Kategórie
Energia

RALPH SMART: Jak přestat pohlcovat energii druhých lidí?

4c88465877_92473892_o2

„Stáváte se tím, na co se nalaďujete.“

Každé ráno po probuzení si řeknu:

“Nejsem zde, abych naplnil očekávání druhých, každý dělá svoje věci, já dělám svoje, a pokud se náhodou střetneme, je to paráda, a pokud ne, tak tomu nijak pomoci nemohu.”

Používám několik technik, jak přestat pohlcovat energii druhých lidí. Na světě je spousta citlivých lidí, někteří jim říkají “senzibilové”.

Každý je v podstatě senzibil, každý máme akorát jiné úrovně citlivosti. Vysoce citliví lidé mají schopnost číst myšlenky i když třeba nemluví. Při vstupu do místnosti na sebe přitáhnou obrovské množství energie a cítí to, co každý v té místnosti cítí. Tohle může být skvělá schopnost, zejména v tak necitlivém světě, ale jak sami sebe ochráníme před energií druhých lidí?

Existuje termín “Intuitivní empatie”. Empatie je něco jiného, než soucit. Empatie je schopnost rozpoznat emoce druhých lidí zatímco soucit je soucítění s druhými lidmi. Empatie je “vcítění” se do druhých lidí, kdy si sebe představíte v jejich kůži a procítíte to, čím procházejí. Na mé cestě mi pomohlo 5 způsobů, jak přestat pohlcovat energii druhých lidí.

trápení

1. Nezapomeňte … nemůžete potěšit každého

Smiřte se s tím, že ne všichni vás budou mít rádi. Jakmile se přes to přenesete, nebudete pohlcovat energii druhých lidí. Každý je na planetě z jiného důvodu, každý kráčí po své jedinečné cestě. Někteří vás mají rádi, jiní vás nenávidí – to neznamená, že existují pozitivní a negativní lidé … existuje pouze rezonance.

“Prosím měj me rád, prosím buď mým kamarádem.” Na světě je spousta lidí, kteří jsou až příliš slušní a říkají: „Proč ti slušňáci vždycky skončí jako poslední?“

Na tom být milý není nic špatného, nicméně, je důležitější být sám sebou.

Jakmile budete pravdiví sami k sobě, nebudete pohlcovat energii druhých lidí, protože se milujete a přijímáte sami sebe na 100%.

Pokud se druhým nelíbí kým jste, smůla, můžou odejít … je mi líto.

P1020172

2. Pozvání

Vyberte si, jestli chcete jít někam, kam vás druhý člověk zve. Nikdo nemůže vstoupit do našeho vnitřního království, vnitřního vesmíru, bez pozvání. Do svého života si přitahujeme každou osobu. Musíme si uvědomit, že si do svého života zveme lidi jak vědomě, tak nevědomě. Připomínejte si, že je na vás, zda-li tuto osobu pozvete do svého chrámu.

P1040781

3. Směřování pozornosti

Mnozí lidé jsou nazýváni „energetičtí upíři.“ Energetický upír je někdo, kdo využívá vaší energie, aby přežil … v podstatě parazit. Parazit může žít pouze na úkor hostitele. Říkají tomu věnování pozornosti z důvodu, protože vše ve vesmíru je procesem výměny … vesmír je skvělý podnikatel.

Zákon výměny je zákon přírody.

Když někomu věnujete pozornost, dáváte mu energii. Musíme změnit naši pozornost, abychom přestali pohlcovat energii druhých lidí.

To, čemu věnujete pozornost, roste. Energetičtí upíři žijí tak, že vás nutí, aby jste na ně mysleli. Myšlenky jsou energie, tudíž vám kradou myšlenky – energie je měna … měna jsou peníze.

Když potkáte energetického upíra, tak se poté pravděpodobně cítíte vyčerpaní. Nesmíme zapomenout na to, kam směřujeme pozornost.

„Věnujeme pozornost tomu, co chceme, nebo tomu, čeho se bojíme?“

Oprostěte se, poznejte svou cenu a nedovolte ostatním, aby vám dávali hodnotu – takto přestanete pohlcovat energii druhých lidí – musíme se přestat zabývat tím, co si o nás druzí myslí.

hojnost

4. Dýchejte

Procházka v přírodě vám může vyjasnit smysly. Čerstvá energie vás uvnitř osvobodí, cítíte se lehčeji a bavíte se. Meditace pomáhá, pokud chcete přestat pohlcovat energii druhých lidí. Meditace není jen o tom sedět v pozici se zkříženýma nohama … může to být tanec, zpěv – vaše vlastní jedinečné vyjádření vnitřní svobody…buďte jako motýl.

„Zajímalo vás někdy, proč nedokážete chytit motýla?“

Motýl je velmi citlivý, ale vaši energii nepohlcuje … je moudrý.

Motýl se pohybuje lehce a rychle, tudíž trik je v tom, když dýcháte, zvyšujete svoji vibraci. Čím více zpomalíte, tím více pohlcujete energii druhých lidí. Dýchání zvyšuje ve vašim těle cirkulaci krve, cítíte se klidnější, tím pádem nepohlcujete energii druhých lidí.

Držte hlavu vzhůru – tajemství řeči těla. Naše držení těla o nás hodně vypovídá. Nezapomeňte, když se díváte dolů, zvete si do svého života lidi, kteří vám budou krást energii.

Choďte sebevědomě a se sebeúctou, uvědomte si, že na to máte … zasloužíte si to.Neciťte se kvůli druhým méněcenní, protože neexistuje nikdo lepší než vy.Když housenka konzumuje jídlo, je nenasytná a absorbuje energii, tím pádem se nemůže hnout. Buďte pružní jako motýl, buďte alchymistou, buďte změnou. Musíme změnit prvně svůj vnitřní stav, než můžeme změnit svůj zevnějšek – to je to tajemství.

P1020189

5. Převezměte odpovědnost za svůj vnitřní stav

Váš vnitřní stav odráží to, jak vystupujete navenek. Tělo je nevědomá mysl, buďte si svého těla vědomi. Položte si otázku:
“Jak se cítím?”

Tím, že převezmete 100% zodpovědnost za své pocity, si uvědomíte, že problémy druhých lidí nejsou vaše problémy. To vás osvobodí a přestanete pohlcovat energii druhých lidí. Žijeme ve světě nekonečných možností, tvoření, vyjádření … tudíž každý má od vesmíru nějakou práci. Příroda má smysl pro humor, posílá nám do života lidi, aby nás otestovala … váš největší nepřítel je váš nejlepší přítel.

Nevěnujte pozornost lidem, kteří kradou vaši energii – čemu věnujete pozornost, to roste.

Buďte sami sebou, převezměte zodpovědnost za svůj život … jste tvůrcem. My všichni si tvoříme svou realitu na základě myšlenek a pocitů. Vše je založeno na vnímání – to, jak vnímáme sami sebe, je daleko důležitější, než jak nás vnímají druzí lidé.

Jakmile změníte svůj pohled, změníte svou realitu – takto můžete přestat pohlcovat energii druhých. Vše je založeno na tom, jak vnímáme sami sebe.

“Jak vnímáte sami sebe?” “Jsem oběť?”

Jakmile se budete cítit jako oběť, dáváte druhým nad vámi moc – tudíž začnete pohlcovat jejich energii. Nikdo nemá moc, pokud mu ji sami nedáte. Nemůžete změnit to, co si o vás druzí myslí, to je iluze – oprostěte se od strachu. Lidé jsou uvězněni ve strachu. Abychom se přes strach přenesli, musíme se přijmout takoví, jací jsme.

Není to o tom zapadnout:

“Prosím měj mě rád, buď můj kamarád.”

Skrze indoktrinaci a podprahové programování nám od dětství říkají, abychom zapadli. Říkají nám, že se musíme stejně oblékat, stejně chovat, smát se stejným věcem. My musíme pouze jedno – a to být sami sebou a milovat se na 100%.

Čím více budete sami sebe milovat, tím více empatie můžete projevit ostatním. Přijmutím přírody aktivujete svou šišinku mozkovou, což je sídlo intuice. Potom se budete moci daleko lépe vcítit do druhých lidí.

To může být osvobozující, ale pokud se nenaučíte, jak přestat pohlcovat energii druhých lidí, tak se z toho stane problém. Ve společnosti je hodně tzv. “kognitivních lakomců”. To znamená, když se lidé rozhodnou, že si nebudou dělat starosti s někým jiným.

Přes fluorid ve vodě, nezdravou stravu a postoje nám šišinka mozková zvápněnatěla. Psychopati neprojevují žádnou empatii, protože nedokáží cítit.

Abychom přestali pohlcovat energii druhých lidí, nesmíme zapomenout na to, že přitahujeme to, co jsme.

Musíme chodit na místa, která povznesou našeho ducha – a tím pádem zvýší naši vibraci a frekvenci.

P1040647

Podpobné přitahuje podobné. To, že pohlcujeme energii druhých, není pozitivní ani negativní – my jim dáváme svolení.

Vše je v přírodě založeno na symbiotickém vztahu. Existuje vztah mezi sluncem a oceánem, mezi Měsícem a rostlinami. V přírodě je vše založeno na sdílení.

Položte si otázku:

“Dělá mě tento člověk šťastným? A dělám šťastné já je?”

“Je zde rovnocená výměna energií, nebo je nevyrovnaná?”

Máme možnost si vybrat, kde chceme být … moc máme vždy při sobě. Pamatujte na to, že si zasloužíte žít neomezeně a úžasně.

“Proč trávíme celé dny rozebíráním někoho nepodstatného?”

Oprostěte se, nechte nepodstatné myšlenky odejít a nebudete pohlcovat energii druhých lidí.

Změntě to, na co se ladíte, a přestanete pohlcovat energii druhých lidí.

Lidé celé hodiny sledují televizi. Programy jako talk show můžou být někdy prospěšné, ale mnozí z toho pohlcují škodlivou energii a tím pádem jsou po skončení pořadu vyčerpaní. Programy slouží jako roptýlení, aby jsme byli programovatelní jako roboti, zombíci … vzbuďte se.

maditace

Lidský mozek je jako velká anténa, vysílač a přijímač informací, tudíž si musíme dávat pozor, na co se ladíme. Změnou kanálu změníte i svou pozornost a nebudete pohlcovat energii druhých lidí. Jako u televize, když změníte program, změníte kanál a nebudete pohlcovat energii. Příroda nám odhaluje svá tajemství ve všech aspektech našeho života – stačí když otevřeme oči.

Ženy jsou ve spojení s vesmírem skrze svou dělohu, což je hvězdná brána. Brána mezi dvěma světy, mezi duchem a hmotou. Hodně žen skrze svou dělohu cítí … promlouvá k ní, je to jejich sídlo intuice. Ženy si musí svou dělohu chránit, aby přestaly pohlcovat energii druhých lidí. Běžte na procházku, zaplavte si – žijte naplno.

Musíme žít naplno, abychom nepohlcovali energii druhých lidí.

Hodně lidí si myslí, že zdvořilost je vše, co potřebují na cestu životem. “Ne!” Musíme být k sobě upřímní. Říkejte to, co si myslíte a myslete to vážně. Buďte sami sebou … síla slova “Ne”.

Tohle vás zavede v životě daleko. Říkejte to sebevědomě, stanovte si energetické hranice. Jakmile dokážete lidem říct “ne” sebevědomě, přestane pohlcovat nevyžádanou energii. Mnozí tzv. “milí lidé” sami sebe popírají, protože chtějí potěšit druhé lidi – bojí se říct “ne”.

Nechtějí ranit pocity někoho druhého, nebo je nějakým způsobem naštvat. V podstatě ubližují sami sobě tím, že odmítají naslouchat svému vnitřnímu vedení, což je jejich srdce. Zvuk je skvělý způsob, jak přestat pohlcovat energii druhých lidí. Vše ve vesmíru je založeno na vibraci.

IMG_1266

Hudba je univerzální jazyk. Jakmile se skrze zvuk dokážete vyléčit, posloucháním hudby, která povznáší vašeho ducha, pomůže vám to být více neutrální.

Slaná voda oceánu nám může pomoci zůstat neutrální tím, že mění naše buňky, pomáhá našemu DNA být s naším tělem více v harmonii.

Slovo intuice pochází z latinského slova “intueri”, což znamená “dívat se” nebo také “zírat”. Čím více budeme sami sebou, tím více si budeme všímat spletitých designů přírody. Mít vyvinutou hlubokou intuici je skvělý dar, nicméně nesmíme zapomenout, jak se bránit proti škodlivým energiím. Bavte se, smějte se. Motýla chytit nemůžete – i když je citlivý, poznal tajemství vesmíru.

Lítá tak lehce, tak svobodně, tak mocně.

Musíme se stát tím motýlem, stát se citlivým, ale stále se mít na pozoru proti škodlivým energiím … moc je uvnitř vás.

Autor: Ralph Smart

Ukázka z knihy: ŽIJTE NAPLNO

Pozn.: Tato kniha bude na těchto stránkách v nejbližších dnech k dispozici ke stažení.

Webová stránka Infinite Waters : http://infinitewaters.net/

Tryathon web: www.tryathon.com

Youtube kanál: www.youtube.com/infinitewaters

Přeložil David Formánek (Dajw)

www.jajsem.com

Tento článek byl originálně vydán prostřednictvím www.jajsem.com  a lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a všemi dalšími uvedenými zdroji, jména autora a překladatele, včetně celé této poznámky.

2 replies on “RALPH SMART: Jak přestat pohlcovat energii druhých lidí?”

……ako sa hovorí sra… na všetko.Poprosil by som pomoc pre všetkých čo ich zaplavila veľká voda nech sa za Dušičky v Nemecku,Rakúsku,Čechách na Slovensku a teraz hlavne v Maďarsku dočkajú pokoja a hlavne slniečka i pomoci.Zapojme sa všetci a poprosme pre nich o pomoc……..Všetko sa dá!!Sila myšlienky je neskutočná,sila dobra je zázračná…. http://www.youtube.com/watch?v=IOF0BuAxznE Nech všetkým Pánbožko pomáha , nech nájdu u Neho útechu i oporu,nech nezúfajú a veria,že sa to zvládne……….o čo príde to bude nahradené,čo stratia to novo nadobudnú………Modlíme sa za všetkých čo v Európe trpia a posielame veľa objatí i síl………… http://www.gloria.tv/?media=97104 Dobrú noc všetkým.R

Páči sa mi

Radko je to od tebe veľmi pekné, že myslíš takto na ostatných. V núdzi sa môžeme ocitnúť i my a verím, že vždy sa nájdu dobrí ľudia, ktorí dokážu nezištne pomôcť iným.

Nech Boh im dodá silu, aby sa dokázali postaviť znova na nohy, nevzdali to a mohli ísť životom ďalej.

PS: dal si krásne videa ,objatie zadarmo hocikoho nenapadne ponúkať. 😉

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.