Kategórie
cesta k sebe

Pohybovať sa s ľahkosťou…

5291Pohybovat se s lehkostí znamená pohybovat se beze strachu, co se stane. Pohybovat se s lehkostí znamená pohybovat se bez očekávání, jak mají věci vypadat a jak se druzí mají zachovat.

Pohybovat se s lehkostí znamená být upřímný k sobě i ostatním a říkat věci tak, jak je cítíš.Na přetvářky a neupřímnost je čas v průchodu fyzickou realitou příliš krátký.

Pohybovat se s lehkostí můžeš pouze po vlastních nohách a svým směrem. Pokud někdo řídí směr tvého pohybu, budeš vždy závislý na jeho rozmarech.

Pohybovat se s lehkostí je nelámat si hlavu s tím, co bude. Můžeš se starat o svůj další krok, ale netrap se, jak vše dopadne– dopadne to tak, jak má, jak je naprogramováno do virtuální hry jménem Život. Svou roli hraj v každém okamžiku, jak nejlépe dovedeš. Jde o proces, ne o výsledky – ty nemáš ve svých rukou.

Pohybovat se s lehkostí znamená pochopit, jak se hra hraje.S otevřenou náručí přijímáš to, co přichází, ať je to cokoliv, protože víš, že nic jiného v danou chvíli přijít nemohlo. A potom přirozeně děláš to, co cítíš, že máš udělat. Pohybovat se s lehkostí je jako samotné plutí. Jsi si vědom vlny, na které pluješ a důvěřuješ proudu, který tě nese.

Úryvek z připravované knihy Probuď se ze snu

Karel Spilko

www.matrix-neo.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.