Zdroj: Nova Zem

Ahojte všetci.

Dúfam, že ste super vzrušení, pretože som sa dnes rozhodla, že odpoviem na otázku, ktorú dostávam každý týždeň. Tá otázka sa týka dvojplameňov a spriaznených duší. Existujú? A ak áno, čo sú a ako nájdem svoju?

Žijeme vo vesmíre, kde je všetko jednota. To znamená, že rovnaká energia, toto zjednotené vedomie, ktoré sa projektuje vpred ako vy, sa takisto projektuje ako váš priateľ alebo priateľka, ale takisto sa projektuje ako gauč v obývačke.

Povedať, že jedna vec – jedno vyjadrenie v tomto vesmíre je pre vás dôležitejšie než iné, je nesprávny výklad, pretože je to všetko jedna vec a teda ste to vy a všetko, čo existuje. A toto znamená, že všetko čo existuje na najvyššom stupni je vaša spriaznená duša a váš dvojplameň. Individualita, ktorú zažívate, je v základe ilúzia, ktorá bola vytvorená v tomto vesmíre za účelom rozvoja, takže keď hovoríme o spriaznených dušiach a dvojplameňoch, musíme hovoriť z inej dimenzionálnej perspektívy, z konečnej vesmírnej objektívnej pravdy. Musíme o tom hovoriť z perspektívy bližšej fyzickej perspektíve, ktorú máme a tá pozná rozdiel a pozná individualitu ako subjektívnu pravdu. Keď väčšina z nás hovorí o dvojplameňoch a spriaznených dušiach, hovorí o spojení duše medzi dvoma polovicami jednej duše. Teória je, že na počiatku sme boli stvorení ako perfektná duša, ktorá bola rozdelená na dve polovice duší – jedna ženská a druhá mužská.

Teória je, že tie dve polovice jednej duše boli zhodené na zem, aby navždy hľadali jedna druhú. Počas života by sa prevtelili s túžbou po sebe a keď by sa znovu stretli, tak by sa zjednotili, boli by zamilovaní a potom by opustili toto fyzické lietadlo ako jedna celá individuálna duša. Táto idea je chybná keď popisuje dve duše, ktoré sú viac fyzické než energetické. Naše duše nie sú zhlukom energie tak ako telo je zhlukom kostí a mäsa. Tvrdiť, že duša môže byť prerezaná na dve, je tvrdením, že je zhlukom energie. V skutočnosti je duša prúdom vedomia a prúdy nemôžu byť prerezané na polovicu. Predstavme si, že toto zjednotené vedomie alebo táto jednota, o ktorej hovoríme (často nazývané zdroj alebo boh) je nekonečný oceán a všetka voda prichádza z tohoto oceánu – rieky a potoky sú teda projekcia tohoto oceánu, iné vyjadrenie toho istého oceánu. Rieky, ktoré sa rozchádzajú z oceánu a potoky, ktoré sa rozchádzajú z riek sú stále vytvorené z oceánu. Rovnakým spôsobom ako to, čo nazývame spriaznené rodiny sú len rieky projektované dopredu z oceánu. To znamená prúd vedomia, ktorý sa projektoval dopredu zo zjednoteného vedomia a to čo nazývame individuálne duše, ktoré zažívajú špecifickú cestu prevtelenia sú len potoky, ktoré sa projektovali dopredu z toho prúdu.

– See more at: http://www.novazem.info/teal-scott-dvojplamene-a-spriaznene-duse/#sthash.Nqu4sCtC.dpuf

Reklamy