Kategórie
láska Život sám o sebe

Žít pravdivě…

Mnoho z vás se ptá, mnoho z vás má obavy. Dokážu pozdvihnout své vibrace, dokážu transformovat své tělo, svou mysl?Jak se mám chovat, co mám dělat, jak správně žít?

cropped-twthOdpovědi na všechny tyto otázky jsou ve vás,  leží v samotném nitru vaší Duše. Jsou tam, a vždy tam byly. Možná je neslyšíte, možná je slyšet nechcete. Nejpravděpodobnější je, že máte strach. Máte strach čelit novým výzvám, máte strach zeptat se, máte strach z vlastních odpovědí, které plynou z vašeho srdce, z vaší nejhlubší podstaty.
……..
To, co jste dokázali  jako děti, je teď ten největší problém. Vyjádřit spontánně své pocity, svou radost a svou pravdu, se stává nepřekonatelným problémem. Otevřeně a bez pocitu viny ukázat svou vnitřní pravdu, své srdce, svou lásku, chce kus odvahy. Kdy se probudíte, kdy začnete říkat pravdu, kdy se stanete opravdoví? Kdy přestanete lhát sobě, i světu? Kdy začnete naslouchat, naslouchat sobě, naslouchat druhým. Vyslechnout, podat pomocnou ruku, je stejně důležité, stejně potřebné.
Mnoho z vás mluví o lásce, ale už nechápe, co bezpodmínečná láska znamená.
Mnoho z vás mluví o srdci, ale mnohdy jsou vaše srdce ledová a plná odsudku a nepochopení.
Mnoho z vás mluví o pravdě, ale když nehledáte pravdu sami v sobě, nikdy ji nemůžete najít, nikdy ji nemůžete pochopit.
Vždy to budou jen planá slova, slova, která nevychází přímo ze srdce, jsou jen pouhou frází a nikdy nemohou být naplněna, vyslyšena.
Mnoho z vás čeká na nová poselství, ale to největší poselství je ve Vás. Je to poselství svobody, svobodného srdce. Svobodu nemůžete najít nikde mimo svůj vnitřní prostor. Svoboda vám nemůže být dána, musíte si ji vzít, musíte ji pochopit.
Pochopit ji můžete teprve tehdy, když si začnete vážit lidství, když si začnete vážit člověka a jeho svobodné vůle, když si začnete vážit sebe sama, když otevřete svá srdce a vpustíte do něj bezpodmínečnou lásku.
Nikdo není lepší nebo horší, když chcete změnit svět, změňte nejprve sebe, vyčistěte své vlastní srdce. Když chcete protestovat, protestujte tiše. Držte se za ruce a ukažte svou sílu, ukažte jednotu svých srdcí, vyzařujte svou lásku, ne, vlastní zlobu a nenávist, pramenící z pocitu oddělenosti, vlastního strachu a nepochopení.
Vytvořte kruh, kruh jako symbol nekonečna, nekonečného Bytí. Meditujte a vyzařujte SVĚTLO. Světlo, jež rozzáří a promění všechno k čemu se přiblíží. Nejprve se budou ptát a klást si otázky, později se začnou přidávat a možná pochopí, že pravdu lze vyjádřit láskyplně a přitom svobodně. Možná pochopí, že máme jeden společný cíl.
Svobodná planeta, svobodná Země, je tím cílem, je tím, proč jsme tady. Zplodit svobodnou Zemi, může jedině svobodný člověk, žijící v Jednotě se VŠÍM a se VŠEMI.
K TOMU NÁM DOPOMÁHEJ BŮH
Honza

Viac zaujímavých článkov na  blogu Honzúv svět

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.