Kategórie
Duchovné

Cesta k Svetlu

486538_549730791733973_1392027903_nUž odpradávna sa označuje cesta k Svetlu a Pravde za tŕnistú a kamenistú, namáhavú a ťažkú. Plnou tŕnia a kamenia, namáhavou a ťažkou je len cesta, ktorá je zanedbaná, po ktorej sa málo chodí!

Cesta k Svetlu bola od prvopočiatku len svetlá a krásna. A je taká aj dnes, pokiaľ ľudský duch po nej kráča slobodný v duchu, nestiesnený falošnými názormi, ktorými mnohí svoje duchovné cesty nechali zarásť ako burinou! Záleží úplne na človeku!

Človek, ktorý dáva svojmu duchu voľne vzhliadať k Svetlu, ktorý vo svojich citoch nikdy nezanedbáva skúmanie a odvažovanie toho, čomu sa učí od svojich blížnych, alebo čo mu títo rozprávajú, ten tým pestuje cestu k Svetlu a udržuje ju čistú! Nenachádza žiadne tŕnie a žiadne kamene, keď po nej kráča. Vidí len svetlom ožiarené mäkké kvetinové koberce, ktoré oblažujú oko a zrýchľujú jeho krok!

Abdrushin

4 replies on “Cesta k Svetlu”

Překrásné milá Anitram = Martinko! Jsem v plném souznění s citací Abdrushina…. Mám ráda taktéž jeho vize a poselství, děkuji Ti za připomenutí, v budoucnu téže budu uvádět jeho citace úrývků z knížek…. S láskou v srdci: ALEJKA

Páči sa mi

Ano moje miloučká Anitram,,,,naprosté souznění ….Velcí významní autoři a mistři, poslové světla jsou nesmrtelní a v našich vzpomínkách i duších zůstávají..S láskou děkuji za to, že JSI a měla jsem tu čest se s Tebou seznámit dráhá Martinko! CHystám se Ti ještě zpětně napsat odpověd na email kde se dostanu až dnešním večerem kdy budu mít trochu volného prostoru. V úctě a lásce necht ns provází stálá a krásná synchronizace s námi…DĚKUJI….:-) 🙂

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.