Kategórie
Energia

Teal Scott: Príčiny vzniku schizofrénie a jej liečenie…

schizofrenie_450Čo je príčinou psychických chorôb, ich liečenie a uvedenie príkladu na schizofréniu

Psychická choroba je vždy výsledkom toho, že myslíš na myšlienky, ktoré vibrujú na frekvencii, ktorá je veľmi nízka. Takže sa sústreďuješ na veci pri ktorých sa emočne necítiš dobre. To je príčina úplne všetkých psychických chorôb. To nemá nič spoločné so samotným mozgom. Mozog je iba tlmočník, tak že Vedomie “kŕmi” mozog a mozog sa prepája podľa vedomia.

Takže ak myslíš na veci, pri ktorých sa cítiš negatívne, je to z toho dôvodu,  že vibrujú na nízkej frekvencii a tak toto učí mozog, aby sa ináč poprepájal a tak nevypúšťa tie isté chemikálie ako myseľ niekoho, ktorá myslí pozitívne.

Takže ak myslíš na negatívne myšlienky, tak to vytvára kaskádu udalostí. Myslím na negatívnu myšlienku a moja myseľ sa začína ináč prepájať a teda nedáva vzniku serotonínu a tak sa cítim super deprimovaný. Ale to je A, B, C vec.

Takže nikto nepríde na túto planétu s psychickou poruchou iba preto, že by to spôsoboval mozog, ktorý nejde nikdy zmeniť. Je to vždy kvôli myšlienkam a myšlienky nie sú mozog. To je veľmi dôležité aby sme pochopili. Myšlienky sú časťou Vedomia, ale mozog nieje ten, ktorý vytvára Vedomie, on iba tlmočí Vedomie.

Takže, tu ideme na niečo ako schizofrénia. Vysvetlím presne čo sa deje s schizofréniou:

Táto osoba je tak negatívne zameraná a obyčajne si toho neuvedomuje, pretože sme vychovávaní, aby sme ignorovali pocit toho, ako sa cítime. Môžeme plakať nad niečim keď máme tri roky a naši rodičia povedia: Prestaň plakať to nebolo toho hodné vieš, nemalo to pre teba takú hodnotu, prestaň.

Takže to povie ich dieťaťu, aby prestalo dávať pozor tomu ako sa cíti a oni povedia: Ja nechcem ísť do školy, nechcem ísť do školy. Bohužiaľ, musíš do školy.Takže čoskoro si uvedomím, že aby som mohla spolunažívať v tejto spoločnosti, musím prestať dávať pozor na to ako sa cítim a potom som zmetený, pretože všetci dospelí okolo mňa sú zmetení a hovoria, my nevieme čo sú emócie. Oni v skutočnosti nič neznamenajú. Pritom znamenajú.

Takže ja neviem čo sú emócie, takže v tomto bode nepočúvam svoje emócie a tak si ani nevšimnem, keď myslím na negatívne myšlienky. Čo je mimochodom celý deň, ak ste osoba s psychickou poruchou, tak rozmýšľaš nad zlými vecami celý deň. Takže nevšímam si faktu, že myslím na zlé veci a začínam prudko klesať a pretože myslím na negatívne myšlienky. Nedržím tú istú frekvenciu ako moje Vyššie Ja.

Predstavuj si udržovanie rovnakej frekvencii takto: Toto je tvoje večné Ja a toto je tvoje fyzické ja a energia tečie cez moje večné Ja do fyzického Ja celý deň, každý deň. A sme vibračnou zhodou.

Prsty

Ale keď mám negatívne myšlienky, to je moje znameniem že nie som v zhode s frekvenciou (Vyššieho Ja), som mimo. A pozri sa o koľko menej energie môže tiecť z jedného na druhý. Oveľa menej energie môže tiecť od tvojho večného Ja do tvojho fyzického Ja a kvôli tomu zníženiu energetického toku, začneš vidieť oslabovanie pola aury.

Takže keď sa pozerám na auru niekoho kto takto žije, ich aura sa začne zteňšovať a oslabovať a niekedy sa v nej môžu objaviť diery. Tomu hovoríme trhlina v aure. Takže ich energia krváca von a toto vytvára špirálu, takže im je horšie a horšie a horšie a v tú minútu keď ich vibrácia dosiahne určitú nízku frekvenciu, tak sú zhodou k veciam, myšlienkovým formám ako, duchovia. A tieto myšlienkové formy nemajú negatívny zámer, ale vibrujú na nízkej frekvencii, takže sú zhodou osobe s nízkou frekvenciou a naviažu sa na svetlo.

Takže ak vidím ducha prichádzať do miestnosti, pôjde priamo do mesta kde vníma najviac energie, to je dôvod prečo ich priťahujú ľudia ako ja. To je aj dôvod prečo ich priťahuje elektrika, preto sa “hrajú” so svetlom stále.

Takže sú pritiahnutí priamo k tomu a ak má niekto trhlinu v aure, tak sú k nej pritiahnutí ako by to bol zdroj energie a povesia sa na to a pretože táto entita je povesená na aure tej osoby potom sa čoskoro vedomé myšlienky tej veci, ktorá je k nim prisiata začnú miešať s ich myšlienkami, takže zrazu počujem hlasy a nemôžem rozoznať čo je moja myšlienka a čo je myšlienka niekoho iného.

Povedzme, že táto bytosť ktorá zomrela, keď zomrela, tak myšlienky ktoré si myslela boli o vražde. Ó môj bože, bežím o život niekto ma naháňa. Takže ak sa napoja na túto osobu tak s touto myšlienkou začnú vibrovať a tak tá osoba si začne myslieť Ó môj bože naháňajú ma, pretože nevedia rozoznať ich myšlienky od myšlienok tej bytosti ktorá je na nich napojená.

A ako sa schizofrénia zhoršuje a zhoršuje, tak vidíš viac vecí ako sa napája na ich auru, takže vyzerajú doslovne ako keby chodili s kopou pijavíc. My to vlastne aj tak voláme keď to vidíme, “sanie aury”. Chodia s týmto aurickými pijavicami a nepoznajú rozdiel medzi myšlienkami tých bytostí a ich vlastnými myšlienkami. A tak som zrazu ako mix 6 rôznych ľudí a všetkých ich problémov a pretože vibrujem na nízkej frekvencii, tak sú tieto bytosti na nízkej frekvencii, takže tie veci ktoré počujem, sú skutočne hrozné veci. Veci ako, Utekám o život, Ó môj bože ty si zlý, ty ma chceš dostať. Takéto druhy vibrácií.

Takže to je schizofrénia

Otázka: Ako je liečiteľná?

Je liečiteľná pre osobu ktorá je schizofrenik, prepáč, “menovky” ma privádzajú do šialenstva. Ale ak je tá osoba ochotná postupne zlepšovať to, ako sa cítia a pracovať na tom, aby myslela na pozitívnejšie myšlienky, pretože ak začne pracovať na myslení pozitívnejších myšlienok, tak potom čo sa stane je, že si všimnete že vibrácia, pretože spomeň si, že naše emócie sú naše znamenie toho aká je naša vibrácia (frekvencia), tak ak sa začneš pozerať na veci ktoré ti zlepšujú náladu, tak potom sa ti zvýši vibrácia a tá zvýšená vibrácia už nieje zhodná s týmito negatívnymi entitami.

Pretože najzákladnejší zákon toho Vesmíru je zákon príťažlivosti, čo znamená, že jediné frekvencie, ktoré zdieľajú ten istý priestor sú jedine tie, ktoré sa zhodujú.Takže jediný dôvod, prečo si ma ty schopný počuť je, že tvoja frekvencia je zhodná s frekvenciou týchto informácií. Si s nimi v zhode, takže ak osoba si začne zvyšovať ich frekvenciu, tak nemôže byť v zhode s týmito nízko frekvenčnými bytosťami. To nieje možné.

Takže si všimneš, ako sa odpoja a potom sa začne pole aury zosilovať a tak už viac neuvidíš pole aury krvácať a potom tá osoba sa úplne uzdraví. To sa stáva vcelku rýchlo, je ale veľmi ťažké dostať niekoho, kto je na takej úrovni choroby, aby sa starali dostatočne dobre o to, aby bola ich priorita veci, ako pozerať vtipné videá, aby bola ich priorita veci, ako zámerné vyberanie myšlienok pri ktorých sa cítia lepšie.

Takže keď počujú tie hlasy a tá osoba môže zastaviť a povedať OK, to nie som ja. Dokonca aj táto myšlienka je dostatočná, aby o niečo zvýšila Vašu frekvenciu, takže je úplne nevyhnutné, aby sa začali takto cítiť a začali sa sústreďovať na veci, pri ktorých sa cítia dobre. To spôsobí, že sa zvýši ich frekvencia a toto všetko sa rozpadne

Teal Scott

Zdroj: Nová Zem

10 replies on “Teal Scott: Príčiny vzniku schizofrénie a jej liečenie…”

😀 Príčinou všetkých chorôb sú duchovného charakteru melanchólie, čo znamená negatívne myslenie, obavy, strach, ohováranie, žalovanie, klamstvá, nesloboda, potláčanie morálnych zásad, manipulácia, korupcia … 🙂

Páči sa mi

Teal mi potvrdila to ,čo som si ja kedysi myslela, že na takomto spôsobe funguje rozdvojenie osobnosti. Presne niečim takým som si prešla a ak by som išla k lekárovi, tak mi dajú štítok psychiatrický pacient. Lenže ja som vedela, že za tým sú iné napojenia, ktoré som sama k sebe privolala kyvadlovaním. Radko mi poradil, nech na nich zabudnem , prestanem ich vnímať, nenačúvam hlasom z vnútra, lebo len tak ich posiľujem. Mal pravdu.

Ak človek začne vnímať veci a pracuje na zvýšení svojich vibrácii preciťovaním toho ako sa cíti dobre a krásne, nevníma hlasy, ktoré sa mu v hlave ozývajú, nevníma myšlienky, ktoré ho trápia a týrajú. Zvýšením vibrácii sa aj vaša bolesť oslabuje.

Človek , ktorý má neustále v hlave plno myšlienok ,má tak pichľavú hustú energiu okolo nej, že občas ten tlak je tak silný, že ma ruky to neho bolia. 😆 A toto máme okolo seba vo svojich energetických telách.

Takže budte si vedomí samých seba, uvedomujte si, čo cítite, ak je to krásny pocit ,držte ho v sebe čo najdlhšie. Buďte bdelý, tak ako píše F. Drtikol.

https://anitram.wordpress.com/2013/04/17/frantisek-drtikol/

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.