Kategórie
Energia

Technika splynutia…

Nedávno som začala používať techniku napojenia sa na niekoho iného za účelom zistenia jeho ťažkostí a diagnostiky čakier. Vedela som, že cez solar plexus sa môžem napojiť a precítiť jeho stav a energie, ktoré v ňom prevládajú. No zároveň som mala cítenie, že musí sa dať táto technika zvládnuť aj inak, nie len preciťovať a vnímať dotyčného pomocou tejto čakre. Rozvinutý ľudia toto v sebe majú a nevedia čo s tým. Občas im je trápne, lebo dokážu sa do druhého vcítiť, vedia, na čo myslí a aké má  ťažkosti . Našla som knihu Modrá alfa, v ktorej je opísaná technika splynutia a napojenie sa robí tiež zo solar plexus.

Nyní se budeme opět zabývat technikou zprůchodňující komunikační kanál z podvědomí do vědomí. Půjdeme do hladin, do pracovny(vytvoríme si miesto v sebe, kde sa budeme cítiť čo najlepšie), a každý z vás si tam pozvete některého vám známého člověka. Takového, kterému byste potřebovali porozumět, například někoho, kdo vás svým jednáním popuzuje. Následující technika je určena k hlubšímu porozumění druhému člověku. Uděláme si jen krátkou ukázku. Pokud vás zaujme, můžete tuto techniku doma prohlubovat.

Sestoupíme tedy do pracovny a pozveme si svého člověka. Vpustíme ho dveřmi pro hosty a přivítáme v pracovně tak, že vstaneme a půjdeme k němu. Nejprve se ho zeptáte, jestli souhlasí s tím, abyste s ním splynuli. Jestliže vám dá souhlas, nebo jestli nebude výrazně protestovat, tak se společně postavíme pod sprchu bílého světla na pódiu, pak si ho svýma rukama otočíme k sobě zády a soustředíme se na svoji třetí čakru čili do soláru plexu. Představíme si, že z naší třetí čakry vyzařuje paprsek světla do třetí čakry našeho hosta tak, že prochází jeho zády na přechodu mezi hrudní a bederní páteří. Až se naše čakry paprskem propojí, přitáhneme svého člověka za tento paprsek k sobě. Když bude stát těsně před námi, uchopíme ho za ramena a vtáhneme do sebe. Hmota hmotu sice prostoupit nemůže, ale myšlenka myšlenku ano. Občas mají lidé potíže s tím, že jejich člověk je výrazně větší nebo menší, ale to jsou jen zbytečné logické otázky.

Tím, že se svým člověkem splynete, se na něho velmi intenzivně naladíte.

Najednou se můžete dívat jeho očima, to znamená, že můžete mít zrakové zážitky z prostředí, v němž se on právě teď nachází. Jeho ušima můžete slyšet, co se právě teď kolem něho děje, můžete chutnat jeho ústy, pokud by něco jedl, můžete komplexně vnímat všemi jeho pěti smysly. Můžete vnímat jeho momentální náladu, jestli je smutný nebo veselý, a jeho nálada se přenese na vás. Můžete vnímat jeho zdravotní stav, jeho bolesti budou pro tu chvíli i vašimi bolestmi.

Až do této chvíle vás budu provázet svým slovem a pak vás chvíli nechám, abyste si se svým člověkem v duchu popovídali. Můžete se ho v duchu zeptat, proč jedná tak, jak jedná, jestli mu můžete nějak pomoci, nebo se můžete zeptat na cokoli dalšího, co vás zajímá. Pak rozhovor ukončíte, člověka ze sebe vysunete, paprsek světla zrušíte, otočíte ho k sobě, poděkujete mu, osprchujete ho bílým světlem a pošlete ho pryč. Sami se zastavíte pod bílým světlem ve svém vchodu, abyste měli jistotu, že opouštíte pracovnu čistí, vrátíte se zpátky a popovídáme si.

Pořád ještě můžete mít pocit, že si to všechno jenom vymýšlíte, že logicky odhadujete, kde asi váš člověk právě je a co právě dělá; jen si klidně vymýšlejte, to je v naprostém pořádku.

Povím vám opět o dvou zážitcích ze života. Jedna paní na semináři, po skončení tohoto nácviku splynutí prohlásila, že neměla vůbec žádný zážitek, protože tam prostě nikdo nebyl. Ale má v ústech chuť po guláši. Tady na semináři guláš nedostala, a tak se rozhodla, že to dodatečně vypátrá. Na pokračovací sobotě potom referovala, že dotyčná osoba měla opravdu k obědu guláš.

Jiná paní vyprávěla, že svému zážitku vůbec nerozumí. Viděla svého člověka, jak sedí a jí rohlík se salámem a současně pobíhá po ateliéru s kamerou a něco filmuje. Byla to totiž vedoucí soukromého filmového ateliéru a nenapadlo ji nic lepšího, než při nácviku splynutí sledovat svého zaměstnance.

Ne že by tato technika byla určena zrovna k těmto účelům, ale nikdo jiný ji nenapadl. Na pokračovací sobotě vysvětlovala, co dodatečně zjistila. Onen člověk skutečně seděl v ateliéru a svačil, ale místo aby myslel na jídlo, v duchu si už připravoval jednotlivé záběry. Paní odečítala jeho fyzický stav, zároveň jeho myšlenky a zároveň samu sebe, takže měla vlastně trojexpozici.

Nenechte se zaskočit, objevit se může cokoli. Lidé občas říkají, že prostě nevnímali nic. Jeden pán na pokračovací sobotě vyprávěl, že při nácviku splynutí neviděl nic, jen nějaké šmouhy před očima. Dodatečně pochopil, že dostal poměrně přesnou informaci: dotyčný v té době seděl za volantem a jel v obrovském lijáku. Takže uviděl totéž co on – stěrače na mokrém skle – a považoval tento obraz za nesmyslný.

Pokud narazíte na člověka, který zrovna spí, teď zrovna třeba po těžkém obědě, pak budete vidět jen tmu. Ti z vás, kdo budou mít nějaké zážitky, si jejich pravdivost mohou do příští pokračovací soboty ověřit.

Nevybírejte si člověka, který je přítomen tady v sále. Aby měl experiment nějakou informační hodnotu, zvolte si člověka, který je mimo, ale s nímž se můžete během příštích dvou týdnů kontaktovat, abyste si nenápadně ověřili, co přesně dělal v neděli ve tři čtvrtě na čtyři. Ověříte-li si, že vaše informace byla alespoň částečně pravdivá, bude to další kamínek do mozaiky vaší sebedůvěry.

Dotyčného člověka tímto způsobem neovlivníte. Nijak ho tím neohrožujete, ani nezatěžujete, ani jím nemanipulujete a on o vašem napojení ani nebude vědět. Pokud to bude senzibil nebo absolvent Modré Alfy, který bude právě teď meditovat, můžete se mu zjevit v pracovně a on si může uvědomit, že jste se na něho napojili.

Splynutí není žádný energetický zásah, ale pouhé napojení na informační pole.

Modrá Alfa – Objevování skrytých schopností

Petr Velechovský Jan Havelka 1996

14 replies on “Technika splynutia…”

Toto je otázka, ktorú si kladiem vždy ak sa na niekoho napojím. Nerobím to takto vizuálne ako je v článku, ale hneď priamo. Potom ma tiež napadá, či jeho energia nezanechá nejaký pozostatok vo mne. Ja jeho uhladím a prežiarim svetlom, takže energiu mu neberiem, ešte mu pošlem trocha od seba.

Technika splynutia je za účelom získania informácii o niekom, nie čo práve robí, ale ako sa práve cíti.

Vyššie bytosti sa na nás napájajú podobným spôsobom čerpajú z nášho informačného pola a neovplyvňujú nás.

Páči sa mi

dobrý večer želám 🙂

no, áno, verím, že tam tie obavy sú …
a možno malá pomoc, (od maharišiho, ako inak 🙂 ) a ja s ňou súhlasím, preto ju sem koniec koncov vpisujem …

nič nerobiť akože si ty tá ktorá pomáha, ale len boh cez teba pomáha …
tak ste chránený obaja a ty nepreberáš na seba časť karmy toho dotyčného … a on nezoberie viac ako mu je dovolené …

a naozaj úchvatný gravatar, prekráááásny … toto namaľovať, nebavím sa s vami tu, tak hrozne by som spyšnela :-)))))
samozrejme, že si robím žarty, … dnes som nejako veľmi veľa vtipnej kaše pojedla 😕

Páči sa mi

Byť vo svojom strede spojený tak s Bohom a vysielať energiu, ktorá prúdi skrz naše ruky. Dnes som chcela pomocou kineziológie zistiť, čo bude mať kolegyňa, či chlapca, alebo dievča a ako som priložila ruky na bruško neskutočne hriali a ešte aj z nôh sa mi ťahala energia hore. Tak som rozmýšľala, či si to malé ťahalo, alebo ona. 😆

Ten avatar… tiež som mala myšlienku si ho skúsiť nakresliť, no ja amatér by som to nedokázala. Teba som už raz inšpirovala, tak kľudne sa nechaj ním zlákať znova. 😉

Páči sa mi

Ďakujem vám čisté dušičky. 😉 Citujem Martinku: “Vyššie bytosti sa na nás napájajú podobným spôsobom čerpajú z nášho informačného pola a neovplyvňujú nás.” Ale tiež nevieme na isto, či aj ich to naše informačné pole neovplyvňuje. 🙂 A potom Lilah veľmi pekne napísala: “nič nerobiť akože si ty tá ktorá pomáha, ale len boh cez teba pomáha …
tak ste chránený obaja a ty nepreberáš na seba časť karmy toho dotyčného … a on nezoberie viac ako mu je dovolené … ” Lenže keď sa spojím Bohom, už potom nebudem potrebovať sa napájať na iných, a v tomto prípade som na začiatku nič nerobenia. 😆

Páči sa mi

dobré ránko Slobodná cestička 🙂

vieš čo je na tom najkrajšie? … že to čo sa s bohom spája, je len naše ego, on s nami spojený je, či sa nám to páči alebo nie je …
sme jeho časťou …

zasa použijem slová maharišiho,
prečo sa toľko bránite, bojujete atd …?
nemáte na výber, pretože všetko čo toto telo robí ( telo každého z nás ) je dopredu určené, musí tým prejsť … či chceme alebo nie je to tak …

a teda? nech je to čokoľvek, ak je to tak, čo je!, 🙂 načo sa trápiť kadečím …
jedinú možnosť ktorú máme, je obrátiť svoj pohlad do vnútra, nitram tomu hovorí ostať v tichu, ja tiež, ale ešte dodám, … prečo dovnútra? lebo sme súčasťou, nie súčasťou, sme časťou boha … a ak sa obrátim dovnútra, obraciam sa k bohu …
alebo po kresťansky, …
odovzdávam všetko na plecia bohu … aj myšlienky, nech sú akékoľvek, ktoré povstanú z nášho vnútra …
patrí to bohu, tak? … načo sa so všetkým tak ztotožňovať? … nie sme predsa každá myšlienka ktorá sa okolo nás šuchne … 🙂

máme túžby? ok a kto nie, … 🙂 odovzdaj ich bohu
máme chcenie? ok a kto nie? … patria mi však tieto myšlienky?
máme? čo máme okrem toho že nič a zároveň všetko?

preto práve toto …
“Lenže keď sa spojím Bohom, už potom nebudem potrebovať sa napájať na iných, a v tomto prípade som na začiatku nič nerobenia 😆 ”
je to pravé! …
áno, iba ostante činný v nečinnosti … a nestarajte sa o to, čo robí toto telo …

pekný deň želám … všetkým, … od mravokárcov, z dobre plamenným mečom, … ( šššš…šššš…š..š … lilah to nemyslí zle … 🙂 ) …
cez tých ktorý boha majú za dočasného nepriateľa … až po tých, ktorí božička opisujú ako jednu krásnu kvetinku …
prosto všetkýýýýým …. slnko tu svieti pre všetkých rovnako, … a najlepšie na tom je, že ono sa nestará o to, čo mi na to povieme …

🙂

Páči sa mi

V časoch dobrých mojej komunikácie s bytosťami pri mne som dokázala úžasné veci, mala som možnosť vnímať veci, ktoré teraz nevnímam, takže tvoju teóriu Vierka o ovplyvňovaní vyššími bytosťami ja nevylučujem. 😉

Páči sa mi

Raz som chcel poslať tomu hluchému bastardovi všetky zlé pocity čo som cítil. Napadlo mi, že však sme spojený stačí to len precítiť a pošlem mu to a bude trpieť aj on. Čo sa nestalo. 😆 všetok smútok zmizol a videl som len ako na mňa spokojne usmieva jeho výsosť dobrota. 🙂 Ostal som takýto _ malinký. Toť moja cesta splynutia.

Páči sa mi

…….tak toto je pre mňa silná káva.Pohrávaš sa s všakovakými náukami,aplikuješ Démonické napojenia,rúhaš sa a Ty sa čuduješ,tomu čo sa ti deje????Mal by si si hlavu oplieskať o múr a začať trošíčku myslieť a nie len nariekať.Všetko si robíš sám,ešteže je Najvyšší taký aký je…………..Preber sa!!!!!!!!!R

Páči sa mi

Ale to bolo dakedy. Občas mávam dobré fázy a začne mi šibať, pekne sa na ňom vyvŕšim (bijem päsťami na jeho veľkú hruď) ale to až potom ako padnem na dno, potom sa len usmieva jak ťapko a dáva mi toľko poznania, že ho nie je pre mňa možné uchopiť a stránim sa ho už aj prijímať. 😦 Neviem, to čo viem, dať do slov. Možno by bolo vhodné zvoliť iný spôsob vyjadrenia. Prečo som dopadol tak, že som pod krídlami Boha? 😛 Možno má pravdu a nemal by som sa toľko sťažovať 😆 a namiesto toho pracovať. Jemne, postupne, pomaly. 😦 ale dôsledne. 😀
Ps: Ja viem že to čo označujem bohom, bohom nemusí byť ale je to Väčšie, láskavejšie, svetlejšie, mohutnejšie, múdrejšie, ochotnejšie, ako čokoľvek iné čo poznám. A hlavne, na kolenách mu často sedáva pravda. 🙂 Slnečný dník prajem vám všem. 😛

Páči sa mi

Duško to biele svetlo, čo vnímaš v sebe je čistota tvojej duše, len je egom zatienená, no vieš už, že tam je a nachádzaš si pomaly k sebe cestu. Minulosť bola pre teba potrebná, tak ako pre každého z nás, aby sme mohli nájsť tú lepšie cestu za niečim skutočným, čo nás prežiaruje a napĺňa láskou. Pretože Boh je jediná správna cesta a vnímaš to správne. Môžeš mu ubližovať rôznymi spôsobmi, vždy bude on vyžarovať to isté a ak to pochopíš, budeš cítiť jeho skutočnú lásku. Keď spojíš svoju myseľ zo srdcom očistenú od všetkého nízkého , vtedy to budeš preciťovať silno. Každý si tým musí prejsť bojovať zo svojími temnými stránkami až príde k pochopeniu, že Boh to s nami nemyslel zle, len nám dal na výber , no vedel, že raz sa k nemu aj tak navrátime. 😉

Ja som ťa pochopila… no raz aj ty budeš písať srdcom, tak ako to cítiš. 😳

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.