Kategórie
Info okienko

Vyladění…

1623344_251969651638096_1352309200_n

Čas se naplňuje. Země prochází transformací, mnohé živé bytosti spolu s ní. Tento čas je časem silných změn, ale také mnohých nepřijetí. Objevují se mnohé energie, se kterými si nevíte rady. Každý z vás se snaží vypořádat s tím, co ho potkává. Mnohdy jste příznivě naladěni, často však jste v zajetí stále stejných chyb a stále stejných programů, které ovlivňují vaše životy. Vaše cesta se pro vás stává složitější místo toho, abyste rostli, bojujete se svými strachy, které vlastně ani nejsou vaše, neboť jsou uměle vytvořené. Jakoby probíhal boj, který však nemá vítěze ani poraženého. Jakoby to byl boj pozitivních a negativních energií. Nebo entit? Jakoby se rozhodovalo, zda podlehnete anebo naleznete sílu a pochopíte, jak z životních situací vyjít jako vítězové.

V této fázi potřebujete povzbuzení, potřebujete něco, co vám dodá sílu a odvahu, něco, co vám pomůže na vaší cestě. Není to však hmatatelné. Je to něco, co se nachází uvnitř vás samých. Je to vaše vnitřní síla, je to vaše naladění se na vítězství, na úspěch a vnitřní naladění na lásku a radost. Je to vaše přirozenost. Možná nevíte, jak toto udělat. Ale potřebujete jen věřit, že jakmile se probudí myšlenka, tělo reaguje. Čím dál tím více z vás se učí, jak pracovat sami se sebou a se svou myslí. Je potřeba, abyste pochopili, že vy jste tvůrci své reality. To, co je vám podsouváno, dříve či později odhalíte. Strachy a obavy přetransformujete. Lidé Země, mnoho jste si naložili ve svých životech. A nyní se pracně dostáváte vzhůru. Jste však podporováni a nadnášeni jak to jen jde. Procházíte procesem přeměny. Takové, jakou si vybrala vaše duše.

Mnohdy jste nehybní, mnohdy zas letíte rychlostí větru. Avšak toto vše má svůj smysl. Abyste si uvědomili, co je vaší prioritou. Abyste pochopili a nakonec poznali, kdo jste. Že vaše cesta je společná. Že všechny ty, kteří přišli do této reality, spojuje stejný úmysl. Nalézt sama sebe a pochopit svou duši. Procesy učení každý prožívá jinak, v závislosti na tom, jak je ochoten a schopen překonávat překážky a přijímat výzvy. Ať ten či onen, všichni konáte důležitou práci nejen sami pro sebe, ale zároveň pro celou planetu. Nezoufejte a nevzdávejte se. Přijde čas, kdy si budete moci odpočinout a poté opět vyrazit na cestu. Je však důležité, abyste měli na paměti, že nic nemůžete pokazit. Že máte společný cíl a na svých cestách můžete podpořit jeden druhého. Dívejte se na ostatní tak, jakoby jste to byli vy sami.

Teprve pak poznáte, kdo jste. Amen.

Zdroj:  Zlatá dušička

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.