Kategórie
Energia

Keď sa kundalini energia hlási o pozornosť.

1359082110_455171692_1-Kundalini-Yoga-Liberate-del-estres-y-eleva-tu-energia-Villa-de-CortesVčerajší deň bol pre mňa celkom príjemný. Navečer som cítila, že moja srdcová čakra príjemne hreje a keď som išla k TV okolo 22.30 hod. cítila som ako mi silno hrejú ruky a nohy. Mala som dojem , že si ich mám priložiť na hruď a prijať túto energiu. 😳 Do postele som išla okolo polnoci, ale nemohla som zaspať. Začala som cítiť  prejav energie v malej panve. potom som dostala víziu.

Bledomodrá energia sa zoskupovala do vzorcov, tvorila akoby mandalu, či nejaký obrazec. Prišlo mi, že moja hadia sila vystúpi vyššie, lebo naposledyvystúpila do srdcovej čakry.

Prvý príval vystupujúcej energie skončil v srdcovej čakre a chvíľu pretrvával. Ten pocit som už poznala. Uvedomila som si, že som nezažila ešte jej vyústenie do brušnej čakry. Mala som pocit, že táto energia so mnou komunikuje a ten zážitok mi splnila. Nebola to silná intenzita ako som raz zažila v 2 čakre, ale je to zrejme rozvinutím danej čakry.

Pri každom vystúpení energie mi chodili vízie. Uvidela som znova modrú energiu a ucítila ako hadia sila vyústila v mojej krčnej čakre. Srdcovú čakru som cítila silnejšie, ale aj koreňovú som vnímala. Takto sa to dialo viac krát, akoby energia sa nemohla celo svojou silou dostať do krčnej čakry. Prišla ďalšia vízia, v ktorej mi bolo ukázané v ktorých čakrách energia znova vyústi.

Videla som žiaru žltého svetla, ako svetlo, keď sa zapne a znova vypne. Potom prišiel príval zlatého svetla a keď dopulzoval, videla som len len čiernobiely obraz a v ňom kmitanie bodiek . Pochopila som, že ide len o vnímanie celistvosti s Univerzom.

Znova energia vyústila v mojej krčnej čakre a s ňou nová vízia.

Biele veľké chumáče postupne jemne padali a svojo bielobou zapĺňali priestor môjho videnia. Vnímala som len čistotu v jej jemnosti a potom prišiel záblesk nádhernej pastelovej  fialkovej farby.

Znova som preciťovala ako energia pulzuje v čakrách,  zdalo sa mi, že ju v hrdle vnímam silnejšie. Prišla ďalšia vízia.

Štyri mníšky v bielej miestnosti , tri išli spolu jedným smerom a jedna ostala v inej miestnosti. Niekto sa spýtal :”Prečo nešla s nimi?” 🙄

Celý proces trval asi hodinu, no mne to prišlo nekonečné, lebo som už chcela spať. Prišla mi myšlienka , že by som mala  energiu ovládať, tak ako sa to robí v kundaliní joge, ale  nechala som ju, aby mohla sama nájsť cestu k vystúpeniu.

Želala som si, aby sa energia už upokojila a nechala ma zaspať. Zrejme ma vypočula a potom som konečne mohla spať. Cítim, že jej energia je stále v pozornosti a bude sa chcieť dostať do svojho cieľa. Takže idem študovať ako pracovať s hadiou silou. 😉 Ak máte niekto skúsenosť ,dobrá rada sa vždy hodí. 😉

 

 

Podobné články:

Neúmyselné uvolňovanie energie Kundalini

Kundalini joga-tanec na aktiváciu čakier

Tok energie Linií Hara

Sen: Energetické napojenia

 

2 replies on “Keď sa kundalini energia hlási o pozornosť.”

Ahoj anitram..
energiu kundaliny som neobjavila “dobrovolne” Som ťažko chorý pacient,dnes už ok,Moj anjel strážny mi nou zachranoval ochabnute svaly v dobe ked som nevedela sedieť ani 3 minuty na stoličke, bola som “ako z gumy”,ako keby som nemala ani chrbticu …Vtedy som ešte nevedela čo to je,až neskor som sa dočítala čo “hýbalo mojím telom samovolne “.O mesiac som už chodila..Dnes ju používam iba na (samo)liečenie tela,a vždy o to požiadam JEHO .Podla čakier viem čo sa mi asi má dať doporiadku 🙂

Páči sa mi

Ahoj Majka

Som rada, že si našla spôsob, ako využiť energiu hadej sily pre samoliečenie. 😉 Kedysi som si vyťahovala energiu od prvej čakry až hore, aby som tak posilňovala svoje čakry a viac spriechodnila lepšie svoj kanál. Určite na tom niečo je.

A tak ako aj ty píšeš, energia ti ukazuje zablokované čakry, alebo tie, ktoré slabšie pracujú a tým zle zásobujú energiou telo.

Po tomto zážitku, ktorý som opisovala v článku som mala ešte jeden, kde mi bolo ukázané, ako mi bude kundaliny energia postupne vystupovať, ako to budem vnímať aj vizuálne aj pocitovo. Len tie čakry, na ktorých úroveň som sa ešte nedostala som vnímala slabšie, ale aj tak ten zážitok za to stál aj vidieť a vnímať v stave osvietenia…no to bolo naposledy, ešte predminulý rok. Odvtedy moja energia spí… 😦

Majka, tak nech sa tvoj stav zlepšuje a nájdeš spôsob, ako si pomôcť.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.