Kategórie
Veštenie

Výklad minulého života…

Na stránke Moneo.sk som okrem iných zaujímavostí natrafila na výklad minulého života z kariet. Samozrejme, že vyskúšam a uvidím čo mi karty povedia. Niečo som už na hypnóze videla, niečo počas šamanského cestovania. Cez vykladanie kariet je mystickou formou sprístupnený náš pohľad na svet. Pomáha nám pochopiť naše podvedomie i poznanie našich predchádzajúcich životov.

300

Popremýšľajte a vopred pomeditujte, aby ste si ľahšie zostavili vlastnú zostavu kariet. Doporučuje sa to urobiť len raz v živote. Ak však inokedy znovu neodoláte, vyjde vám iná zostava. Pravdepodobne ste sa naladili na váš iný minulý život a tieto karty vám chcú priblížiť odpovede na súčasné otázky. Najprv si vyhľadajte a do stredu výkladu položte krížovú šestku (zobrazená je obrázkom kríž). To je signifikátor, ktorý predstavuje karmu, karmický kríž. Ďalej pokračujte vo vykladaní v smere hodinových ručičiek. Karty rozložte takto:

Výklad 13 kariet pre minulý život

Význam jednotlivých kariet

  • 1. riadok: Karta na 10. mieste je hlavná karta, je to symbol, ktorý ovládal váš predchádzajúci život. Väčšinou vám naznačí čosi o vás, ale hlavne spresní vaše POHLAVIE (napríklad karta Pes symbolizuje muža, karta Líška, ženu).
  • 2. riadok: Karty na miestach 2., 3., 4. informujú o MIESTE, území a zemi minulého pobytu. Karta na 3. mieste je najdôležitejšia. Doplňuje ju karta č. 2 a potom i 4 (karta Dieťa neznamená len dieťa, ale i symbol malý, či málo).
  • 3. riadok: Karty v prostrednom riadku 9., 1., 5., 11., vypovedajú AKO ste žili, čiže spôsob vášho života. Nechajte sa unášať ich symbolmi, aby ste pochopili ich posolstvo (karta Mesiac sa vykladá ako osamelosť a smutný ťažký život).
  • 4. riadok: V tomto riadku vám vyskočili karty, ktoré symbolizujú vaše minulé zamestnanie, či povolanie.
  • 5. riadok: Vyjdú vám doplňujúce karty, ktoré ozrejmujú podstatu výkladu.

Najdôležitejšie magické symboly sú karty: Mesiac (srdcová 8), Prúty (krížový dolník), Hviezdy (srdcová 6), Slnko (krížové eso), Kniha (kárová 10), Pes (srdcová 10), Líška (krížová 9). Zmeny a pohyb predstavuje Bocian.

Závislosť akákoľvek a na čomkoľvek berie silu. To platí i pre neustále vykladanie kariet. Snažte sa byť čo najviac nezávislí a sebestační. Aby ste zlú situáciu odblokovali, musíte pozbierať všetky sily, celkovo sa pozbierať a spýtať sa svojho vnútra, akú máte naozajstnú motiváciu. Neúspech nás učí, že porážka sa dá prežiť. Neuspieť nie je hanba. Hanba je báť sa vstať a skúsiť to znova. Karty vás nikdy nechcú zdeptať. Neberte ich výklad ako niečo negatívne, či deprimujúce, práve naopak. Poučte sa a začnite znova, a lepšie. Máte predsa právo i šance na to krásne a výhodné, čo život ponúka.

Veštica Helga, 30.08.2012 Moneo.sk

6 replies on “Výklad minulého života…”

Lenormandky nemám a zatiaľ som sa k tom nedopracovala. 😦 Musím dať dokopy všetky karty, lebo deti ich tak pomiešali s 3 sadmi kariet až hrôza. 🙄

Vďaka za drakov, dlho som tam nebola, no karty, čo som si vyložila, vystihli nejakých 70% skutočnosti. 😉
Maj sa Vierka.

Páči sa mi

Chcela so sa prosím spýtať ako ste vy zistila čo ste boli v minulom živote vy . A ešte či poznáte viacero metod alebo stránky ( okrem tejto stránky 😀 ) o minulom živote .

Páči sa mi

Gabika nájdeš mnoho stránok, kde je program na minulý život, ale nie je to pravda. Ak to bude pre teba potrebné, ukáže sa ti minulý život vnútorným videním, alebo v meditácii. Mne prišla vízia pri čítaní knihy Mnoho životov mnoho majstrov, kde autor opisoval, ako robil cesty do minulosti duše a ja som sa len v sebe spýtala otázku a už som videla, ako som s niekym prepojená a aký sme mali vzťah. Za nejaký čas som mala znova víziu, kde som videla propojenie s mojim synkom.

Poviem ti jedno…to, čo som videla na hypnóze, mi nedalo nič, len ma to ťahalo do minulosti k niečomu, čo dávno skončilo. Ale to, čo som videla vo vízii a otvorilo sa mi to samé, mi dalo veľa, lebo som pochopila, prečo mám také vzťahy a na čom mám popracovať.

Minulý týždeň sa mi otvorilo znova niečo, ale bol to len jeden život ženy, ktorá sa musela vydať za bohatého muža, porodiť mu syna a žila len pre svoje dieťa, lebo muža som nemilovala. Príbeh sa mi ukazoval po stopách, akoby obdobiach života. Neviem kto konkrétne to bol a koho v mojom živote predstavuije, ale bolo to len niečo, čo sa odohralo kedysi dávno.

Takže aj keby ti niekto povedal , čím si bola..k čomu ti to bude? Budeš na to lipnúť a žiť niečim, čo sa udialo kedysi dávno. . Sú ľudia, ktorý ti z pohľadu dokážu povedať, čím si bola a čo zo seba vyžaruješ. Mne sa len pár krát podarilo, vidieť u niekoho jeho minulosť, keď som im robila diagnostiku a chceli vedieť hlbšie prepojenie.

Možno príde čas a otvorí sa ti to ako mne, alebo ukáže v meditácii, či vo sne. Jediné ,čo ti môžem povedať, že si zomrela v tom istom znamení, v akom si sa narodila a v akom znamení zomrieš, v tom pokračuješ v novom živote. Cyklus zverokruhu treba prejsť a uzavrieť. Tvoje životné číslo ti tiež dosť napovie a aj čisla aké máš v dátume…ak máš 4 a 8 to sú čísla ťažkej karmy a ak 7 to je ľahšia karma.

Ak chceš pošli mi tvoj dátum narodenia a môžem ti naskenovať z knihy Vzorce duše na čo sa máš zamerať a čo bolo v tvojej minulosti pre teba dôležité.

Skús si poklikať…

https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&es_th=1&ie=UTF-8#q=horokop%20a%20minul%C3%BD%20%C5%BEivot

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.