Kategórie
Energia Filmy

Film…Stretnutie

Našla som film, ktorý  objasňuje mnohé veci, aké ľudí trápia a nevedia  si ich vysvetliť, alebo ktoré nechápu vo vzťahu k Bohu.

Dej filmu
Niekoľko ľudí cestuje autami po lesnej ceste. Je búrka a cesta je v jednom úseku zatarasená a tak sa rozhodnú zaparkovať pred neďalekou reštauráciou. Vojdú dnu a začína sa trochu podivuhodný príbeh, v ktorom je hlavným aktérom barman Ježiš. Stretávajú sa tu rôznorodé osobnosti s rôznymi osudmi. Barman pozná odpovede na všetky ich otízky, stačí mu veriť. Všetkým zúčastnených toto stretnutie poznamená. Film je z titulkami.

Želám príjemné pozeranie. 😉

9 replies on “Film…Stretnutie”

Tento film je naozaj prekrásny…ale ak sa niekto rozhodne si ho pozrieť, musím odporučiť české titulky, tie sú omnoho presnejšie a lepšie urobené 🙂

Páči sa mi

Keby existoval taky barman, ktory by takto dokazal, ze vsetko vie (alebo inak dokazal nadprirodzenost) – vtedy by malo zmysel uvazovat o nabozenstve. Ale je to len pribeh vymysleny scenaristom podla biblie ktoru vymysleli ini ludia pred tisicmi rokov. Pekne, ale len rozpravka.

Páči sa mi

Všetci sme duše na ceste učenie. Tie uvedomelé ,pokročilé duše, čo sú bližšie k Bohu to aj tak cítia. Nemôžeme nikoho posunúť o 3 stupienky vyššie, len preto, že chceme krásny svet. Každý sám musí dospieť do toho štádia uvedomenia, čo je dobré pre neho ale aj iných.

Ak sa dívame na svet očami lásky a pomáhame v tom aj iným, k ich prebudeniu, svet je o niečo krajší.

Taký ľudia ako je ten barman existujú, len každý si k sebe priťahujeme to, na čo myslíme a aké vibrácie máme v sebe. 😉

Páči sa mi

…..škoda,že ťa sklamem,ale toto nemá veľa spoločného s Bibliou.Takto to chodí keď si príde pre teba Smrť a rozprávaš sa s Bohom.Neviem prečo to implementovali na Ježiša,no príbeh je krásny a pútavý.Ten kto to chcel urobiť mal skúsenosť……Ak sa smiem spýtať prečo plače tvoja Dušička a túži po veľkom zázraku od Boha,keď je On stále pri tebe……Dnes som akosi naladený na toto http://www.youtube.com/watch?v=AmXG7k5hcM0 a posielam všetkým velikánske objatia,lebo svet a Zem s nimi sú fajinské 🙂 a najspesiálnejsie na celej Zemeguli 🙂 pre teba an http://www.gloria.tv/?media=97104 Čawte všetci Ezoterikáči a magóvia , či len fajinské Dušičky. 🙂 …………R

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.