Pozerať sa očami lásky…

sebelaskaNejlepší způsob, jak dosáhnout lásky a úspěchu ve svém životě, je všemu žehnat a vzdávat díky za každý pokrok, který tě na tvé cestě potká jako dar ode Mne. Jakmile se naučíš žehnat a vzdávat za vše díky, uvedeš vlastně v život jeden z nejmocnějších zákonů úspěšnosti a hojnosti, protože s láskou a vděčností přichází.

Viděl jsi již určitě dítě rozvíjející se a vyrůstající do krásy a moudrosti. Bylo-li zahrnováno láskou a požehnáním. Viděl jsi rostliny, květy a zvířata odpovídající na lásku a citlivé zacházení. Cítil jsi podobnou odezvu, když jsi sám byl zahrnován láskou a chválou. Nyní jdi a čiň totéž s každým, s kým se setkáš.

Uvidíš, že čím více takto budeš činit, tím snáze budeš moci otevřít své srdce, až nakonec láska a požehnání z tebe budou vycházet bez ustání a opravdová radost ze života bude z tebe překypovat ven do světa. E. Caddyová

Reklamy

2 thoughts on “Pozerať sa očami lásky…

 1. Ahojky……….
  Tak a teraz pekne Maťka povedz , kde máš tú krišťáľovú guľu….už druhý týždeň kopíruješ udalosti v našej práci……….veľa nad tým premýšľam aj aj som si pustil 4dcl pod kúži a nič………. proste niekto nie a nie pochopiť , že ak chceme tancovať , tak tancujeme ak chceme spievať tak spievame , ak radi kreslime tak kreslíme a nevzdáme sa našeho JA , lebo to nikdy Ištenenko (skomolenina z maďarského ISTEN – BOH 🙂 ) po nás nechce , ON rád vidí ako tancujeme , spievame , maľujeme , smejeme sa………. , lebo taký SME a nepodliehame egocentrickým zakomlexovaným __ujom a všakovakým pandúrom…. sme tým čím sme a netreba nám bičík……….

  …….. nedá sa nám meniť Svet , lebo i iný radi tancujú , spievajú , maľujú či smejú sa…….. len sa snažme ísť príkladom a nič a nikoho nemeňme a neohýbajme chrbát tam kde netreba………..
  Pekný víkend.R

  Like

 2. Ach Radko…kiežby som ju mala tak priehľadnú a dokázala u z nej jasne čítať. Nedávno som čítala…Svet zmeníme len tak, že začneme milovať samých seba, lebo láskou , ktorou sa prejavujeme liečime nielen nás , ale aj svet. Rozmýšľala som nad tým a potom pochopila tieto slová, lebo otvorený človek svojej duchovnej podstate neubližuje, ale pomáha, lieči a ukazuje cestu iným, nie pre dobro seba, ale pre dobro nás všetkých, lebo všetci sme jedno….učenie je dlhý proces a odraz v zrkadle sa nám občas nepáči. 😦

  Myslím , že tieto ťažké energie už pôsobia dlhšie a na niektorých miestach je dosť vidno ako sa prejavujú.

  Takže nádych, výdych, pokoj na srdiečku, úsmev na tvári a život je krásny. 😀 😀 😀

  A ešte k tomu troška vínka…..

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s