Kategórie
Energia

Rušenie psychozón …


boží světlo.docUrčite ste sa aj vy ocitli na nejakom mieste, kde ste sa necítili veľmi dobre. Sú to psychozóny – miesta silno zaťažené negatívnou energiou. Absorbujú do seba tragické udalosti, stres, vraždy, zločiny a iné negatívne činy.

Tak ako koberce, steny , nábytok zachytávajú pachy , tak zachytávajú aj psychický stres. Všetky miesta nesú akoby pamäťové stopy, ktoré pokiaľ nie sú odstránené, či vyčistené ,pretrvávajú v nich ich silné , ťažké vibrácie. Preto niektoré miesta kam vkročíme, pôsobia na nás svojou ťažkou energiou.

Čas nič nemení, energie pretrvávajú. Najväčšími psychozónami sú staré domy, hotely, kancelárie, ale aj dopravné prostriedky, v ktorých cestovalo veľa ľudí. Tak isto miesta, kde sa odohrali vojny a negatívne udalosti. Je vhodné si zistiť, ak idete stavať dom, čo sa na tom mieste kedysi nachádzalo. Energiu miesta, ktoré chcete očistiť môžete buď vycítiť, otestovať kyvadlom, virguľou, alebo špirálou.

Technika čistenia so symbolom Božie svetlo.

122109135838Ako doplnok môžte do rohov miestnosti daj sviečku na tanieri s vodou. Pozor na to, aby ste nemali na blízku niečo horľavé a  nepodpálili si tak dom. 😉

Do priestoru, v ktorom cítime najsilnejšie vibrácie nakreslíme pred seba symbol Božie svetlo. Trikrát si ho vizuálne predstavíme a povieme pritom jeho názov “Božie svetlo“

Potom poprosíme o očistenie priestoru – negatívnej psychózny. Ak chceme očisťovať celú miestnosť,  postavíme sa medzi dvere,  natiahneme svoje dlane a začneme päťkrát opakovať túto vetu: „JA SOM, -JA SOM, -JA SOM, Vedomie kozmickej lásky, ktorá odstráni a zruší negatívne pôsobenie tejto psychozóny. Potom poďakujeme za pomoc s vyčistením priestoru.

Kyvadlom, alebo špirálou môžeme vyskúšať energie miesta. Mala by byť už pokojná. Ak tam stále cítite niečo negatívne, rituál zopakujte za nejaký čas. Riaďte sa pritom intuíciou.

Z knihy Tajomstvo zblúdilých duší Božena  Koubová

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.