Kategórie
Energia Info okienko

Teal Scott: Jak si aktivovat a otevřít třetí oko

Přepsaná verze cvičení:

Pozn: Pokud jste neviděli celé video, nedoporučuji provádět, raději si ho nejdřív pusťte celé, mohla by vám chybět nějaká důležitá informace, tohle je spíš shrnutí pro ty, kteří se rozhodnou cvičení zkusit, aby si to nemuseli složitě vypisovat.

Sedněte si s rovnými zády nebo si lehněte s pažemi nad hlavou či rukama podél těla. Zavřete si oči (ideálně si najděte místo v absolutní tmě, ale není to nutné) a soustřeďte se na svůj dech.

Začněte sledovat své myšlenky. Nechte je jen proletět kolem, nezaměřujte se na ně. Jenom je pozorujte. Když se vaše mysl zklidní, zaměřte se na napětí za ušima, v obličeji a na hlavě – zejména za ušima – a vědomě ho propusťte.

Nadechněte se až na doraz a zadržte dech, dokud je to pohodlné. Potom pootevřete čelisti tak, aby se přizpůsobily jazyku mezi zubama, a na výdech začněte vydávat zvuk thohhhhhhh (fooooouuu, místo f číst anglické th). Nezapomeňte si najít tón, který brní v oblasti třetího oka.

Zhluboka se nadechněte a držte dech, dokud nenapočítáte do 5. To opakujte 3x.

Potom se opět nadechněte až na doraz, opět zadržte dech, dokud je to pohodlné, pootevřete čelisti a na výdech vydávejte zvuk maaayyy (meeeeej).

Nyní si představte třetí oko, jak je zavřené, a pomalu ho začněte otevírat. Pokud vám to dělá potíže, zaměřte se očima na oblast třetího oka. Víčka nechte zavřená.

Mohou přijít různé vize, můžete jasnoslyšet, všechno je možné, můžete cítit pocity atd. Nebo nemusíte cítit téměr nic, i to je v pořádku, např. já při cvičení cítil určité emoce a bolela mě hlava, ale jinak nic zvláštního, ale po zakončení cvičení se výsledek dostavil.

Až budete chtít cvičení ukončit, zaměřte se zpět na svůj dech a chvíli ho pozorujte. Potom můžete otevřít oči. Třete si chvíli ruce o sebe a poté si s nima přejeďte nad oblastí třetího oka.

Cvičení provádějte každý den. Pokud je tu nějaká nejasnost, pusťte si znovu celé video.

Hodně štěstí s otevřením třetího oka! 🙂

Zdroj: http://lecive-byliny.webnode.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.