Kategórie
Numerológia a Astrológia

Osobný horoskop…

Na stránke Najdi se.cz  sa nachádza viac astrologických a numerologických výkladov.  V jednom z nich  si môžete  vypočítať v programe osobný horoskop s postavením planét  v čase narodenia.

Horoskop sa skladá z  troch základných stavebných prvkov:

Planéty popisujú určitý proces diania – napr. Mars sa presadzuje, Saturn obmedzuje, Jupiter rozširujú.

Znamenie, v ktorom je planéta umiestnená určuje ako sa planéta prejavuje. Napr. Mars sa môže presadzovať na spôsob Barana (rázne a vznetlivo) alebo na spôsob Býka (pozvoľnejšie a vytrvalejšie).

Domy ukazujú špeciálne oblasti každodenného života, v ktorých sa toto všetko odohráva. Umiestnenie v určitom dome ukazuje, či sa napr. Mars presadzuje v partnerských vzťahoch (7.dom), v zamestnaní (6.dom), v spoločnosti (5.dom), alebo inde.

Takže Planéty ukazujú, čo sa deje, Znamenie ukazujú, ako sa to deje, Domy ukazujú, kde sa to deje.

Pred čítaním nasledujúceho výkladu vyhotoveného počítačom je dobré si uvedomiť, že samotný prvok / aspekt v horoskope nemusí ešte o ničom vypovedať. Vždy by sa malo pamätať na pravidlo: Nič neposudzovať oddelene, ale iba v širších súvislostiach a s ohľadom na ďalšie prvky a aspekty horoskopu.

Ak sa chcete o sebe dozvedieť viac čo vás ovláda, stačí si vyhotoviť osobný horoskop a ukáže Vám, v ktorom dome máte aké znamenia, planéty a prvky.

Každým znamením prechádzame, aby sme sa naučili zvládať jeho povahu, vlastnosti , splnili si jeho úlohy a mohli sa presunúť do ďalšieho znamenia zverokruhu. 😉

3 replies on “Osobný horoskop…”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.