Kategórie
Anjeli

Sféry štvrtej dimenzie…

  Čtvrtá Dimenze

 OLYMPUS DIGITAL CAMERAČtvrtá Dimenze nás odděluje od Nebe. Je to zrcadlo všeho, co zde na zemi bylo stvořeno, řečeno a vykonáno. Tato Dimenze žije svým vlastním životem a vše, co se v ní ocitá, má velkou spojitost s lidskými bytostmi zde na Zemi.

Tato Dimenze se skládá z vrstev, které se neprolínají. Každá vrstva má odlišné energetické vibrace a hodnoty, a podle toho v ní žijí entity, či bytosti, rezonující s těmito vibracemi.

 Nejnižší vrstva, ta která nás přímo ovládá, je vrstva myšlenkových forem. Tyto formy jsou stvořeny našimi myšlenkami, slovy a představami. Tyto formy, námi vytvořené, ke své existenci potřebují lidskou energii a proto jsou s námi úzce spjaté. Působí na nás vyvolávají v nás emoce, pocity nálady, a z nich se živí. Když jsou dostatečně, zralé, líhnou se z nich Larvy, různých forem a síly. I tyto Larvy jsou závislé na nás. Je to silně nahuštěná vrstva, kterou se hodně těžko prochází. Tato vrstva nám způsobuje psychické potíže a deprese.

Druhou vrstvu tvoří veškeré otisky dějů, které člověk vytvořil, ať už jsou to filmy a nebo knihy, příběhy atd. Tato vrstva je těžká a hustá a proto tyto děje jsou velice negativní, včetně bytostí , které k těmto dějům patří. Jsou to horory, různé počítačové hry, otisky vražd a násilí. I tato vrstva má na nás neblahý vliv a působí na naši psychiku, dostáváme se do ní většinou skrze sny.

Další vrstvu tvoří energie Duší. Je to místo, kterému já říkám předpeklí, protože sem se dostávají Duše s těžkou Karmou, a Duše, které při různých nehodách vylétly z těla a neví co se s nimi děje. Může to být vražda, autonehoda, sebevražda atd. v této vrstvě dostává Duše možnost ohodnotit a pochopit svůj život a směr ke kterému jí to táhne, tedy k Bohu nebo k Peklu. Z této vrstvy může Duše spadnout do druhé a vyřizovat si astrální účty, nebo se dostat do otisku své sebevraždy a stále dokola jí opakovat.

 Ve třetí vrstvě jsou uvízlé Duše, které zůstaly i po smrti závislé na hmotě a svých majetcích, tyto duše se nám mohou zjevovat, vytvářet v nás jakoukoli závislost, (alkohol, kouření, jídlo, drogy) mohou žádat o pomoc, ale také se mohou mstít. Využijí každou příležitost navázání kontaktu s lidmi a pak je těžké se jich zbavit.

 Další vrstva je pro Bytosti a Duše, kteří se obrací k Bohu a žádají o odpuštění. Tato vrstva je prosvětlená a je silně naplněná astrálním životem. Navázání kontaktu s touto vrstvou je již složité, protože tyto Bytosti jsou již tváří obráceny k Bohu a Ke světlu Krista. Zde se očišťují pochopením svého života, a hodnotí s astrálními učiteli prožitý život. Čím více se dostávají do pochopení Lásky, tím více jsou jim odsávány vzpomínky, a Ony stoupají do vyšších světelných vrstev Astrálu, kde se setkávají se svými blízkými. Při tomto setkání přichází procitnutí božského vědomí a Duše je zbavena veškeré životní zátěže, je naprosto čistá a jde do další vrstvy, kde se zapojuje do aktivního láskyplného života s ostatními Dušemi.

Nad touto vrstvou je další, kde jsou Duše, které prošli osvícením zde na Zemi, a aniž by se zastavovali ve spodních vrstvách vystoupili přímo sem. Zde se mohou rozhodnout zda vstoupí do andělské Dimenze, tedy Páté a nebo se znovu vrátí na Zem, do života. Mezi touto astrální vrstvou a pátou Dimenzí je jen tenká hranice. Zde se nacházejí astrální láskyplní Andělé, vytvořené Láskou lidí, tyto Andělé nám pomáhají a mohou člověka i uzdravit. Jsou s námi spojení, ale není jednoduché s nimi komunikovat, protože jsou vibračně vysoko a od nás tím vzdálené. Mohou však přinášet vzkazy od Andělů nebes ze spodní vrstvy páté Dimenze.

 Čtvrtá dimenze je velice rozmanitá, je to místo stvořené lidskou myslí, od těch nešpinavějších myšlenek až po ty honosné plné Lásky.

 Když se člověk chová nějakým způsobem, vždy na něho působí ta vrstva, se kterou rezonuje. Tedy pokud někdo má negativní myšlenky plné pochybností, dostane se tak nejvýše do druhé a  třetí vrstvy, která ho spíše vysává a zneužívá. Člověk je těmito vrstvami silně manipulován a ovládán, i když si to nechce přiznat, je to bohužel tak. Tak že všichni, kteří jsou ovládáni svým egem, jsou vlastně ovládáni třemi vrstvami Astrálu. A mohou to být lidi vzdělaní, mohou to být samozvaní léčitelé, mohou to být kartáři, jsou to všichni, kteří manipulují s lidským podvědomím a psychikou.

 Jen ten, který vyzařuje pokoru a porozumění, který si nedělá nároky, který se nepotřebuje prezentovat a pomáhá v tichu tak, že o něm skoro nikdo neví, jen ten se dostane to kontaktu s Astrálními Anděly Lásky.

 V současnosti, kdy se každý snaží na sebe upozornit svými schopnostmi, v jakémkoli směru, je napojen na nízké úrovně a nepomáhá, svým egem dostává druhého člověka do svých vibrací a tím mu nedovolí dostat se výše. Čím více je přesvědčen o svých hodnotách a čím více si je jistí, tím více přízemní energie stahuje.

 Proto je zapotřebí si hodně rozmyslet komu se svěříte a komu chcete důvěřovat. Pokud potřebujete pomoci, vězte že není žádný zázračný léčitel, který by mávl proutkem z změnil vám život. Vše je jen a jen ve vašich rukách.

 Chtěla bych podotknout, že jsou mezi námi lidé, kteří jsou velice skromní a pokorní a jejich síla energie je tak vysoká, že jsou schopni uzdravit nejen vaše tělo ale i mysl. Těchto lidí je po celém světě hodně málo, ale jsou. Nejsou to ŠAMANI, i ti jsou napojeni na nejnižší astrální vrstvy, ale jsou to lidé, kteří mají dar Od Boha, dar s velkým „D“. Ostatní jsou jen a jen samozvanci, kteří absolvovali nějaké kurzy a myslí si, že spasí Svět. Dostanou certifikát a jsou hrdinové. Sama jsem byla svědkem, že si mnoho těchto léčitelů vytvořilo certifikáty sami a ani žádný kurz neabsolvovali, jen si to načetli v knihách. Setkala jsem se s nimi osobně například v Jablonci a jiných městech, smutné bylo to, že se tím sami  chlubili, A takových samozvanců je nespočet.

 Pokusila jsem se trochu přiblížit děje ve čtvrté Dimenzi. Samozřejmě, že vrstev je mnohem více, ale nelze zde všechny rozepisovat. Čtvrtá Dimenze je obsahově velice rozmanitá a bohatá. Ve velkém měřítku má na člověka neblahý vliv, vidíme to okolo sebe jak jsou lidé lapeni a jak jednají.  To už zhodnoťte sami.

Zdroj:  Saira stránky .cz

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.