně cítili tíhu svých břemen a měli pocit, že jste na ně sami. Dovolte nám, abychom je z vašich beder sňali a pozvedli vaši mysl a Srdce ke Světlu. ♥

Zdroj: Žít, odpouštět a milovat

4 replies on “Zbav sa svojho trápenia…”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.