Kategórie
Liečenie

Svoj život si tvoríme sami…

Včera mi Janka poslala link na stránku o Sofioterapii. Všetko vychádza z nášho vnútra, buď si to nesieme v sebe z minulosti, alebo sme si to vytvorili v tomto živote nesprávnym postojom k sebe.  Naše telo je len ukazovateľom a treba varovné signály správne rozopoznať.

314342970Vše, co se nám  v životě děje je naše vlastní tvorba. Ať vědomá či nevědomá. Teprve pokud jsme schopni toto zcela vědomě přijmout, může dojít k pozitivní změně v našem životě.

Při osobní konzultaci vedu klienty k jejich vlastnímu poznání pravdy o dané situaci či příčině nemoci a tím ke zmoudření a převzetí zodpovědnosti za svůj život  a ke svobodné volbě jak dál.  Poznání pravdy je pro každého z nás osvobozující,  i když se toho často obáváme. Díky poznání pravdy jsme schopni vystoupit ze starých vzorců chování, z iluzí, ve kterých jsme uvízli a přetnout tak pouta, která nám brání žít v pravdě, svobodě a lásce.

Duchovní příčiny nemoci a problémových situací, ve kterých se nacházíme, mají ve své podstatě jednoho společného jmenovatele – vztahy. Může se jednat o vztah k sobě samému, ke druhé osobě či k okolí. Na základě nastavených vzorců chování a našeho emocionálního naladění utváříme svět kolem nás. Vzorce chování i naše vnitřní naladění vzniká díky našim prožitkům a zkušenostem z konkrétní situace, díky níž jsme se odchýlili od naší přirozenosti – tedy klidu, harmonie, lásky a začali žít paniku, strach a nelásku.

Toto si máme uvědomit a hledat cestu k sobě samým, ke své vlastní podstatě. Jak jinak k tomu může dojít než tím, že si opět prožijeme situace, skrze které jsme tzv. spadli dolů, tedy je nezvládli a díky tomu se ztotožnili s vnitřním neklidem, panikou, strachem a nastavili si tak ony nesprávné vzorce nahlížení na sebe či na své okolí. Vůbec si neuvědomujeme, že náš vlastní život, to co prožíváme, může být ve skutečnosti naše nevědomá tvorba. Naše nevědomí je totiž 1000x silnější než vědomí. Náš vlastní život je dokonalé zrcadlo našeho vnitřního naladění. Naše nižší já, naše ego získalo už v minulých životech vnitřní přesvědčení o sobě samém (tedy vztah k sobě) a díky tomu se vytvořil i náš postoj k druhým lidem a k okolnímu světu (vztahy s okolím). Tyto vibrace, které vysíláme, i když nevědomě, vnímá naše okolí a dokonale nám je zrcadlí. Takže i člověk, který je v současném životě pokorný a čistý, může prožívat vztahy založené na ponižování, zneužívání. Může zažívat nespravedlnost, příkoří a to vše jen díky tomu, že těmito energiemi vnitřně, nevědomě stále vibruje a tak si toto do života přitahuje.

Proč jimi vibruje? Jeho ego – nižší já zůstalo v chybném přesvědčení o sobě samém, tedy o své absolutní dokonalosti a teď díky okolí, které mu svým chováním ukazuje toto jeho naladění, může dojít k prozření a nebude tedy muset již více zažívat to, co kdysi sám působil druhým. Takže AHA děkuji ti milé okolí, vám všem děkuji za toto příkoří, jež se mi od vás dostává. Toto jsem tedy já! Omlouvám se a současně odpouštím sobě i druhým.

Taky těmito energiemi může člověk vibrovat díky tomu, že v minulém životě sice prozřel a uviděl nesprávnost svého chování, ale neodpustil, nepřijal sebe a ani se neomluvil a zůstal vnitřně v pocitu viny, ego se přímo pitvá v tomto pocitu, a tedy očekává stále trest. A to se pochopitelně i děje opět díky chování okolí k němu samému.  Takže pořád je to o vztazích.

Chtějme poznat pravdu, neboť to je cesta k poznání nás samotných, ale i druhých a cesta ke svobodnému rozhodování o svém životě a vlastní tvorbě.

Mějte srdce otevřená. Díky tomu, se můžete rozhodovat v lásce a harmonii, ve víře.  Ale když svá srdce zavřete, ztratíte víru a spadnete opět do paniky – strachu, že zůstanete sami a ego znovu získá vládu nad vaším životem.

Přeji Vám hodně lásky. Katka

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.