Kategórie
Liečenie

Nemoc znamená – uber. Ne – moc.

Ve slově nemoc je slovní hříčka – Ne moc.

imagesJe-li něčeho moc, vzniká nerovnováha. Nerovnováha tekutin, šťáv, hlenu, slizu…Všechny systémy léčení se zaobírají tím, jak ulevit od bolesti. Pokud jste pozorně četli celou knihu, pak víte, že bolest (strach, nenávist) je pouze opačná (nižší vibrace) síly (lásky, porozumění). Bolest vám říká – zastav, člověče. Odpočiň a dopřej sluchu své duši.

Kde se přepínáš, jaká část tvého těla není v rovnováze? Co potřebuješ změnit, aby ses opět vrátil k harmonii? Ale jak můžete slyšet svoji duši, když popíráte lásku. Popíráte Boha.

Každá buňka vašeho těla zná kód zdraví, i ta sebemenší částice zná kód zdraví. To co potřebuje – je impuls. Nejúčinnějším lékem i lékařem jste vy sami. Požádejte – zeptejte se svého těla, co potřebuje, a pak tento impuls sledujte a naplňujte. Sami znáte nejlépe odpověď na všechny otázky. Vaše mysl, vaše ego vás zavádí od lásky. Každá otázka by měla začínat: „Ve jménu lásky, co potřebuji, abych opět nastolil kód zdraví ve svém těle?“ Odpověď: „Bůček“ zcela určitě pochází z ega – nižší vibrace vašeho já.

Uvědomte si, že není přirozené v řádu tvoření, aby jedinec požíral druhého jedince. Pokud jíte maso, které jste si sami obstarali, pak v okamžiku skonu vám zvíře odevzdá s láskou i svoji sílu. Vědoucí, kteří žili v souladu s přírodou, používali rituál odvedení duše. V dnešní době je třeba se vrátit k původním znalostem. Příšerná útočiště týraných zvířat, kterým říkáte stáje, nemohou dát nic jiného než nemoc, stres, bolest.

Nedali jste lásku, péči rostlině, zvěři, bylinám. Co chcete, aby ony předaly vám?

Dávání a braní. V mém řáduje vše v rovnováze. Dáváš – dostaneš. Nedáváš, bereš – pak se nediv Jedině rovnováha a harmonie ducha, těla, mysli může přinést úspěch.

Proč existují zázračná uzdravení? Proč dva jedinci se stejnou diagnózou a stejným způsobem léčby mají tak rozdílné výsledky?

Protože neexistuje stejné, dal jsem vám pestrost, nekonečné možnosti. Na nerovnováhu má vliv prostředí, vztahy, bydlení, stravování. Každý jste svého štěstí strůjce. Když vás každé ráno bolí záda a vy jste navštívili tucet lékařů, snědli již 20 druhů léků, a nic nezabírá. Poradím vám.

imagesA co postel?

Vždy hledejte příčinu své nemoci v nejbližším prostředí. Nejčastěji bývá projevem fyzické nerovnováhy psychická příčina. Nesoulad na pracovišti, hádky v rodině, strach ze ztráty zaměstnání, nedostatek podnětů pro činnost a následná apatie. Vaše tělo je tvořeno 80 % z tekutin. Leckdy pro odstranění nejvážnějších projevů nemoci stačí přidat několik litrů vody denně a problém zmizí sám.

A opět vaše jednání má provázet láska. Nemocí vaše duše volá po pozornosti. Strádá, touží po vyjádření, inspiraci…Nechte ostatní, ať se trápí, souží, naříkají. Vaším projevem budiž láska. Láska a světlo. Světlo, které prozáří všechna zákoutí, světlo, které vnese zpět soulad do stvoření. Vašimi léčebnými prostředky je harmonie. Harmonie barev vám opět pomůže nastolit rovnováhu.

Nemoc znamená – uber. Ne – moc. Bylin, léků, práce – ne-moc. Pak budete zdraví vy i vaši blízcí.

Z knihy  Dar svetla Askal

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.