Kategórie
Energia

Rozdíl mezi duchy a duchovními bytostmi

P2240005Smím vědět, jaký je rozdíl mezi duchy a vámi, bytostmi ze světlých sfér?

Podstatný, duchové, jak vy je značíte, jsou duchové z astrálu, kteří ještě neodložili astrální tělo, nebo larvy (to je prázdné astrální tělo). Ti se buď zrodí do příslušných sfér, nebo se reinkarnují. My jsme ti zrození do světlých
sfér.

Moc jasné mi to není. Můžeš to nějak doplnit?

Asi tak, že život stále pokračuje dále, jenže v jiné formě. Spiritismus je jen zahrávání si s temnými silami a nepoučenými duchy.

Duchové temných sfér jsou také živí?

Ano, ale na opačné úrovni.

Konají též dobro?

Tím, že naplňují vaši zlou karmu. Bez nich byste se nemohli očistit. To, čemu říkáte duchové, jsou jen bytosti z astrálu, které ještě neodložily astrální tělo a nezrodily se do nové formy života (druhá smrt). Potom je to astrální, odložené tělo, takzvaně larva, kterou naplňují lidé svou energií při seancích a oživují jejich vlastnosti dočasně. Proto dostávají odpovědi jen na úrovni toho, čí larvu oživili.

Proč dochází při seancích spiritistů k negativním jevům a obsazení?

Protože těchto nepoučených lidí zneužívají temné síly a nepoučení duchové.

Je pravda, že při styku s duchovním světem ztrácíme energii?

Ne, jen když se napojíte na larvy z astrálu, ty pak rezonují jen za pomoci vaší energie.

Byl vždy takto volný styk pozemšťanů s duchovním světem?

Ne. Většinou to bylo proti zákonu a lidé, kteří o to usilovali, na to obyčejně doplatili. Ale jsou výjimky, kdy Hospodin tento kontakt povoluje. Například když Spasitel plní svůj úkol na Zemi, pak dodáváme informace citlivým lidem, aby pochopili mimořádnou situaci. Do této kategorie spadají i úkoly bytostí, které se reinkarnovaly z vyšších sfér, aby pomáhaly odstranit utrpení a nevědomost. Tyto bytosti jsou pod ochranou světlých sfér, zejména se svými přáteli z domácí planety. Pak jsou vzájemné návštěvy možné. Většinou to probíhá tak, že vyšší bytosti navštěvují nižší sféru. Původní obyvatelé příslušné planety nás nezaregistrují, nebo vnímají naše setkání jako setkání s mimozemšťany a jsou tím značně frustrováni. Tyto pocity budí většinou bytosti z nižších sfér. Bytosti světlých sfér nedělají nic násilím a žádají vždy o povolení ke vstupu, pokud není kontakt už tak přátelský, že byl vstup povolen dopředu a za každé situace. I tak volíme své vstupy podle důležitosti poselství a vhodnosti, abychom nenarušovali soukromí.

Proč jsou někteří psychotronici vyčerpáni po práci s pacienty?

Protože většinou působí vlastní silou a neumějí čerpat další energii. Jejich potenciál je poměrně malý. Ti, kteří automaticky čerpají energii z vesmíru, jsou na tom lépe. Vás se to netýká, protože pro svůj úkol jste obdrželi nesmírnou sílu a jste automaticky posilováni a většinou chráněni, než dojdete pravého poznání. To znamená, že očistu a ochranu děláme zpočátku za vás, abyste získali jistotu o svém úkolu, a postupně vám dodáváme poznání a učíme vás samostatnosti.

Je nás mnoho?

Ano, ale tebe zajímá planeta Země, zde vás tak mnoho není, proto nepočítej s kontakty s ostatními psychotroniky. Způsob vaší práce je jiný a výsledky a moc taková, že byste byli předmětem zbytečné závisti. My pracujeme většinou anonymně. Vždyť si představte, jak byste pozemšťanům vysvětlili způsob vaší práce? Pochopí to jen málo pokročilých, a ty vám právě posíláme, a jaké jim to dělá potíže. Nezapomeňte, že v mnohých případech jste vy tím prvním či druhým impulzem, někdy i rozcestím. To je váš úkol. Vnášet lásku a světlo do temnot žití na této planetě. Pomáhat lidem, aby duchovně pokročili a postavili se na cestu pravdy a lásky, která vede k Otci i Synu i Duchu svatému.

Mír a láska s vámi!

Z knihy Poselství Helena Šebelová

2 replies on “Rozdíl mezi duchy a duchovními bytostmi”

I actually got into this post. I located it to be fascinating and loaded with exclusive points of interest. I like to read material that makes me believe. Thank you for writing this fantastic content. kdcdacedeefd

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.