Kategórie
láska

Terapie Srdcem…

Proč terapie srdcem ?

downloadProtože pokud je naše srdce zavřené, můžeme se jakkoli snažit sami nebo projít tisíce metodami a výsledek bude vždy jen dočasný. Je potřeba otevřít srdce, roztavit ten led, co brání srdci naplno se projevit a naplno dát o sobě vědět, naplno cítit. Naše srdce jsou zavřená díky bolesti, kterou někdy prožila a jako ochranu si vytvořila jakýsi obal, neprostupnou zeď…, aby přežilo. Pokud čtete tyto řádky, jste připravení své srdce a my vám v tom můžeme pomoci. Bez otevřeného srdce nemůžeme odpustit ani sobě, ani nikomu jinému. S otevřeným srdcem můžete všechno a je to přirozené, není tam tlak a boj. Jediné, co je potřeba si uvědomit, jestli chcete prožívat šťastný život naplno nebo si jen myslíte, že chcete nebo potřebujete změnu. Je v tom velký rozdíl. Je potřeba vzít zodpovědnost za svou cestu a nečekat, že zázrak přijde zvenčí. Je potřeba spolupráce. Pokud se rozhodnete pro terapii srdce(m), pojďte s námi naplno do toho. Bude zde energie tří lidí .

Už ve chvíli, kdy se objednáte, probíhá spojení mezi námi a nastavuje se společný proces léčení toho, co vás k nám přivádí. 

Jak terapie probíhá?

Vy se pohodlně posadíte a můžete všechno nebo nic, jak to cítíte…Je výborné mít zavřené oči, lépe se tak vše prožívá, vybavuje z podvědomí…Nemusíte mluvit, nemusíte vůbec nic, ale kdykoli můžete do terapie zasáhnout, pokud budete chtít.

Máme zkušenosti, že se vždy otevře jen to, na co jste připravení. Někdy to může být všechno najednou a někdy stačí vyřešit přes otevřené srdce jeden zásadní problém a je hotovo.

Napojíme se na vás ( podobně jako např. při rodinných konstelacích )a v tu chvíli budeme obě cítit a vnímat přesně to, co vy a díky tomu, že máme srdce otevřené a nebude tedy pracovat hlava, myšlenky, našeptávač, ego, velmi rychle se dostaneme k tomu, kdy a proč se vaše srdce zavřelo a uděláme maximum, aby se zase otevřelo. Necháme pracovat intuici. Budeme cítit všechny vaše pocity na těle a dokud vše nepříjemné nebude vyčištěné, terapie bude probíhat. Většinou za dvě hodiny není co řešit.

Zásady Terapie srdce(m)

Před terapií se pokuste zaměřit na to, který současný problém vás nejvíce tíží na srdci a brání vám prožívat lásku, naplno se projevit a najít sebe sama. V terapii srdcem je pro nás tím nejdůležitějším posláním otevřít vaše srdce naplno, aby mohlo naplno prožívat a dostalo se opět k prožitku bezpodmínečné lásky.

1. Po celou dobu terapie pohodlně sedíte a máte zavřené oči, snažte se, prosím, maximálně naladit na slova, nebo si vizualizovat obrazy, které nacházíme a které v průběhu terapie zpracováváme. Je důležité si odpovědět na otázku: Jsem připraven otevřít tu nejzásadnější bolest a zcela to propustit? Odevzdat se procesu léčení a neočekávat jakýkoliv konkrétní výsledek? Pokud máte jakoukoliv pochybnost můžeme jí hned na začátku zpracovat a odevzdat.

Pamatujte, že nejdůležitější na procesu léčení je naše vzájemná spolupráce a převzetí vlastní zodpovědnosti za tento proces. Zcela se odevzdat procesu léčení znamená neočekávat žádný konkrétní výsledek. Zodpovědností terapeutů je mít proces zcela pod kontrolou a provázet vás co nejrychlejší cestou od bolesti směrem k pochopení. Je to vzájemná souhra všech zúčastněných. Při terapii srdcem sestupujeme hluboko do vašeho srdce, možná vám obrazy a události nejsou povědomé, protože si je již nepamatujete, nicméně budete v tu chvíli jistě vědět, že pocity, které se v obrazech nachází prožíváte celý život a že jsou vaše.

Můžete, ale také nemusíte při terapii cokoliv cítit, pokud máte dojem, že jste od tohoto procesu jakkoliv odděleni, řekněte to. V obrazech se ukazují situace z vašich minulých životů, ze života současného, ale také vaše sny, vaše pochybnosti a vše co odvádí pozornost od vašeho srdce. Pokud jsme v minulém životě, vždy to má hlubokou souvislost s životem současným. Na základě toho dochází k pochopení toho, proč prožíváme naši současnou situaci jako bezvýchodnou a proč se nám to děje.

2. V terapii procházíme třemi základními fázemi. První fází je léčení emocionálního těla, tedy vnitřního dítěte. Jsou zde všechny vaše smutky, bolesti, křivdy, nepřijetí vašeho vnitřního dítěte, které se stále ještě zlobí, je uplakané, vzteklé, nebo jen smutné a něco mu chybí. Současně v druhé fázi nacházíme okamžik, kdy jste začal (a) odmítat lásku a před láskou se uzavírat. Kdy se vaše srdce natolik uzavřelo, že již nebylo schopné milovat naplno a naplno se radovat ze života. Ve třetí fázi se pak zaměřujeme na sebepoznání, na nalezení toho kdo jsem a proč tu jsem, co je mým posláním.

3. Výsledkem pročištění těchto fází je úplné otevření srdce. Aby byl proces sebeléčení v srdci úplný je nutné plně pochopit příčinu a důsledek vaší bolesti. Dokud nepochopím, nemohu ukončit proces učení a musím si tuto bolest neustále v životě připomínat. Jestliže již znám bolestnou situaci, která mě po celý život ovlivňovala, vím již co mám chápat (to vám osvětlí terapeut), pak mohu proces učení zdárně ukončit. Jsem zbaven velké zátěže na srdci a jsem ve stavu klidu a vnitřního míru sám se sebou.

4. Všechna očekávání ale také otázky a myšlenky po ukončení terapie jsou spíše na překážku. Pokud pochopím a otevřu své srdce, neznamená to, že nemám i nadále velmi aktivní mysl, která mě stále pokouší a odvádí pozornost od vnitřního klidu a míru. Mám také nadále aktivní emoce, které se mohou zintenzivnit a můžete je prožívat velice silně. Pokud vše odevzdáte jako přirozené, neboť vaše srdce konečně naplno cítí a vnímá a chce také naplno prožívat, pak víte, že vše je jen postupný proces, kterým se čistí vaše duše od dlouhodobé ignorace, kdy jste byli naplno ve své hlavě (ve své mysli) a kdy jste se naplno řídili jen tím, co ve vás chtělo vaše nedomazlené dítě. Vše se postupně usadí. Odevzdejte především to, co jste od terapie nečekali, tak přichází skutečné sebeléčení.

5. Terapie přináší otevření srdce a zpracování traumatické situace, která vedla k jeho zablokování. Dochází k pochopení a většímu propojení se sebou samým. Neslibujeme ani šťastný život, ani zázraky na počkání. Mysl i emoce se neustále mění, pokud jsem v situaci, kdy silně pracuje má hlava, nebo mé emoce, musím se vědomě rozhodnout čemu budu věřit. Pokud srdci a vnitřnímu pocitu, že je všechno v pořádku a že je vše jak to má být, nebo tomu co si o životě, o sobě a o druhých myslím (k tomu doporučuji přečíst si např. knihu Hlas poznání od Dona Miguela Ruize). Léčení je postupný proces, kdy si uvědomujeme, že stále více žijeme ve svém srdci a kdy se přestáváme řídit svými myšlenkami a emocemi. Dokud se to nenaučíme, jsou stále s námi a jsou v popředí. Výsledkem naší terapie je probuzení srdce a toho, že se do popředí dostává pocit bezpodmínečnosti, klidu a vaše srdce se všemi vnitřními pocity a intuicí. Jak s tímto darem dál naložíte je na vaší svobodné volbě.

* Zůstaň vždy ve světle svého srdce, dokud jeho ozařující paprsky nezaplaví také tvou mysl.

Jak se co nejlépe ukotvit v srdci po terapii:

1. jdou-li na nás strachy, obavy, máme-li v sobě tisíc myšlenek, které nám říkají že nejsme dost dobří, že nebudeme mít dost peněz, že to nezvládneme, že uděláme chyby, že nejsme dost chytří, možná i to, že jsme hlupáci …. stačí si uvědomit, že v tu chvíli jsme ve svém egu, tedy ve své hlavě. Nejsme rozhodně v srdci a nemá to nic společného s naším pravým já, s tím kdo ve skutečnosti jsme, ani s naším krásným, otevřeným a čistým srdcem ani se skutečnou pravdou.

2. jdou-li na vás stavy bezmoci, nálady, smutky, vztek, lítosti, které nám říkají, že nás nemají rádi, že nás nikdo nemiluje, že nikomu za nic nestojíme, nebo máme-li v sobě křivdu, že nás nechápou, že nám křivdí…. stačí si uvědomit, že v tu chvíli jsme v emocích, tam kde je ještě nespokojené dítě, které se ještě nedomazlilo, nepomilovalo a kterému nikdo nedal bezpodmínečnou lásku. Tehdy rozhodně nejsme v srdci, ani není pravdou, že nás nikdo nemiluje, nemá to nic společného s námi, ani s naším krásným, otevřeným a čistým srdcem.

Pokud jste v obou zmíněných stavech, pokuste se hned ztišit své myšlení, třeba tím, že si vytvoříte imaginární koš, kam tyto myšlenky a emoce odhodíte, nebo se zaposloucháte do nádherné hudby, která vás zcela pohltí a odvede od vašich myšlenek, nebo třeba tak, že si začnete opakovat: vše je tak jak to má být, vše je v pořádku….vše co nyní prožívám je iluze, není to o mě…. všechno odevzdávám, nebo jakoukoliv pozitivní afirmaci, u které se předtím vědomě rozhodnete, že vás do stavu bez myšlenek dostane hned teď. Pokud si zadám a vědomě se rozhodnu, že mě tato věta ukotví do srdce tady a teď, dostanu se do stavu bez myšlenek bez větší námahy. Stejně jako existuje fyzické ukotvení, kdy si řeknu, že udělám určitý fyzický postoj a ten mě uzemní, funguje to i u myšlenek. Odevzdávejte vše tak dlouho, dokud nedojdete k tichu, kde nejsou myšlenky a žádná emoce. Udělejte to jakýmkoliv způsobem, odstřihněte se od myšlení i emocí, zahoďte to.

Nebo můžete použít metodu tří nádechů: Echart Tolle říká, že abyste se dostali do přítomnosti a oprostili se od žvatlající mysli, stačí jeden vědomý nádech. Funguje to. Když se chci dostat do klidu, plně se zakotvit v sobě a propojit se svým úkolem (se svou cestou, se svou duší) používám inspiraci učením A.Saint Germaina od Marušky (sacredheart.cz) tři VĚDOMÉ nádechy:

1. nádech: Jsem to, co jsem

tímto nádechem se oprošťuji od svých rolí, jména, jakékoli charakteristiky, přestávám být vším (ženou, matkou, dcerou, manželkou, kolegyní, terapeutkou…) Jsem už jen sama sebou-svým nejhlubším JÁ. Opakuji tak dlouho dokud necítím klid a vím že to tak skutečně je.

2.nádech: V mém životě je všechno tak, jak to má být/ V mém tvoření je všechno krásné.

Tím říkám, že vše co jsem kdy stvořila a tvořím, situace se kterými se setkávám i s lidmi, mají svůj smysl a jsou zde pro mé nejvyšší dobro. Že je v mém životě naprosto vše v pořádku. Mizí veškerá dramata, všechno co mě tížilo, rozčilovalo. Opakováním této afirmace se dostanu do bodu, kdy mi důstane pocit naprosté dokonalosti. Odevzdávám život takový jaký je. Se vší tou iluzorní bolestí. Dostávám se do nadhledu. Miluju sebe sama (protože už mám otevřené srdce, tak mi to jde snadno) a vše kolem. Pokud mám nějaké pochybnosti odevzdám je plně také.

3.nádech: Tady jsem a svítím

tím se hlásím ke svému poslání, úkolu, k tomu kam směřuje bytostně moje duše, tím se vnitřně napřímím, vím, že nemusím s ničím a nikým bojovat a přesto jdu hrdě a vzpřímeně životem, že vše odevzdávám takové jaké to je a vše zvládnu.

Jsme i nadále v procesu léčení s Vámi. S láskou vaše terapeutky srdce(m) Táňa a Veronika

Zkušenosti klientů :

( klientka B. Malta) – terapie srdce(m) na dálku

Po delším uvažování jsem se rozhodla využít služeb Veroniky a Táni. Zkoušela jsem najít pomoc jinde, ale protože žiju v zahraničí, vždycky jsem došla k tomu, že pomoc najdu jen na konci svojí ruky. Jednoho dne mne to přestalo bavit a vzbouřila jsem se sama proti sobě, napsala Veronice a požádala o terapii. Jakmile jsme se domluvily na termínu, začaly reagovat moje dvě děti. Byly najednou nemocné, s horečkou, bolestmi hlavy, totální únavou. A já se těšila, jaká ta terapie bude. Přišel očekávaný den a protože Veronika s Táňou musely působit na dálku, byla jsem zvědavá, zda vůbec nějak poznám, že pracují. Poznala jsem a velmi jasně! Najednou jsem měla pocit, že mi někdo vypnul vzpomínky. Nebyla jsem schopna vůbec nijak přemýšlet, natož si na něco vzpomenout. Snažila jsem se v době té terapie uvařit aspoň polévku, protože to bylo zrovna kolem času oběda. A soustředit se na krájení mrkve byl nadlidský výkon 🙂 Po skončení terapie jsem si musela asi na hodinu lehnout, tvrdě jsem usnula. Potom jsem se těšila na shrnutí, které Veronika slíbila poslat mailem.

Při čtení mailu jsem si byla jistá, že terapie byla opravdu o mně. Všechny pocity seděly a víceméně jsem i skrze svůj život sama došla k podobným pocitovým scénám, které se při terapii ukázaly, ale nikdy jsem sama nebyla schopna proniknout tak hluboko. V terapii se ukázalo několik minulých životů, které souvisejí s mým současným životem. Bylo to velmi zajímavé čtení. Docházelo mi ještě spoustu dalších věcí a pocitů, které jsem kdy cítila a bez kontextu nedávaly smysl, teď najednou smysl začaly dávat.

Bezprostředně po terapii jsem se cítila unavená a stále přetrvával pocit vypnutých vzpomínek. Když jsem se snažila na něco soustředit a zapojit normální racionální myšlení, rozbolela mne hlava, která mne bolela ještě i další den. Asi dva dny jsem měla naprostou nechuť dělat cokoliv jiného, než ležet na pohovce. Jeden den mne bolela střeva. Děti byly stále unavené (terapie se týkala v podstatě celé rodiny) a dostaly silný kašel. Moje maminka i sestra (kterých se týkala rodinná ženská karma) také pociťovaly účinky terapie. Normální schopnost přemýšlení se mi vrátila až po třech dnech.
A nakonec jsem potřebovala dočistit ještě jednu záležitost, která s terapií také souvisela, ale přímo se neukázala. Po tomto dočištění mám konečně pocit, že uvnitř mne sídlí moje vlastní síla, že se můžu dokonale milovat a že jsem úplně v pořádku taková, jaká jsem. Pro mne dnešním dnem skončila “nadvláda mužů nad mým životem”.
Díky Veroniko a Táňo!
———————————————————————————————-

Martina :

Jsem unešená z tý terapie. Absolutně nechápu jak je možný se na někoho takhle napojit. Pořád nechápu, že bych něco takové zvládla taky.
Všechno to tak krásně do sebe zapadá, až je to neuvěřitelný.
———————————————————————————————-

Hanka :

Milá Táničko,
včera jsem u Tebe a Verunky byla na terapii a ještě jednou
Ti moc děkuji. Ještě mi to dojíždí a čistí se, některé emoce prožívám
silněji, zároveň se však cítím klidnější.
———————————————————————————————-

Petra :

Ahoj Verunko, moc děkuji tobě i Táničce za nový život. Je mi naprosto báječně a ještě jsem se necítila tak krásně, protože jsem do teď žila, protože jsem tu byla. Teď jsem tu, protože chci žít. Hlavně jsem si uvědomila, že je to obrovský dar, který už mi nikdo nedá. Po vytažení dýky ze srdce jsem měla očistu těla jak se patří..celé odpoledne jsem prozývala, prospala, mlčela a když jsem přijela domů tak jsem zvracela ukrutným způsobem. Pak se ještě přidal průjem! Po dvou dnech jsem dostala strašnou rýmu a do neděle jsem zlikvidovala čtyři krabice kapesníků
Přes to všechno se mi volně dýchalo. Řekla jsem vše manželovi a neměl nic proti tomu kdybych ho k tobě také přivedla..ještě mu nechám čas na přípravu  myslím si, že jaro je u něho ideální období na nové věci  Jsou věci, které se nadají vyjádřit slovy a mé velké Díky pro vás je stejně malé oproti tomu jak moc pro mě s Táničkou znamenáte. Jste Božské bytosti..posílám vám kus mé lásky, protože si ji zasloužíte. Miluji vás osůbky…a ještě jednou moc Děkuji za nový život a zdravé srdce. PS: ani blbec mě nerozhodí…má právo na to být blbec

———————————————————————————————-

Tomáš :

Ahoj Veru a Táni,

Ze srdce vám děkuji za pomoc, je skvělý, co všechno je v tom vidět a jak se mě to dotýká, když to čtu,

A navíc – jak spolu komunikujeme, člověk pořád objevuje další věci… Když píšeš „na zbytku pracuj“ , okamžitě mě napadne „sám? nevím jak, potřebuji pomoct, potřebuji poradit..“

Oproti dříve mám ale obrovskou chuť na to sám přijít a prostě to zvládnout. Pokecám si o tom sám se sebou a na něco určitě přijdu.

Těším se na vše, co mě čeká, je to krásný pocit

Jste naprosto úžasné bytosti!! S láskou vás alespoň na dálku objímám.. Asi to nevydržim a pro to objetí si zajedu

Mějte se moc krásně..

———————————————————————————————-

Jana :

Tani ahoj! tak teď nevím jestli je to zázrak nebo omyl, ale dostali jsme dnes meil od banky, že na základě posledního odhadu můžeme čerpat 210tis 😮

———————————————————————————————–

Karel :

Veru, něco se změnilo:-) Všechno. Díky.

———————————————————————————————–

Lenka ( terapie na dálku ) :

Děkuji,venku jsem na Tebe a Táňu myslela, na vše co jsi napsala. Všechno je to pravda pravdoucí 🙂 Vše je shozeno, vše je na světle, už není cesty zpět do tmy,kráčím do světla – svým tempem ale kráčím, se srdcem které září a mé tělo ho vítá.
Děkuji Vám oběma,ještě jednou.

————————————————————————————————

Pro všechny, co mají pocit, že se život nelepší a po terapii se cítí ještě hůř :
Vytáhla jsem si dnes na to téma odpověď díky runě…Runa Uruz :
Je to konec a nový začátek, značí, že život, který jste dosud žili, již odrostl své původní podobě. Ta musí zemřít, aby tak mohl vzejít nový život, v nové podobě.
Pozitivní růst a změna mohou znamenat i sestup do temnoty, jakožto části cyklu věčné obnovy.
Stejně jako v přírodě, skládá se tento pohyb z pěti fází : smrti, rozkladu, oplodnění, těhotenství a znovuzrození.
Události, které se nyní dějí, vás mohou podnítit k tomu, abyste podstoupili smrt uvnitř sebe samých. A protože se vnitřní změna nedá vynutit-vždy máme možnost odolat – pamatujte si, že tato nová podoba, nový život, je vždy lepší, než ty předchozí.
Připravte se proto na příležitost přestrojenou za prohru. Může znamenat ztrátu někoho nebo něčeho, k čemu máte silné emocionální pouto a skrze co žijete část svého života, část, kterou je třeba obnovit, abyste ji mohli prožít za sebe. Toto pouto se určitým způsobem trhá, vztahy se výrazně mění, je zakoušena smrt. Hledejte v popelu a objevíte nový úhel pohledu a novou sílu. Runa Uruz vám připomíná, že vaše duše i celý vesmír podporzjí nový růst.

Moji milí, mějme respekt k tempu a důvěřujme vyššímu záměru, proč se věci dějí tak, jak se dějí. S láskou Táňa

————————————————

Není důležité něco změnit, ale otevřít se. Jedině skrze otevření můžeš jít cestou vyššího záměru, neboť nasloucháš tomu, co chce tvá duše. Zatímco hlava chce vyhrávat a změnit život. Srdce chce prožívat, aby se mohlo den co den, v každém okamžiku, potkávat se svým vyšším já a s vyšším záměrem. Co je to vyšší záměr? Vyšší záměr je vlastní úmluva duše, která se rozhodla vytvářet si v životě takové situace a vztahy, aby se stala vědomou a probuzenou sama v sobě. Pokud odmítáte to, co se ve vašem životě děje, znamená to, že nejste spokojeni s tím, co jste si sami vytvořili. Hlava říká, že to, co prožíváte je špatné a tak se odmítáte ztotožnit s vyšším záměrem vaší duše, se záměrem zdroje. Neexistuje nic, co by v životě šlo proti vám, co existuje je to, že jdete proti sobě, proti životu. Tím, že popíráte své vlastní tvoření, popíráte sami sebe. Čím delší je vaše popírání a snaha o přetváření života hlavou, tím delší je cesta k vytvoření harmonie s vaší duší. Problém není v tom čemu věříte, ale v tom, že tomu věříte víc než sami sobě.

V terapii srdcem není naším cílem změnit váš život, odstranit vaše přesvědčení a nahromaděné myšlenky. Největším darem, který si vzájemně předáváme, je otevření přístupu k intuici, k přirozenosti, která plyne po proudu vaší duše a nejde proti vám. Nesoulad v životě je nesouladem duše s vnitřním nastavením-s vyšším záměrem. Pokud otevřeme srdce, už nikdy nemůžeme jít proti sobě. Je to nemožné, protože jakmile se o to pokusíme, pocítíme silné STOP, které vás zastaví ať už ve formě bolesti, která se projeví na těle, nebo silného záblesku vědomí, které vysloví jasné NE-tudy to nepůjde. Jedině otevřené srdce (duše) vám pomáhá k životu, který nejde proti vám, tedy k životu, který je v souladu s vaší nejkrásnější představou o sobě. S takovou otevřeností můžeme nastolit změny hluboké a stálé, neboť souladem s vnitřním nastavením (vyšším záměrem) dojde k souladu se životem na vnější úrovni. Ve snaze o změnu toho, co žiju tady a teď a lpění na změně, jde o změny dočasné, neboť chtění nevychází jen z nevědomí a nepochopení vyššího záměru, ale z vaší hlavy.

Mylnou představou je myšlenka, že vyšší záměr je imaginární bělovousý děd, který určuje můj život a zodpovídá za něj. Ve skutečnosti je vyšší záměr jen to, co si vytvoří má duše v životním plánu v době před naším narozením. Jsem to tedy jen JÁ kdo může převzít zodpovědnost za své tvoření a jsem to jen JÁ kdo vytváří den co den příležitosti, vztahy a aktivitu vedoucí k životu v harmonii se sebou. Někdy jen trpělivě vyčkávám, abych se zrychlila. Někdy se zrychluji, abych se zpomalila. S otevřeným srdcem vím přesně co mám dělat i nedělat.

Svobodná volba a osud existují současně. V každé zdánlivě bezvýchodné a těžké situaci, kterou jste si však předem zvolili jako výukovou, se můžete rozhodnout, zda se uzavřete a zahořknete, nebo zda se otevřete a budete dávat a přijímat lásku. Všude a v každé situaci se najde něco, nebo někdo, koho vaše otevřenost a láska pozvedne a kdo vám otevřenost a lásku opětuje. Utrpení vzniká v hlavě, pokud jste otevření a jdete cestou vyšší úmluvy se svou duší, nemůžete nikdy trpět. Můžete projít bolestí, která vás promění a vycvičí v různorodých podobách života. Pokud ji pozvete, necháte projít a zase odevzdáte, pak ve vás nezůstane hořkost, ale poznání. Není důležité pochopit, důležité je prožít, milovat a rozpomenout se. Srdce (duše) si vždy vybere prožitek, hlava si vybere cestu, kde je nejvyšší pravděpodobnost výhry. Veru​

Terapie srdcem vznikla v roce 2012 ve spolupráci Táni Viškové a Veroniky Matějkové. V současné době je TERAPIE SRDCEM prováděna ve spolupráci Táňa Višková a Markéta Dvořáková, za kohokoli, kdo užívá tohoto názvu ke svým terapiím neneseme zodpovědnost. Terapie srdcem nemá žádné hranice, je intuitivní a improvizovaná, vychází z naší otevřenosti, lásky a jedinečnosti duše, nedá se napodobit, protože je to přímá cesta ke zdroji a moudrosti, kterou má každý z nás v sobě.    

Děkujeme za asistenci:

Lence Vláškové, která úžasným způsobem pracuje s energií a intuitivním tarotem www.tarot-a-shamballa.cz

Janě Ehrenbergerové, která naslouchá svému tělu, rozumí jeho potřebám a pracuje s přítomným okamžikem, je vynikající fotografkou.  Katce Tothové, která nám pomáhá s organizací akcí, abychom mohli být pro vás výbornými terapeuty a nemuseli řešit organizační záležitosti.

Zdroj: Terapie srdcem.com

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.