Kategórie
Energia Info okienko

FYZICKÁ AKTIVÁCIA VERTIKALITY.

001vertikalni_proudeni_enVyššia vnímavosť?
Lepšia kondícia pri meditácií?
Disciplína v myslení?
Odblokovanie čakier?
Liečiteľské schopnosti?
Samoliečenie?
Reiky?
Pránická strava?
Schopnosť kvalitného napojenia?
Zdravé vzťahy?
Láska?
Zbavenie sa vplyvov čiernej mágie?
Silná aura?
Sila myslenia?
Očistenie karmy?
Pozitívne myslenie?

Áno, kto by už nechcel byť svieži, mať jasné pozitívne myslenie, jasné energie v tele, čistú auru, mať ochranu pred čiernou mágiou. Všetci po tom túžime. Preto sa aj venujeme ezoterike, všetci pekne spoločne. Byť nad vecou, mať jasné vnímanie, pohľad, cítenie, vedieť odhaliť, že telo potrebuje pomôcť, ak sa ohlási, tak, alebo onak. Komunikácia s anjelmi? S kýmkoľvek. Jednoducho fungovať a cítiť tak, ako si želáme, túžime, snívame. Žiť svoje životy v plnej kráse a sile. Aké je tajomstvo? A prečo hľadáme neustále a únavne odpovede na všetky tieto otázky?

Odpoveď je jednoduchá:

PRETOŽE SA CHCEME CÍTIŤ LEPŠIE. BYŤ ŠŤASTNÝ. MAŤ ZDRAVÉ VZŤAHY. ZDRAVÉ TELO. ZDRAVÉ MYSLENIE. ČITSÚ ENERGIU. ZVÝŠENÚ VNÍMAVOSŤ.

Vnímavosť a správna práca s energiami je základom k tomu, aby sa človek vedel dopracovať k osvieteniu. Vnímanie svetla je prirodzenou súčasťou tohto procesu. Jednoducho sa vo vás udomácni.

Jedna súčasť skladačky je aj aktivácia fyzického tela. Jednej šikovnej autorke sa podarilo skoncipovať za roky praxe jednotlivé kroky, ktoré potrebuje človek k tomu, aby mohol dospieť k svetlu, tak ako o ňom často počujeme, snívame a po čom veľmi túžime. Mať svoju vnímavosť stále k dispozícii.

O čo ide?
IDE O JEDNODUCHÚ AKTIVÁCIU. Fyzické jednoduché a hravé cvičenie.
Metodík je viac ako dosť, ktoré ponúka trh. Mnohé sa snažia napodobňovať, iné sa snažia nachádzať inú cestu, nakoľko sú metodiky, ktoré sú celosvetovo chránené autorskými právami. Jednoducho chránené metodiky nesmú používať Tí, čo na to nemajú licenciu. Aj to je dôvod, prečo sa tak rozmohlo napodobňovanie, alebo nachádzanie iných ciest, ktoré sa len podobajú.

Počuli ste už o VERTIKALITE?

Zaiste. Tachyonova technológia preferuje túto schopnosť ľudského tela. Predsa chodíme vertikálne. Telo je vo vertikálnej pozícii ak stojíme. Iste ste o tom počuli, čítali už veľa.

No všetko ostáva na meditáciách, na práci s vedomím, podvedomím, čo vyžaduje pevné presvedčenie a neustálu disciplínu, aby človek mohol túto vertikalitu v sebe docieliť.

Žena má svoju vertikalitu a muž má svoju. Obe pohlavia sa rozlišujú odlišným energetickým tokom, ktorý je základným tokom energií pre rozdielnosť pohlaví. Práve správna aktivácia vertikality zaručí to, aby telo ženy, alebo muža ostalo v kondícii tak, ako ho stvorila sama príroda. Vertikalita DNA? Iste. No udržať túto vertikalitu je nesmierne náročné, nakoľko sme ľudia a sami na seba navzájom vplývame. Energie sa nám miešajú, a mnohí sú ako špongie na energie, ktoré potom musia prácne pomocou meditácií odstraňovať. A koľko krát je to náročné a únavné.

Mám pre vás skvelú správu.

Zázraky sa dejú. A dejú sa aj v tejto ťažkej modernej dobe.

Už nepotrebujete dlhodobo pracovať na dosiahnutí vertikality. Už nepotrebujete čakať niekoľko dní, mesiacov, pokým zacítite tok energie, o ktorých píšu aj staré knihy svätcov. Už nepotrebujete čakať dlho na to, aby ste videli energie okolo svojho tela a vnímali všetky časti svojho ja, v úplnej kráse, tak ako to Boh vymyslel.

Podarilo sa stiahnúť, zaznamenať presnú metodiku, ktorá aktivuje práve vertikalitu. Jednoducho a presne na to, aby ste konečne zacítili to, o čom čítate, počujete a na čom dlhodobo pracujete.
Jednoducho na svete je štartovný gombík, ktorý aktivuje všetky čakry správne, aktivuje prirodzený tok energie v tele ženy a muža vertikálne, aktivuje obnovu meridiánov, lymfatických žliaz, a jednoducho všetko to, čo telo za nás už za tie tisícky rokov vybudovalo.

30 minút. Len 30 minút čistého cvičenia.

A vaše telo si to zapamätá na celý život. Aj keby ste s tým už nikdy viac nič nerobili, telo si to zapamätá. A naskočí.

Len ťažko sa opisuje stav, ktorý sa docieli po aktivácii.
Metodika je registrovaná pod ISBN: 978-80-970588-0-7 Praktické odblokovanie informačného zdroja z vnútra čakier pre ženy a pre mužov, v roku 2010 a je súčasťou IDMT®2010 ochrannej známky. Je to natoľko prevratná metodika, že autorka musela ustáť negativitu, ktorú vyvolalo toto aktivačné cvičenie. Samozrejme sú takí, ktorým vyhovuje naťahovať vaše úsilie aj na niekoľko rokov. Neblahé pokusy zastaviť samotnú autorku a jej prevratnú metodiku, na ktorú prišla iným spôsobom, ako boli vôbec mysliteľné, ešte zbadáte. Ale ako sama hovorí, aj negatívna reklama je reklama a značí len jedno. Niekto nechcel, aby ste si pomohli rýchlo a kvalitne. Jednoducho, funguje to.

Metodika je prístupná, zatiaľ prostredníctvom Arin.

Ide o jednoduché cvičenie, ktoré zvládne aj dieťa od 8 rokov, aj senior. Pre imobilných pacientov, ktorí potrebujú pomôcť, vieme taktiež pomôcť. Aktivácia je v skúšobnej lehote a je formou masáží. Bude aj licenčný kurz pre masérov.

Tí čo majú licenciu IDMT® na domáce použitie nesmú a nemajú povolené prevádzkovať aktiváciu, okrem rodinných účastníkov.
Na aktiváciu sa môžete objednať u Arin jasnovidky.
Buď individuálne, alebo podľa ponúkaných termínov. Cena aktivácie a školenia, s materiálmi na domov je 35,- euro. Cena je stála a nemenná.
Viac informácií získate na tel. čísle: 0948 123 732 Arin jasnovidka, alebo na emaily: arinjasnovidka@gmail.com
V spolupráci s IDMT®

S láskou Arin

5 replies on “FYZICKÁ AKTIVÁCIA VERTIKALITY.”

Prikladám nové dôležité informácie ku kurzu. V stredu idem osobne vyskúšať, tak sa podelím potom s vami. 😉

– Fyzická Aktivácia Vertikality – Proces pri cvičení aktivuje absolútnu ochranu aury a čakier. Rieši sa len vaše telo, čo znamená, že pri kolektívnej aktivácii vaša DNA nemá čas riešiť osobu vedľa vás. Je to natoľko efektívne cvičenie, že telo človeka reaguje len a len na svoje vlastné procesy aktivovácie. Vyslovene si telo vytvorí silný ochranný obal. Preto je cvičenie vhodné absolvovať aj kolektívne. Opačné informácie šíria ľudia bez licencie, ktorí nemajú absolvované licenčné školenie. (Nevedia o čo ide, len lepia ako im príde.- Z rôznych dôvodov, ako je závisť, konkurencia a pod… ) Prosím, aby ste ich nebrali do úvahy. Ozaj to v tomto období nie je čas riešiť… Menia sa energie vo vesmíre… Budú dosť citeľné, takže tak…

Výhody sú rôzne… no v prvom rade vám naskočí ladenie informácií v podvedomí. Vyslovene si vaše podvedomie upratuje to, čo potrebuje. Afirmácie sú len hladkaním, oproti tomuto. Toto ladenie môže trvať u každého inak a aj niekoľko dní, ale nikdy vás to nezaťaží tak, aby ste nemohli normálne, v tom svojom fungovať, tak ako potrebujete. Takže bežne fungujete a neriešite…

Moje vlastné skúsenosti sú nasledovné:

– Uvoľnenie energetických blokov v čakrách (človek len minimálne pozná svoj potenciál, po tomto cvičení máte možnosť spoznať vlastnú silu, ktorá vo vás drieme… )
– Informačné čistenie ( k tomu je super KURZ TASČ, aby ste do toho aj videli, čo sa čistí…. parádna kombinácia…)
– PMS syndróm- osobne nepoznám už 3 rok… Neviem čo to je…
– Zvýšenie vnímavosti, je akoby ste v sebe objavili samu matku prírodu… Verte, že vás zacíti a začne vnímať oveľa viac ľudí… viac som naznačila v článku o Fyzickej aktivácii…
– Pokoj a kľud na duši… človek jednoducho nepodlieha stresu… na nezaplatenie… v tejto dobe, hotové osvietenie :-))
– Pránická strava… toto sa mi osvedčilo, ozaj môžete veriť tým, čo sú v téme doma, ale vyžaduje to vyššiu vnímavosť… k tomu vám pomôže práve aktivácia… nemám čo viac dodať…
– Komunikácia s telom…. viete kedy a čo dodať telu, lebo to potrebuje… choroba prichádza iba vtedy, ak si tieto signáli nevšímame… tu to nehrozí..viete upozornenia vopred… ( istá forma jasnozrivosti…)
– Fyzická sila… bonus, sám o sebe…
– Stabilita osobnosti – disciplína v myslení…. je automaticky… neskutočne dobrý stav…
– Kundalíny a práca s energiou…. bonus od vesmíru… (kvalita v intímnej oblasti, nuž… až po 22.00 hod… :-)))))

Je toho viac….

Mňa sa mnohí z vás pýtajú, prečo som neustále tak v pohode, a ako je možné že som silná energiou….

Práve vám prinášam a postupne odhaľujem toto tajomstvo…a rada… Teším sa, že sa spoločne aktivujeme…. nejaké triky vás môžem naučiť… takže sa teším….

V prípade, že máte otázky, neváhajte mi napísať, rada odpoviem….

Zatiaľ vám želám krásny deň…

Ps: Ak by mal niekto záujem o špecializované seansy s Arin, termín dohodou (Vysoká biela mágia) :-))

Posielam do éteru energiu napojenia…. :-))) Zapáľte si sviečku a priložte k nej kúsok jabĺčka… pre anjelikov… energia naskočí… krásny dník želám…a ešte raz teším sa na vás….

S láskou Arin….

Páči sa mi

Biedne..ak to necvičíš, alebo si to nedáš znova aktivovať, akoby si nikde nebola. Po 3 dňoch som písala Arin, lebo som cítila ako to upadá a ona mi povedala, že tá sila toho postupne padá, len potom mi to príde o biznise, lebo manuál ti ona nepredá. Ale niektorí na jej fóre to vidia inak, lebo boli na ostatných stupňoch aktivácie, ktoré ona urobila…tak podľa mňa sa neriad. Ja som ďalej už význam v tom nevidela. cvičila som s čakrami, ťahala energiu hore a robila svoje cvičenia. možno by som asi mala začať cvičiť a ty si len moja pripomienka. 😉

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.