Kategórie
Anjeli

AA Uriel – Pokračovanie vzostupu cez vnútorné dieťa – prevzaté prostredníctvom Apukhe

uuu

 

Vnútorné dieťa je Božský program, dar vesmíru pre každého inkarnovaného človeka do inkarnácie. 

Opäť ťažká téma a ja sa pokúsim to napísať jednoduchou formou, laicky. Ako vždy, informácie cítim v sebe prichádzajúc od nášho milovaného archanjela Uriela.  Sám som zvedavý, ako bude celá správa na konci vyzerať, čo všetko nám to dá. Viem len jedno. Všetko je o úplnej otvorenosti v sebe a k sebe.

AA Uriel:

Viacerí ste už pochopili potrebu prijať svetlo do svojich životov. Stále je vás viac, ktorý svetlo vnímate ako potrebu bytia. Svetlo sa stáva vašim životom, doménou. Milujeme pozorovať, akou intenzitou sa snažíte nie len prijímať, ale aj vysielať svetlo do vašich existencií, do vášho okolia, sveta. Všetko je potrebné hlavne pre vás milovaní.

Apukhe:

Prečo potom tam vnímam niečo negatívne, nervozitu, chaos, nestabilitu, atď. Presnejšie povedané, pokiaľ pracujem ja osobne so svetlom či už keď ho prijímam alebo vedome vyžarujem, pracujem s ním, tak je to láska, požehnanie, jednota. Z druhej strany, niekedy sa stáva, že keď sám seba zabaľujem do svetla, zrazu vnímam v sebe búrku chaotických emócií, nervozitu, nestabilné svetlo.

AA Uriel:

Si veľmi k sebe vnímavý, citlivý a na všetky zmeny reaguješ veľmi citlivo. Som rád, že si otvorený a hľadáš odpovede na svoje otázky. Nie si sám, viacerý to pociťujú a môžem vás ubezpečiť, že sa deje vo vašich životoch len to najlepšie. Čistíte sa. Rozkmitané svetlo vo vašich životoch je rezonancia, kedy sa uvoľňujú vaše veľmi hlboko ukryté posledné nánosy „tmy“. Sú to vaše osobné, nespracované a veľmi hlboko schované posledné negatívne životné skúsenosti.

Apukhe:

Čo s tým chceš povedať? Chápem čo my hovoríš, ale stále tam vnímam, že to nie je všetko.

AA Uriel:

Vnútorné dieťa, to nie je len hravosť, čistota vnímania, oddanosť svetlu, spojenie sa s vesmírom. Vnútorné dieťa, si ty ako celok od vstupu duše do tejto inkarnácie až do odchodu, premeny. Aj potom, po odchode ostávajú informácie vnútorného dieťaťa prostredníctvom duše prístupné pre ďalšie tvoje potreby, ale dnes by som radšej pokračoval ďalej v našom rozhovore a neodbočoval od témy. Vnútorné dieťa je Božský program, dar vesmíru pre každého inkarnovaného človeka do inkarnácie.

Vnútorné dieťa je počas inkarnácie v neustálom spojení s dušou. Majú akoby pupočnú šnúru a veľmi intenzívne na seba reagujú. Od momentu, ako sa duša napojí na fyzické telo ešte nenarodeného bábätka, vnútorné dieťa je už rovnako prítomné. Práve prostredníctvom vnútorného dieťaťa telo bábätka komunikuje na začiatku s matkou, trocha neskôr s otcom a nakoniec s okolitým svetom. A to ešte stále rozprávam o nenarodenom človiečiku. V tomto období života je vnútorné dieťa ako veľmi citlivý senzor pre dušu a vesmír. Vníma nálady, fyzickú ale aj psychickú zaťaženosť matky. Čomu vy hovoríte genetická choroba, je  preberanie informácií na kvantovej úrovni z matky do ďalšieho tu a teraz za účelom zrkadlenia nezvládnutých programov z matkinej duchovnej línie. To všetko sa deje pred pôrodom.

Všetky tieto informácie vnútorné dieťa prijíma a odovzdáva duši, ale aj nám prostredníctvom duše. Narodenie  dieťatka, to nie je pôrod. To ste si určili len vy. Narodenie  dieťaťa je v okamihu, keď sa spojí duša s telom.

Apukhe:

Tak  to ma zaujíma. Kedy  to je?

AA Uriel:

Duša sa najprv rozhodne, že sa chce inkarnovať. Má možnosť si vybrať  pozemskú rodinu do ktorej sa chce inkarnovať. Samozrejme, pokiaľ môže,  vyberá si rodinu, ktorá je inkarnovaná z vlastnej hviezdnej rodiny. Pokiaľ nie je tá možnosť pre nejaké dôvody, ktoré najčastejšie vychádzajú z toho, že momentálne nikto z inkarnovaných vlastných hviezdnych rodín neponúka možnosť potrebných inkarnačných skúseností, hľadajú sa iné rodiny na inkarnáciu, ktoré práve pre dušu potrebné inkarnačné skúsenosti umožňujú. Vy by ste ich nazvali ako „adoptívnych rodičov“. Často sa stáva aj to, že vo vašom svete ( myslím neskôr ), keď si niekto chce adoptovať dieťa, vyberá si práve dieťa z vlastnej hviezdnej rodiny. Vráťme sa ale k tvojej otázke.

Takže, duša je už rozhodnutá na inkarnáciu a pozná už  svoju inkarnačnú rodinu. Poznať znamená, buď ich už ako z hviezdnej rodiny osobne pozná a vtedy sa veľmi teší na vstup, spojenie s telom, alebo spoznáva, pokiaľ sú to inkarnáti z inej hviezdnej rodiny. Vtedy sa tak rýchlo neponáhľa so vstupom do telíčka. Pozoruje hlavne matku,  ako sa pripravuje na materstvo. Samozrejme budúci otec je rovnako  pod drobnohľadom. Až keď obaja potvrdia, že sú pripravený ponúknuť potrebné skúsenosti duši, tak až potom prichádza k úplnému spojeniu duše s telom a vtedy ožíva program vnútorného dieťaťa.

Vnútorné dieťa je program lásky a po celý život je vo vás funkčný. Veď si všimnite,  sami hovoríte, že tí “starý ľudia sú ako malé deti”. Vidno to aj v tom, že aj tzv. neveriaci na starobu často opäť veria, chodia do kostola, čo znamená, že sa len rozpomenuli na vnútorné dieťa, spojenie s Bohom, vesmírom, rozpomenuli na prvotné svoje spojenie čo mali na začiatku narodenia, aj keď sa nepohli v rámci vlastnej, osobnej duchovnej evolúcie vpred.

Apukhe:

Mám pocit, že teraz prichádza odpoveď na moje, naše občas chaotické pocity.

AA Uriel:

Ha ha ha, dovoľ aby som sa trocha usmial. Máš pravdu,  páči sa mi, že vnímaš veľmi intenzívne moje odpovede. Ten smiech bol len radostný úsmev. Vždy máme radosť, keď počas komunikácie vidíme, že tá druhá strana je veľmi dobre na nás napojená  a akou formou prijíma naše informácie. Ty ma cítiš, vnímaš, vidíš moje vyžiarené filmy, obrazy. Úplne to všetko prežívaš a potom sa snažíš to dať do slov, viet.

Teraz  ti ale dám odpoveď na tvoju otázku, ktorú si mi kládol na začiatku mojej správy. Viacerí ste sa dostali na vašej púti za svetlom do štádia, kedy sa prečisťujú „posledné“ vaše vnútorné bloky. Prečisťuje sa vaše vnútorné dieťa. Teraz ste dospelí, prijali ste svetlo do vášho bytia a pevne ste sa rozhodli, že všetko urobíte preto, aby ste dosiahli stav jednoty. Veľa negatívnych programov ste dokázali vedome odblokovať. Aby si vedel, odblokovanie znamená uvedomiť si, prijať tmavú stránku niečoho, s čím si sa nevedel stotožniť. Postupne človek čistí, odblokováva seba samého práve s tým, že je stále viac úprimný k sebe a neotáča sa chrbtom lekciám.

Takže, predstav si hodený kameň do vody a vidíš ako sa vytvoria na hladine kruhy, ktoré sa postupne  vzďaľujú od stredu kruhu. Toto sa deje aj u vás priatelia. Kameň padnúci do vody, stred kruhu je vaše osobné, pevné rozhodnutie začať tvoriť niečo nové vo vašom živote. Kruhy ktoré sa tvoria majú efekt očisty, odblokovania. Najprv sa čistia tie pre vás najľahšie nánosy. Sú to veľmi viditeľné veci aj vo vašich osobných životoch, veľké zmeny na všetkých úrovniach vašej existencie. Tie kruhy vidíte  v rôznom počte vĺn, čo je znamením možnosti dočisťovania vašich lekcií. Pokiaľ si vieš predstaviť tie kruhy, tak po istej vzdialenosti, čo je pre vás vlastne „čas“, tak po nejakom tom čase vidíš, že tie kruhy sú slabšie. No nie je to úplne tak. Vtedy, v tom čase, si rovnako tak citlivý na tieto očisty, ako na začiatku. Meníš, čistíš svoje najhlbšie bloky, premieňaš svoje prvotné negatívne životné skúsenosti z detstva. Prečisťuješ svoje najcitlivejšie miesto, spojenie s vnútorným dieťaťom. Prichádzaš k úplnej očiste, ku stavu v akom si sa narodil. Do stavu, keď sa spojila tvoja duša s tvojim telom.

Pozorne vnímaj Apukhe, ale aj vy ostatný, že v tomto štádiu čistenia si riešite vlastne niečo, na čo ste zabudli. Nechcete si spomenúť, máte pocit, že to bolo tak dávno, že to ani nie je pravda. A predsa je to vaše. Sú to omyly vašich rodičov, ich nezvládnuté lekcie, ktoré cez vnútorné dieťa ste vnímali ako znásilňovanie do veľmi tvrdej ich reality. Celý život ste utekali pred týmito traumami, prekrývali ste ich. T eraz v rámci čistenia ste sa dostali do tej fáze, aby ste uvoľnili posledné putá, odpustili sebe aj im, oslobodili sa úplne a vrátili sa k jednote.

Nie náhodou ste sa inkarnovali do času-priestoru 2012. Preto ste tu všetci milovaní. Stále niektorý hľadáte odpoveď na otázku, prečo som tu? Už poznáte odpoveď?

Apukhe:

Som v tichu a milujem Ťa. Pochopil som všetko čo si mi dnes ukázal a verím, že táto tvoja správa bude užitočná aj pre ďalšie duše.

AA Uriel:

Milovaní, sme tu pre vás a vždy sme vám k službám. Volajte nás, žiadajte nás a my vám naďalej budeme pomáhať ako do teraz. Nech vám svetlo naďalej svieti na ceste ku Jednote.

Pre http://gaia2010.sk/ 30. 6. 2013 napísal  Apukhe. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdroj: Gaia 2010.sk

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.