Nebe existuje_DVD.inddSú sviatky a ja relaxujem pri filmoch. Práve som dopozerala film Nebo existuje, ktorý bol natočený podľa skutočnej udalosti. Veľa ľudí malo zážitok blízkosti smrti, kedy navštívili vyššiu sféru bytia a stretli sa tam s Anjelmi, Ježišom, so svojimi blízkymi dušami, či Vyššími bytosťami. 

(Ne)uveriteľný príbeh malého chlapca Coltona Burpa (Connor Corum), ktorý pri pobyte v nemocnici zažije blízkosť smrti a na malú chvíľu sa dostane do neba. Colton rozpráva všetko do detailov z jeho magickej cesty do neba s úprimnosťou vlastnou deťom a hovorí o veciach dávno pred svojím narodením, ktoré logicky nemôže vedieť. Spočiatku pochybovačný otec Todd (Greg Kinnear) s celou rodinou však postupom času na vlastnom tele preskúmajú význam tejto pozoruhodnej udalosti. Dojímavý film je nakrútený podľa románu, ktorý sa dostal na čelo rebríčku bestsellerov New York Times.

Film si môžete pozrieť tu. 

Určite ste už počuli aj o Akiane Kramarik, ktorá je talentovaná od narodenia a jej obrazy vystihujú svet božskej nádhery, krásy a lásky.

Reklamy