cesta-do-nebeSmysl života v naší třetí dimenzi je poznání duality a přijetí v lásce. Způsob jakým je tento svět vytvořen je ve dvou podobách jednoho Boha. Světlé i temné stránky jsou všudypřítomné. A jinak to nebude, ani být nemůže.

Přesně takto je náš svět stvořen a tak jsme stvořeni i my. Nemusíme se tedy tmy bát, ale dívat se na ni se stejnou láskou jako na světlo. Ani si nemůžeme myslet, že zesílením světla tma zmizí. Je to právě naopak.

Posilováním toho dobrého, krásného a mírového, posilujeme i to špatné, ošklivé a válečné. Je to opravdu jednoduché a je bláhové věřit teorii zvyšování světla. Než se dostaneme k lásce celé monády, tak můžeme potkat i lákavé, ale bludné cesty.

I to je v pořádku. Je to cesta labyrintem, která tudy vede. Za posilováním světla v nás nebo ve společnosti se ale jen skrývá strach z temnoty.

Existuje přímá cesta je to cesta Lásky. Smířením se a přijetím všeho, co jest dochází člověk k vyššímu poznání k úctě a vděčnosti lásky opravdu bez podmínek. Láska je klíč i vstupenkou k dalším dimenzím vědomí lidstva. Zůstávejme tedy v srdci a ne na jedné straně monády.

Monika Micajová Bytí Ja jsem

http://www.svetlojelaska.cz/kniha-byti-ja-jsem/

Reklamy