Kategórie
Info okienko

PORTÁL 25/5 21:12

Otevření portálu 25-05-2013

Čas jednat znovu! Čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Takže se setkáme ve velkých i malých skupin, a to jak individuálně, tak kolektivně, během úplňku v květnu. Mnozí z nás se shromáždit a představit osvobození naší planety od tyranie negativní energetické sítě, a tak poprvé v historii budeme mít možnost vytvořit svůj vlastní osud jako svobodných občanů Země, a tím zcela odevzdat do procesu Nanebevstoupení.

Naše vizualizace podpoří záměr planetární osvobození tak, která se bude konat co nejdříve, klidně a hladce, jak je to možné. Můžeme to udělat! Tyto informace by měly být co možná nejvíce šířeny! Potřebujeme oslovit hodně lidí k dosažení kritického množství lidí dělá meditace. Prosím, pošlete to na své webové stránky a blogy. Pokud víte, že alternativní média, můžete poslat jim to. Můžete vytvořit skupinu na Facebooku a událost. Můžete vytvořit video pro něj a nahrát ji na YouTube.


O několik hodin před otevřením portálu, bude zatmění přispívá k akumulaci energie, aby nás připravil na tuto akci.To je doba, Wesaku, období duchovním požehnáním pro lidstvo, a výlevu světla na celé planetě. Hlavní vír to je soustředěn v Himalájích, kde mnoho osvícených mistrů se sejdou k připevnění světla na Zemi v této době úplňku v květnu. Ačkoli některé tradice Wesak festival již došlo v době úplňku v dubnu, silný záblesk světla dochází vždy při úplňku v květnu. Velmi silný Časová osa protéká dnem 25. května. Dne 25. května 1975 zahájila celý 50roků proces planetární osvobození (pozn. ŽH: tady nevím co je tím myšleno). Dne 25. května 2010 je speciální portál s názvem “Mission Blue Shield” povolena a znamenala počátek pádu Archons. A teď 25. května 2013 budeme otevírat bránu. Cílem portálu je vytrhnout lidstvo ze spárů negativní energetické sítě, které zotročují lidstvo na konci Atlantidy.

Všichni jsme to udělat vizualizaci ve stejnou dobu, v době otevření brány, přichází 25. května, 12 hodin a 12 minut PDT (25. května 21:12 SEČ).

Zde si můžete prohlédnout přesný čas aktivace různých místech:

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Opening+of…

Vezměte prosím na vědomí, že doba k otevření brány je tedy 12:10 PDT (21:10 SEČ), který se nachází 2 minuty před vlastním zahájením, a proto je ten správný čas začít s meditací.

Instrukce:

1.. Uvolněte své tělo a mysl při kontrole dech na několik minut

2.. Přivolejte přítomnost vaší duše (vyšší já) a přítomnost duchovních průvodců, andělů a Nanebevzetí mistři

3.. Ve jménu vašeho Vyššího Já, Žádost nahlas, že ukončit a zrušit veškeré dohody a smlouvy s temnými silami, bez ohledu na jejich obsah

4. Ve jménu vašeho Vyššího Já, teď nahlas, že jste nyní zdarma a svrchované bytosti světla

5. Zobrazte sloupec zlatým světlem sestupně od galaktického centrálního slunce a teče přes vaše tělo

6. Vizualizace zlaté světlo, které se táhne přes srdce a ruce ve všech směrech, převést non-fyzické úrovně temnoty do světla, vymaže obsah implantátu polokoule, což je hemisféra – pole o průměru sto stop (30 metrů) kolem vás. Pokračovat odvysílání zlaté světlo, zatímco váš mozek implantát je zcela naplněna světlem

7. Teď si představte celý mozek implantát vyplněný vzor Květu Života, která bude stabilizovat a zvýšit frekvenci vibrace energetického pole kolem vás:

 


8.. Představte si stejný zlaté světlo převede (transmutuje) všechny implantáty hemisféry na celém světě

Mnozí lidé očekávají skvělé výsledky, když každý z planetárního brány otevřené. Musíte pochopit, že planetární osvobození je postupný proces vrcholí závěrečnou Událostí, že bude opravdu velkolepý.

Všimněte si, že:

Otevření portálu nevyvolá žádnou globální událost typu “Cliff High” ani žádný globální finanční reset. Nedojde k žádné masivní katastrofické události v blízké budoucnosti a finanční resetu dojde v průběhu Události. Přesné načasování Události stále nemůže být odhalen, ale konečné vítězství Světla je blízko.
Aktualizace otevřít bránu:

http://2012portal.blogspot.com/
https://www.facebook.com/events/249358728536566/

Překlad: Dimitar Kirilov | http://www.самосъзнание.com/
http://www.xn--80aapggvibf1ad2i.com/2013/05/otvarqne-na-portala-250…

* * *

Anglický originál ZDE /pokud se chce někomu to pořádně přeložit, nebo aspoň do komentáře klíčové pasáže…?/

Bulharský překlad ZDE

Událost (The Event) s velkým U je myšleno Vzestup a s tím související věci. Viz The Event, strojový překlad ZDE(je to ale určitě pouze jeden z mnoha scénářů – má to aktuálně 5 částí, viz odkazy nahoře).

• “Vířivá bohyně (aneb jak zharmonizovat tento svět – matrix)” ZDE

• “Transkript rozhovoru s Cobrou – duben 2013” ZDE

Dále pro zajímavost “Solar Revolution Full Movie” ZDE (asi je třeba 10 sekund tam počkat):

“…tyto změny nakonec vyvrcholí v novou formu vědomí a harmonie na Zemi. Lidstvo prochází evolučním skokem, říká Broers, a tento proces již začal.”

 

• http://deusnexus.wordpress.com/2013/05/16/solar-revolution-full-movie/

• http://translate.google.cz/translate?sl=en&tl=cs&prev=_t&am…

 

* * *

• JÁDR0

• GODPAP PRESS

 

Šiřte to dál!

 

3 replies on “PORTÁL 25/5 21:12”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.