Kategórie
Duchovné učenie

Prečo tu sme?

2220710.3447479Jsme tu proto, abychom každý za sebe svůj život žili, abychom se svými lekcemi pravým hodnotám života naučili správně svůj život žít.

*****
Jsme tu proto, abychom se jen lásce učili a s láskou pro sebe a lidi kolem sebe žili.Jsme tu proto, abychom každý za sebe svůj úkol splnili a svůj plán života naplnili.Jsme tu proto, abychom pochopili sílu pravých hodnot, sílu ducha, sílu lásky.Jsme tu proto, abychom odžili sami za sebe to, co sami jsme si kdysi připravili.Jsme tu proto, abychom se z života radovali a ve chvílích “nějakých” zkoušek hledali sami v sobě a u sebe proč to a ono se mi děje.
*****
Jsme tu proto, abychom vlastní sílu v sobě našli a všechno překonali, stačí jen přijmout a stále jít vpřed.Jsme tu proto, abychom sílu vlastní víry v sebe našli, že vše dokážeme, že vše zvládneme, pokud v sebe uvěříme.Jsme tu proto, bychom pochopili že život je dar a má se prožívat, ne protrpět, vše co se děje má svůj význam a odpovědi na dění hledejme v sobě.
*****
Jsme tu proto, abychom našli naději v sobě, že vždy je možno začít znovu, jinak, že vždy má cenu jít dále .Jsme tu proto, abychom v sobě udělali pořádek, pokud chceme něco měnit. Je potřeba vždy začínat u sebe.Jsme tu proto, abychom stále hledali v sobě a naučili se, že v tichosti najdeme SEBE a pak v tichosti najdeme ODPOVĚDI na vše, na co se ptáme.
*****
Jsme tu proto, abychom sílu lásky ke všemu a ke všem žili, pracovali. Jsme tu proto, abychom se naučili úctě, pokoře, trpělivosti, vděčnosti.
TAK SE PODÍLELI NA ZMĚNĚ, KTERÁ JE PAK ZMĚNOU KOLEKTIVNÍ.
*****
Jsme tu proto, abychom pochopili že pokud nebudeme pravými lidskými duchy a nezačneme v tichosti, pokoře a úctě svůj život slušně, poctivě žít, nic nezměníme!
*****
Jsme tu proto, abychom v tichosti prožívali svůj život, všechny a vše kolem sebe milovali, poctivě pracovali, radovali se, a vše v pokoře přijímali, abychom v Pravdě šli svými životy, abychom našli sílu víry, naděje, lásky, pokory a úcty ke všemu živému i neživému, abychom vědomě prožívali každou chvíli života, jako Daru, abychom vše, co děláme, vykonávali s láskou a našli tak v tichosti Chrám světla lásky v sobě pro sebe a lidi kolem sebe!Jen proto tady JSME! A pak zavládne v našem životě pokoj, klid a mír, Duši naplní štěstí vděčnost a radost z žití!
*****
Krásné radostné dny všem! V úctě, lásce a Pravdě Ivana Batová 4/2013
Zdroj : Dúhové nebe

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.