Kategórie
cesta k sebe Energia

SMYSL ŽIVOTA JE SOUHRNEM VŠEHO

24107_408583633622_171633248622_5196817_6416910_n

Tvé tělo je vždy tady a teď, ale tvá mysl se toulá a je vždy někde na cestě mezi minulostí a budoucností.Tvá mysl vymýšlí různé variace smysluživota, aby měla nějaký opěrný bod… aby se cítila jistá.Ale všiml sis, že tentoopěrný bod se neustále mění tak,  jako se mění přítomné okamžiky a s nimi i tvé nálady?

Smysl života je vlastně souhrnem smyslů každého okamžiku, kdy si uvědomuješ sám sebe a svůj život. Když se cítíš šťastně, smysl tvého života je plný barevné duhy. Když tě navštíví smutek, upravuješ svůj smysl života a hledáš se v něm.

Smysl života se ti nikdy nepodaří najít, protože jediný smysl života nemůže uspokojit věčně nepokojnou mysl. Smysl života je smysl právě probíhajícího okamžiku, který zažíváš. Smysl života je takový, jaký mu v daný moment dáš. Smysl života je tvůj úhel pohledu na TADY A TEĎ.

Jsi sám souhrnem svých smyslů života, sám jej doslova vytváříš. A pokud se budeš radovat z každého rána, každého okamžiku a budeš neustále nacházet nové a nové pohledy na věci, situace a lidi, kteří tě obklopují, bude tě to naplňovat nadšením a tvůj život bude mít ten správný smysl.

Budeš cítit, že jsi tady, abys doplnil svojí rolí kosmickou hru a přispěl tak k vesmírnému růstu, který se nikdy nezastaví. Pak už nebudeš pátrat po všelijakých smyslech svého života, ale budeš vědět, že každý okamžik má takový smysl, jaký mu sám dáš.

NENÍ NUTNÉ

Není nutné, abyste věděli přesně, co budete dělat zítra nebo pozítří. Ani není nutné vědět, co je vaším životním posláním. Nemusíte pátrat a ptát se okolí, co zde máte dělat, protože to kromě vás stejně nikdo neví. Obvykle to, co milujete a co děláte s radostí a pocitem naplnění, je také to, pro co jste tady. Každopádně jste tady, abyste dělali to, co vás baví a k čemu se nemusíte přemlouvat. Pokud budete dělat to, z čeho máte dobrý pocit a budete se převážně cítit dobře, život vás bude naplňovat pocitem, že děláte přesně to, co dělat máte.

Život je hra a jediný smysl hry je hrát ji – lépe řečeno hrát si. Nemusíte pátrat ve všech sbírkách světa a hledat smysl vašeho života. Stejně tak nemusíte neustále pochybovat o tom, zda jdete správně.

Váš život má takový smysl, jaký mu sami dáte.

Proto mu dejte takový smysl, který vás posílí. A správné je to, pro co se rozhodnete, že správné je. Žijeme ve virtuální realitě, v které si naše vědomí vytváří okolní realitu. Proto není vhodné si vytvářet strach, pochyby a smutek.To, co si vytváříte, záleží jen a jen na vás.Dávejte věcem svůj význam a to takový, který ve vás vyvolává dobrý pocit.

Svému životu dávejte takový smysl, jaký se vám zamlouvá – tak jednoduché to je.A začněte věřit, že všechno, co cítíte a vše, co si myslíte a čemu věříte, je správné.

Správné pro vás.

Prostě si začněte více věřit a nepochybujte o sobě.Ohýbejte okolní realitu tak, jak se vám líbí.Tak se stanete vědomými a záměrnými tvůrci svého života.O nic jiného tu opravdu nejde a o nic jiného se tu nehraje.Smyslem je hra a tak ji hrajte lehce, s úsměvem a tak, jak chcete!

Zdroj…http://www.matrix-neo.cz/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.