Kategórie
Život sám o sebe

Myslenie uzdravuje…

13677Včera som dostala predčasne  darček k Vianociam od Martušky a bola tam aj kniha . Veľmi som sa potešila a uvedomila som si, že už dlhý čas venujem čítanie len jednej téme a je treba urobiť zmenu. 🙄 Martuška týmto ťa vrúcne objímam a pozdravujem…viem, že si to tu prečítaš. 😉

Každý človek príchodom na tento svet dostáva obrovský dar – ŽIVOT. Veľakrát však namiesto toho, aby bol za tento dar vďačný, neprestajne presviedča seba aj svoje okolie, aký je tento svet strašný, aké ťažké je žiť, aký je nešťastný, ako by potreboval šťastie a podobne. Ak to aj vy vnímate takto, potom je najvyšší čas na ZMENU, ktorá vám pomôže dosiahnuť pozitívnu PREMENU v telesnej aj v duševnej oblasti.

Máte pocit, že dnešný svet sa mení tak rýchlo, že nestíhate všetko vnímať? Mnohé vedecké objavy vedú k ohromujúcemu poznaniu o fungovaní vesmíru. Vesmír sa skladá z neustále sa meniacich energetických polí, ktoré sa vzájomne prelínajú, ovplyvňujú a vytvárajú náš svet. Je to pre nás nesmierne dôležité, pretože aj my sme súčasťou týchto energií a dáva nám to celkom nový pohľad na to, čo realita skutočne znamená a odhaľuje. Okrem toho nové objavy potvrdzujú, že pri prenášaní energie nijakú úlohu nehrá priestor ani čas, odhaľujú netušené možnosti ľudského ducha a rešpektujú aj novodobý fenomén samoliečby. A keď si uvedomíte, že ste súčasťou energie, z ktorej je VŠETKO utvorené, potom toto vedomie ovplyvní aj vaše nazeranie na život a na samého seba a začnete viac dôverovať svojim schopnostiam. To, čomu skutočne veríte, spája realitu so všetkým, čo si len dokážete predstaviť, a to vašim túžbam a snom vdychuje život.

Nová kniha od Jarmily Mandžukovej „Myslenie uzdravuje“ vychádza z jednoduchého predpokladu, že sila myšlienky dokáže hlbokým a často zásadným spôsobom ovplyvniť všetky oblasti nášho života a zdravia. Zoznámite sa s mnohými odporúčaniami, návodmi a ďalšími radami, ktoré vás privedú k šťastnejšiemu životu, zaktivizujú vaše liečivé sily a naštartujú proces sebauzdravenia.

Vaše myslenie v sebe skrýva nekonečné možnosti, ale pomôže vám len vtedy, ak si začnete veriť a pokúsite sa pochopiť, prečo ste nešťastní, nespokojní alebo chorí a čo vám chce vaše telo prostredníctvom choroby odkázať. A buďte si istý, že spojenie vášho pevného predsavzatia, úprimnej snahy, vôle a viery nezostane bez účinku.

Kniha „Myslenie uzdravuje“ bude vaším spolupracovníkom, vyzbrojí vás na riešenie problémov a dodá vám odvahu do života. Otvorí vám srdce, pohladí vašu dušu a ukáže možnosti samoliečby trochu inak. Dodá vám telesnú silu, duševnú vieru, aby ďalšie dni vášho života boli šťastné.

Už sama skutočnosť, že začnete čítať túto knihu, je znakom, že ste pripravení a odhodlaní urobiť zmeny vo svojom živote. Ak zoberiete svoj život do vlastných rúk a budete schopní prijať informácie, ktoré vám predkladáme, veľa sa vo vašom živote zmení a bude to prvý krok k tomu, aby ste začali plnohodnotne žiť. Získate nový pohľad na svoj život aj na okolitý svet a budete ho vnímať ako zdroj nekonečných VARIÁCIÍ. Otvára sa vám množstvo možností, kým všetkým sa môžete stať.

Čítaním tejto knihy a realizovaním odporúčaných metód možno stratíte niekoľko hodín svojho času, ale môžete získať roky života. Ste pripravení? NOVÝ ŽIVOT je pred vami!

Jarmila Mandžuková, autorka knihy Myslenie uzdravuje

Zdroj: http://www.zzz.sk

2 replies on “Myslenie uzdravuje…”

Ach, Martinka, cítila si, že si otvorím tvoju stránku… Veľmi sa teším, že máš radosť. A teším sa i tomu, že posolstvo posúvaš ďalej. A verím, že si to prečíta mnoho ľudí, ktorí to potrebujú. Že anjel ich jednoducho sem privedie…Martinka, ďakujem Ti za všetkých.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.