Kategórie
cesta k sebe

Zjednodušte si cestu: „Až“ je iluze

krokAž navštívíte všechny kurzy a školení,až projedete všechny země světa,až vystřídáte všechny guru a tzv. mistry světa,až projdete mnoha vztahy, kde hledáte lásku,až zažijete mnoho zklamání z vašich očekávání,až zkusíte všechny metody a techniky, jak správně žít,až utratíte všechny peníze za to, po čem toužíte,až oslavíte všechna svá výročí, svátky a narozeniny svých přátel,až si splníte přání, o kterých sníte, pak zjistíte, že to vše byla jen dobře zkonstruovaná hra pro vaši mysl.

Pak zjistíte, že jediné štěstí, které nepomíjí, je být v souladu s jednotou. Pak zjistíte, že to, co jste hledali, je dobrý pocit, který vám vnější věci, okolnosti a vztahy nemohou trvale dát.

Pak se konečně zastavíte, skončíte vaše hledání a vrátíte se „domů“. Vrátíte se sami k sobě a budete sami sebou. Budete vše dělat tak, jak to cítíte v danou chvíli. Nebudete závislí na ostatních a jejich náladách. Budete se radovat i z neúspěchu. Budete se milovat za vše, co prožíváte, a tato vaše láska změní celý váš dosavadní svět.

A až vás potkám, budete se usmívat a já budu vědět, že jste „tam“.

Autor: Ing. Karel Spilko

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.