Kategórie
Duša

Poslanie spriaznených duší…

images3Žijeme v otvorenej duchovnej dobe. Spriaznené dušičky vyrástli ako huby po daždi. 😆 Tí, ktorí ste sa mi ozvali a zažívali takéto niečo, vďaka vám som mala  možnosť nahliadnuť do takýchto vzťahov a pochopiť vaše stretnutia. Úryvok  z knihy Len láska je skutočná, ktorý som ráno busom čítala, mi potvrdil moje vnímania. Pocítili ste blízkosť duší, splanutie lásky, ale nie vždy by takáto láska bola možná aj na fyzickej rovine a váš vzťah vyvážený aj s duševnou rovinou. Zrelosť duše a duševné prebudenie sú veľmi dôležité pre harmonický vzťah. Stretnutie spriaznenej duše v sebe nesie oveľa vyššie poslanie a tieto vzťahy sú si osudovo predurčené. 😉

Ne vždy si vezmete za životního partnera tu nejmilovanější bytost. Může jich pro vás být víc než jedna, protože rodiny milovaných bytostí cestují pospolu. Můžete si vybrat jako partnera méně milovanou bytost, takovou, která vás má něco určitého naučit nebo se má něco naučit od vás. Nejmilovanější bytost můžete poznat až později, kdy už jste oba vázáni na své současné rodiny. Nebo mate takové nejsilnější pouto s některým z rodičů, s dítětem či sourozencem. Nebo je to milovaná bytost, která se během vašeho života ještě nevtělila a dohlíží na vás z druhé strany jako anděl strážný. Někdy je vaše milovaná bytost ochotná a dosažitelná. On nebo ona může rozpoznat tu vášeň a chemii mezi vámi, ta důvěrná a jemná pouta, která naznačují spojení přes mnoho životů. I tak pro vás alemůže být jedovatá. Je to záležitost vývoje duše.

Když je jedna duše méně vyvinutá a nevědomější než druhá, může do vztahu vstoupit násilí, chamtivost, žárlivost, nenávist a strach. Tyto tendence jsou vůči vyspělejší duši toxické, i když pocházejí od milované bytosti. V takovém případě se často vyskytují představy o záchraně: myšlenka, že ho můžu změnit, že jí můžu pomoct v růstu. Jestliže vám on nedovolí, abyste mu pomáhala, jestli si ona ze svobodné vůle zvolí, že se nebude učit, nebude rozvíjet, je takový vztah odsouzen k záhubě. Možná se naskytne další příležitost v jiném životě, pokud nedojde k probuzení ještě v tomto, třeba později. Pozdější probuzení nejsou žádnou výjimkou. Někdy se spřízněné duše rozhodnou, že se nebudou brát, když jsou vtěleny. Setkávají se, jsou spolu, dokud nedokončí vyšší dohodnutý úkol, a pak se posunou dál. Každá má pro tento život jiný program, jiný vyučovací plán a nechtějí nebo nepotřebují spolu strávit celý jeden život. Není to žádná tragédie, je to záležitost učení.

Život věčný máte společný, ale někdy možná potřebujete, abyste se každý učil v jiné škole. Spřízněná duše, která je dosažitelná, ale neprobuzená, je tragická postava a může vám způsobit velké trápení. Neprobuzená duše, to znamená, že nevidí život jasně, neuvědomuje si tu spoustu rovin existence. Neprobuzená, to znamená, že neví o duších. Obvykle je to každodenní myšlení, které brání probuzení. Pořád slyšíme výmluvy rozumu: jsem moc mladý, potřebuji víc zkušeností, nejsem ještě připraven na to, abych se usadil, jsi jiného vyznání (jiné rasy, z jiného kraje, z jiné společenské vrstvy, kulturního zázemí a tak dále). To jsou všechno výmluvy, protože duše žádnou takovou vlastnost nemají. Ta osoba může rozpoznat chemii. Je tu přitažlivost, ale zdroj chemie je nepochopen. Je klamné věřit, že takovou vášeň, takové rozpoznání milované bytosti a přitažlivost bude snadné najít znovu u jiné osoby. Ne každý den natrefíte na takovou spřízněnou duši.

Možná jen jednou nebo dvakrát za život. Boží milost může dobré srdce, milující duši odměnit. Nikdy si nedělejte starosti s tím, že se setkáte se spřízněnou duší. Taková setkání jsou záležitostí osudu. Dojde k nim. Po setkání už vládne svobodná vůle obou partnerů. Jaká rozhodnutí se udělají, nebo neudělají, to už je záležitostí svobodné vůle, volby. Méně probuzení učiní rozhodnutí na základě rozumu a všech jeho obav a předsudků. To bohužel někdy vede k bolení srdce. Čím víc je pár probuzený, tím větší je pravděpodobnost, že je jejich rozhodnutí založeno na lásce. Když jsou oba partneři probuzeni, je jejich porozumění plné extáze.

Podobné články: 

Osudový partner aneb proč nám přichází do života

Spriaznenosť duše vo sne

Naše spriaznené duše

Hľadanie svojej duálnej duše Lady Nada

Duševné dvojičky

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.