Kategórie
Energia

Otvor sa…

zena pramen zivota - mesicni chyseOddej se tomu, co přichází a nebojuj s tím, co ti život zrovna nabízí. Z nějakého zvláštního důvodu ti předkládá něco, co tě může obohatit. Může jít o novou myšlenku, zajímavý úhel pohledu nebo jiný přístup k tomu, co je. Nebraň se tomu, i když bys to raději odmítnul.

Život pluje po různých vlnách a všechny jsou součástí stejného oceánu Vědomí. Možná ti právě nová vlna přináší svěží vítr do plachet a může být příčinou změny, po které toužíš. Dej průchod myšlence, že by ses mohl změnit ty sám i tvůj život. Pokud se otevřeš a nebudeš zarputile trvat na svých „osvědčených“ postojích a názorech, získáš energii a chuť zkusit nové věci.

Potom slovo „nuda“ trvale odstraníš ze svého slovníku,protože jej nebudeš používat. Život nechce, abys hledal jeho smysl v různých duchovních naukách, život touží být žit. A to bude, když se staneš vodou – vlnou v oceánu, která stále mění svůj tvar a hravě skotačí s ostatními. Otevři se kouzlu života ve všech jeho podobách, nemáš totiž co ztratit.

Úryvek z připravované knihy Surfování na vlnách života

Karel Spilko www.matrix-neo.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.