Kategórie
Energia

Očista od přivtělených duší a rušení kleteb a pečetí

rodina-duse750Milovaní naši,
prihovárame sa vám znova, v mene energií Maitreyu, Márie Magdalény a Krista. Prijmite hneď na úvod prosím od nás liečenie vašich sŕdc, vašich bolestí a utrpenia. Tieto emócie už viac nie sú potrebné a je pre vaše najvyššie dobro, aby ste naplno prijali túto skutočnosť a pustili program utrpenia a bolesti do Svetla a nahradili ho programom radosti a bytia v srdci. Prichádzajúce energie a zmeny, ktoré cez našu spoločnú prácu sú neustále cez vás ukotvované (cez uzemňovanie sa) vám umožňujú ísť cestou srdca a nie cez program utrpenia. Áno, po tých dlhých rokoch, keď ste žili vo vedomí utrpenia a vedomí toho že sa za všetko “platí” a všetko má svoju cenu, je teraz o to nemierne neuveriteľnejšie pochopiť a prijať to že z okamihu na okamih, už “nemusíte” trpieť – duševne ani fyzicky cez choroby, že nie je potrebné cítiť bolesť cez akúkoľvek úroveň vášho bytia, pretože tá bolesť bola len vyvolávaná programom ega, ktorý pôsobil ako učebná lekcia.
Vedzte naši milovaní, že budúcnosť bude bez utrpenia, samozrejme v závislosti s vašimi osobnými rozhodnutiami a spôsobom akým chcete preliečovať seba a svoje bytie. Vychutnajte si každý okamih cez srdce, s pocitom ľahkosti a milujúcej odovzdanosti čo i len najmenších trápení do Svetla. Už sa viac nebojte, nie je bytosti na Zemi, ktorá by vo väčšom či menšom meradle neprežila to isté čo vy. Uvedomte si, že všetci sme Jedno, prepojení a s plánom uskutočnenia Neba na Zemi. Preto sa viac nebojte, prijmite seba v plnej miere a bez výhrad, všetko bude preliečené. Celou očistou vás vedieme a je to žehnané svetelnými energiami, celý váš rast a prerod.
Naši milovaní, prijmite prosím od nás teraz tieto očistné texty ako dar a pomoc pre vás, aby ste pochopili že je to vskutku tak jednoduché:
 
Text na očistu vašich tiel od privtelených duší a elementálov :
 
Drahé duše, odovzdávam vás do Svetla, prosím vás o odpustenie za všetky moje skutky a emócie kedy som nejednal/a cez srdce a tým sa medzi nás dostali programy ega. Odpúšťam vám všetky skutky a emócie, kedy ste vy voči mne nejednali cez srdce a postavilo sa medzi nás ego. Odpúšťam sebe a prosím seba o odpustenie za to že som voči sebe nejednal/a cez srdce a tým umožnila programom ega ma odviesť od seba samého/samej a tým sa oddeliť od Boha v sebe. Tak sa staň, vo všetkých sférach, na všetkých úrovniach bytia, po celej línii času. Týmto sú duše cez vás svetelné bytosti zo mňa odpojené a prosím o ich odvedenie do Svetla a preliečenie všetkého Svetlom a Láskou. Ďakujem.
 
Text na rušenie pút :
 
V mene Svetla presekávam s pomocou môjho vyššieho Ja všetky putá, ktoré ma pútajú, ktorými som spútavaná a ktorými pútam ( napr. konkrétne meno, alebo všeobecné odpútanie) vás drahé bytosti a vaše duše, presekávam všetky putá Svetlom a Láskou a prosím o uvoľnenie, prežiarenie a preliečenie všetkých emócií a skutkov a všetkých bytostí a duší, ktoré boli k týmto putám previazané. Vo všetkých sférach, na všetkých úrovniach bytia, po celej línii času. Prosím týmto o preliečené vzťahy založené už len na Láske, Pravde a Svetle. Ďakujem.
 
Tieto všeobecné formulácie si prepíšte, prestavajte podľa vášho cítenia a pocitu, s jedinou “podmienkou”, nech sa udeje všetko pre vaše najvyššie dobro aj dobro zúčastnených v súlade s prospechom a plánom vašej duše. Stačí jednoduchá myšlienka a putá budú prežiarené Svetlom a tým rozpustené. Presekávanie pút môžete robiť len sami za seba, alebo za vaše deti, ale len do ich veku kedy sa “nemôžu” vedome rozhodovať, teda asi do 4 rokov. Nechajte sa viesť vašim srdcom, cez vyššie ja a bytosti Svetla vám presne ukážu a pomôžu aby ste si osvojili toto čistenie.
 
Rušenie kliatieb :
 
Týmto ruším a prežiarujem Svetlom a Láskou všetky kliatby, na mňa uvrhnuté a ruším týmto všetky kliatby, ktoré som vyriekol/la, odpúšťam všetkým a prosím o odpustenie všetkých, ktorí sme si takto ublížili. Nech je každá emócia a situácia preliečená a zharmonizovaná v mene Svetla. Ďakujem.
 
Prelamovanie pečatí :
 
Týmto v mene seba s pomocou energií archanjela Michaela prelamujem každú pečať ega a temnoty, ktorá je na mne a mojich čakrách zapečatená a odovzdávam sa týmto na prežiarenie všetkého u mňa Svetlom a Láskou, v zmysle najvyššieho prospechu mňa a mojej duše. Ďakujem.
 
Tak naši drahí, toto sú tie potrebné texty a teda “návody” pre vás ako sa preliečiť, prežiariť a odovzdať do Svetla všetko čo nie je vaše a preliečiť všetky situácie a emócie kedy ste vy a ani bytosti voči vám nejednali cez srdce. Preliečujte sa, každým preliečením si umožníte do seba prijať viac Svetla a tým byť viac v srdci a viac byť otvorení pre seba a tým aj pre ostatných. Keď sa budete cítiť neistí, nebojte sa poprosiť o radu. Najvhodnejšie sa pýtať skrz vaše vyššie Ja, ale pamätajte, že ste to vy sami, ktorí sa najlepšie poznáte. Áno, prijatie pomoci je na začiatkoch seba liečenia tak často potrebné, niekto kto vám vie odzrkadliť vás samých, ale nezabúdajte, všetko prijímajte cez srdce. Nenechajte sa nikým a ničím zneistiť a neodovzdajte “moc” nad sebou samým druhej osobe. Len vy, vy sami v prvej aj konečnej fáze rozhodnete a pokiaľ je vaše rozhodnutie prejavené cez srdce, tak viete že nič čistejšie neexistuje. Naši drahí, sme stále s vami a podávame vám pomocné energie, preto, pýtajte sa ak je to potrebné. Všetko je vám podávané a je na vás ako si pomôžete alebo prijmete pomoc. Neexistuje len jediné riešenie, vy každý ste tak jedinečný a každý z vás má iné tempo a smer. Ale pamätajte si, že všetko má prichádzať a odchádzať skrz srdce. Milujeme vás. Dnešné energie vám prináša Ja som Maitreya, Ja som Mária, Ja som Kristus. Vďaka vám, vďaka vám, vďaka vám. Milujeme vás
 
S láskou
 
Saša Zezulová
 
alexandra.zezulova@gmail.com
Prosím preposielať v nezmenenej podobe. Ďakujem
Zdroj: Marie Blankytná

4 replies on “Očista od přivtělených duší a rušení kleteb a pečetí”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.