Kategórie
cesta k sebe

Len vnímaj….

vnimanieMěj oči stále otevřené. Spatřuj ve všem Mou ruku a vzdávej věčné díky. Nebudeš-li dostatečně bdělý, můžeš zmeškat mnohé z toho, co máš na dosah ruky nebo přímo v sobě. Je hodně těch, kteří jdou životem slepí k divům, jež je obklopují, slepí k zázrakům přírody, a tak míjejí i zázrak života. Budeš-li vnímat krásu, harmonii, klid a jas ve všedních věcech kolem sebe, zjistíš, že tvé vědomí se rozšiřuje, až se nakonec celý svět stává říší divů, kterou procházíš jako dítě s očima užasle upřenýma ke všemu, co se děje. Budeš očekávat ty nejskvělejší události, a tak napomůžeš jejich uskutečnění. V tvém životě nebude jediný hluchý okamžik. Nic nebudeš hrát jako samozřejmost, ale za vše budeš děkovat. Vděčnost otevírá dokořán dveře dalším a dalším zázrakům v tvém životě, proto nikdy nezapomeň děkovat. E. Caddyová

9 replies on “Len vnímaj….”

Presne tak, preto som rada, že je takých ľudí viacej. …Rozhodnutie je na každom…niekomu stačí len ukázať iný uhoľ pohľadu, niekoho nasmerovať a niekto až klesne na dno pochopí…každý to má inak.

Páči sa mi

Toto si nemyslím, že je cesta..skorej ovplyvnenie a osobne som sa nechala ovplyvniť viacerými ľuďmi, že som išla ich cestou, nie tou svojou, ale prinieslo mi to poznanie a to je dôležitejšie, pochopiť, čo nám veci prinášajú.

Niekto sa môže inšpirovať knihou, niekto len tým, že človeka podporí a pozdvihne mu sebavedomie…verzii je veľa…dôležité je si uvedomiť..ako chceme žiť, aké hodnoty v živote mať a aby sme mali na čo spomínať, čo poteší pri srdci.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.