Kategórie
veštenie

Karta Osudový a Duchovný partner

Zdenka Blechová vytvorila sadu kariet Egyptský tarot lásky ,ktorý ukazuje náš postoj vo vzťahu, ako zmeniť pohľad na vzťah a nad čím sa treba zamyslieť, aby vzťah mohol fungovať.  V kartách vychádzala zo svojich skúsenosti, ktoré počas života získala. Vo veľa veciach sa s ňou stotožnujem a cítim, že tomu tak naozaj aj je, aby človek ziskal kontrolu nad sebou samým , vieru v seba, vo svoje rozhodnutia, istotu života a dokázal kráčať životom sám bez toho ,aby sa musel na niekoho spoliehať. Našiel v sebe svoju duálnu časť a stal sa tak celistvou bytosťou, ktorá už môže stretnúť rovnako vyrovnanú bytosť a žiť s duchovným partnerom v láske.

XXIII. Osudový partner

23_osudovypartnerS tímto partnerem jsi prožila mnoho životů a stále ho hledala. Ale ty jsi ve skutečnosti nehledala jeho, ale své srdce, které jsi s ním ztratila a on se snažil ti ho ve více životech vrátit. Ale učení je náročné a ty jsi ještě nepochopila, a proto je tu zas, abys už konečně prozřela. Tvého partnera už nebaví ti dávat stále životní lekce, je už unavený z tvého učení. Už by si rád oddychnul, kdybys pochopila. Jakmile pochopíš, stane se zázrak a ty budeš opět žena s velkým“ Ž“ a budeš mít opět srdce na správném místě. Dokud srdce nezískáš zpět, bude tě muset partner stále vyhledávat a nutit ke změnám. On totiž přišel vyvážit tvůj cit a rozum. Buď jednáš příliš rozumově a ztrácíš svoji ženu, nebo příliš citově a ztrácíš svého muže. Je třeba mít správný postoj ke všem lidem okolo sebe a neupřednostňovat jen někoho. Přišel tě naučit skutečné lásce a ta nespočívá v citech k jednomu člověku, ale v nalezení citu k sobě, a tím lásce ke všem. Jakmile najdeš své zraněné srdce, budeš schopná žít vztahy jinak než dosud. Už to nebude o spoutání, sexu, vlastnictví, materiálních hodnotách, ale bude to o porozumění a lásce. Osudový partner si tě přitáhl zjevem a povrchem své osobnosti, protože i ty jsi ještě povrchní. Sex je s ním moc hezký, ale to je vše. Stále se ti bude více zdát, že ti nerozumí, ale je to tím, že chce, abys už konečně porozuměla sobě. Může se stát, že jeho tlak na tebe se bude zesilovat, že se ho začneš i bát, ale je to jen proto, abys zesílila a konečně se dokázala rozhodnout svým srdcem. Jakmile splní svoji roli učitele, odejde. Přišel ti jen vrátit srdce a připravit tě pro duchovní vztah.

Otázky k pochopení:
Co mě na něm přitahuje a co mi na něm vadí?
Co je pro mě důležitější porozumění, nebo sex?
Čím mně imponuje? Co to je, co já nemám?
Čím mě poutá k sobě?

Mantra

Mé srdce už cítí, tudíž už nepotřebuje učení, už jsem si blíž.Pouštím svého osudového partnera ze svého života, abych se mohla připravit na vztahy ze srdce.

XXIV. Duchovní partner

24_duchovnipartnerPřišel ti do života partner, který už ví, co chce a už tě nepotřebuje opíjet slovy lásky. On tě totiž skutečně miluje, a když miluje, cítí a nepotřebuje to rozumově dokazovat. Možná se ti zdá, že s ním máš málo romantiky, že je to vztah o sourozencích a kamarádství. Ale o to větší hodnotu tento vztah může mít, protože už není poután sexem, porozuměním a nalháváním. Jde o čistý vztah, plný lásky a něhy a je třeba k němu zachovávat úctu. Pokud ještě nejsi spokojená sama se sebou a hledáš něco více, ještě nejsi dokonale spojená se svojí duší, můžeš o tento vztah přijít. Tento vztah ti totiž přišel uzdravit duši, aby se mohla propojit jak s partnerem, tak s celým Vesmírem. Buď jsi už natolik moudrá a pochopila jsi, že toto je cíl a konec tvé cesty v partnerství a ten klid a lásku, po které jsi léta toužila, teď konečně můžeš žít, nebo stále toužíš po dobrodružství a zase se můžeš vrátit zpátky na počátek všech tvých vztahů tím, že přijde někdo jiný, kdo se ti bude snažit zalíbit, a podlehneš svodům. Opět ztratíš své srdce a zase se budeš muset podrobovat zkouškám, abys nalezla své srdce a následně svoji duši. Takže nyní záleží jen na tvém rozhodnutí, co chceš žít, zda ještě živelnost, radost, romantickou lásku, sex a vlastnictví, ale v tomto případě tě tento partner nebude naplňovat. Pokud už nic nehledáš, protože víš, že vše je pomíjivé a vše se odehrává stále stejně, tudíž jsi pochopila hru partnerských vztahů, může tě tento partner přinést do života „klid a mír v duši.“ Zde tvoje cesta po Zemi končí a následuje láska vesmírná, která se odehrává všude ve Vesmíru a ve všem. Už pro tebe není důležitá láska pozemská, protože ty už umíš cítit a city jsi spojená stále se vším. Už tě nenaplňuje vzhled člověka, ale cítíš nitro každé bytosti. Proto tě už nemůže připoutat lež, nečistota, sex, ale poutá tě Světlo, které stále více nacházíš ve všem okolo sebe. Tvůj duchovní partner tě následuje a jste si stále blíž a zároveň blíž u bran Vesmíru. Andělé jsou s vámi a provázejí vás všude. Jste pod ochranou Vesmíru.

Otázky k pochopení:
Co hledám v partnerství?
Co mi tento vztah dává a co mi bere?
Toužím po klidu, nebo po dobrodružství?
Myslím si, že ještě může přijít někdo lepší?
Proč?

Mantra

Jsem si jistá, že najdu vztah, který hledám a stále více rozumím tomu, co hledám. Už vím, že vše je o mně a ne o partnerovi, a tak hledám v sobě, abych si mohla být stále blíž.

Egyptský tarot lásky

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.